Петимата тибетци - ритуали за младост, жизненост и добра форма

  • 72 711
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • България
  • Мнения: 3 622
Ми така разперваш ръцете и краката са неподвижни , а се въртиш само от кръста нагоре  Laughing.

# 61
  • Мнения: 1 095
Shocked Ама как точно се въртите от кръста нагоре, бе, моми newsm78
Трудно  hahaha

# 62
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
От утре и аз ги почвам , плюс мудрите, плюс дао-упражненията..... подкарах и новата диета. Имам снимка, която да илюстрира периода "преди" Тибет, да видим след три месеца мама ще ме познае ли....

# 63
  • София
  • Мнения: 84
Срам не срам, ама...запис  Embarassed
Стана ми интересно.

# 64
  • Мнения: 910
и аз се присъединявам
днес ги направих всички ритуали по 5 пъти, ще увеличавам постепенно

# 65
  • Мнения: 13 827
От утре и аз ги почвам , плюс мудрите, плюс дао-упражненията..... подкарах и новата диета.

Леле, на това военните май му казват кръгова офанзива. Нямат никаква надежда за спасение килата Joy

# 66
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Птица, аз ги обсаждам килограмите, ама те си имат страшен съюзник. Мързела. Познаваш ли го, един такъв мазен, бавен, дето ме накара да се излежавам в леглото до преди малко, вместо да извъртя някой тибетец
Ама и той ще си намери майстора. Показах на коконките, каква гимнастика ще правя и те сега докато не ме видят сгъната наопъки, няма да ме оставят намира..... Tired

# 67
  • Мнения: 372
Днес за първи път пробвах и надцених себе си: мислейки че е супер лесно така ми се зави свят на 1-вия. Остабалите 4 оказват чудесен ефкт за гръбначния стълб.

# 68
  • Мнения: 10 752
И аз от днес ги почнах. Най-труден за мен се оказа четвъртия тибетец.
Почнах от пет повтаряния. Мисля една седмица да ги правя по пет пъти, после постепенно ще увеличавам броя.

# 69
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 newsm78 зачудих се, въртенето кога го правите - като първо или като последно упражнение, че в клипчетата май го има и в двата варианта.

# 70
  • Мнения: 10 752
newsm78 зачудих се, въртенето кога го правите - като първо или като последно упражнение, че в клипчетата май го има и в двата варианта.

Аз го правя като първо  Peace

# 71
  • Мнения: 1 095
newsm78 зачудих се, въртенето кога го правите - като първо или като последно упражнение, че в клипчетата май го има и в двата варианта.


Аз се ръководя от книгата и там е първо Simple Smile

# 72
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Аз се ръководя от книгата и там е първо Simple Smile

Вярно, че в книгата е първо, ама аз първо гледах клиповете и затова се омотах  Embarassed

# 73
  • Мнения: 2 241
И аз първо него правя както е в книгата. А правите ли шестото упражнение от книгата? (за сексуалната енергия Mr. Green)

# 74
  • Мнения: 13 827
То не е ли за сексуално въздържание?

Общи условия

Активация на акаунт