Разделно хранене-част 32

  • 22 314
  • 377
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 861
Реге и алекс, ако напишете нещо "спортно" или имате някакви материали, давайте ги насам да ги пускаме.

Всъщност не съм много наясно какво бих могла да предложа, в смисъл че спортувам отдавна, непрекъснато чета такива статии, сигурно бих могла и да отговоря на много въпроси, обаче за блога какво трябва да бъде - статия ли? Ако е така няма как да е моя  Crazy, трябва да е копната от някоий спортен сайт. Както Алекс, аз обожавам тае-бото. Предполагам, че след фитнеса, където след 3 месеца вече се виждат резултати, тае-бото е другата тренировка, която бързо, а и много красиво оформя тялото. Предвид динамичното темпо това си е чисто кардио  Peace. Между другото ето един торент, откъдето можете да си изтеглите чудесни тренировки. Е, не е като в зала, но Били Бланкс също умее да надъхва.
http://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/26759594/tae+bo?tab=summary

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.... ако трябва да съм честна, направих регистрацията си преди точно 5 минути. Изчетох всички теми по повод разделното хранене и сам решена да започна нов начин на живот. Виждам че има много и различни отзиви за това как се отразява на всяка една от вас. Има и различни таблици и принципи за разделното хранене. Имам една огромна молба към някоя от вас, а и какво по хубаво от няколко мнения Simple Smile .... Ето и за какво говоря: нека някоя, която е наистина доволна и наблюдава положителни резултати върху себе си от РХ да даде рецептата, т.е. таблицата, по която се ръководи и всичко което е нужно да правилното прилага на РХ. Адски съм обаркана, тъй като в различните таблици пиша различни неща за това коя храна каква е и с какво може и неможе да се съчетава. Много ще съм признателна на всяка мила дама, която ми помогне....

# 62
  • Мнения: 3 988
Norrita, принципите са еднакви. Таблиците са различни. Няма универсална рецепта. Един режим може да помага на мен и да не помага на теб. Моят съвет е да си избереш една таблица, да комбинираш по нея и да си водиш записки или дневник на продуктите, които си смесила, за да установиш има ли комбинация (от спорните), която не ти понася. Тогава просто я изключваш от менюто си и се регулират нещата.

Ако следваш основните принципи, няма да ти е нужна дори и таблица.
http://club-rh.blogspot.com/ Това е новият ни блог, създаден с ентусиазъм и именно с цел да помогне. Има голяма база с рецепти, която още се допълва. Има препоръчителна литература и инфо.

Аз лично ползвам най-много първите две черно-бели таблици и не намирам противоречия в тях. Ето ги тук http://club-rh.blogspot.com/2009/01/blog-post_26.html

# 63
  • София
  • Мнения: 226
Момичета, разгледах табличките, но относно доматите май са категорични - никак не вървят с хляб, тестени и картофи  Cry. Това по повод питането по-горе. Някой ако има лични впечатления да сподели и да уточни финално.

# 64
  • Мнения: 133
Момичета, разгледах табличките, но относно доматите май са категорични - никак не вървят с хляб, тестени и картофи  Cry. Това по повод питането по-горе. Някой ако има лични впечатления да сподели и да уточни финално.

А аз вечерях 1 домат с малко картофена яхния Sad

# 65
  • Мнения: 0
Мерси много за бързото региране, аз имам същите 2 таблици, но именно в тях намирам разминавания, например доматите, киселото мляко.... но аз ще се нагодя към някоя от тях и ще се получи. Тази правоъгълната ме устройва повече, сякаш не е толкова строга Simple Smile ..... имам и още един проблем, който се надявам да реша.... До преди 1-2 месеца имах много голям проблем с стомаха и благославях всякакви чайове от сорта на майчин лист, защото те бяха единственото ми спасение. Единственото, което реши проблема ми бяха овесените трици. Сега обаче разбирам, че са несъвместими с киселото мляко, или по-точно с Активията, с която ги хапвах преди...... Дайте ми идея, какво да правя

# 66
  • Мнения: 3 988
Norrita, аз ям овесени ядки и трици само с вода.  Peace
Pauliana, и аз смесвам понякога домат с картофи или хляб, но гледам уж да не е често. Обаче един хляб с домати и маслини правя... Страхотия.  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 2 999
Добро утро момичета  moresmile
Каня ви на чаша горещо кафе   bouquet

Желая ви успешен ден   bouquet

# 68
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Сладурска, ставаш все по- добра, страхотно кафе.
По повод доматите- и друг път сме коментирали плод ли е или зеленчук .
Аз съм го приела като зеленчук и не ми пречи изобщо, осoбено когато е в прясно състояние .
При топлинна обработка нещата се променят, но пък и в рецептите за РХ има малки отклонения, така че не изпадайте в паника и крайности, това е моят съвет.
Както е казала Кюбит ,спазвайте основните правила, изпитвайте удоволствие от храненето, а не мъчение .
Norrita, добре дошла   bouquet.
Овесените трици са несъвместими с млякото, но с вода са си гаднички ,ако не можеш да ги консумираш така ,пробвай с мляко, но после изчакай поне 3 часа до следващото хранене .
За себе си мога да кажа, че РХ е начин да се справям с проблеми в храносмилателната система, а не за отслабване .
Вслушвам се в собствения си организъм, затова си позволявам сандвич с масло и домат например, или шопска салата.
Но месо с картофи или ориз или хляб- не .
Ками сега отивам да разглеждам снимките
Кюбит и аз не съм много наясно какво трябва да представлява това за спорта но ще го оформя ще го публикувам тук и ако прецените че става слагайте го

# 69
  • Мнения: 2 724
Ками ,много ми хареса апартамента .
И аз клоня към тази тоналност, но все още обмислям и други варианти .
Ще показвам като сме готови Laughing.
Щорите са страхотни, каква им е цената?

# 70
  • Мнения: 6
Вчера карах на плодове до следобяд. Тогава хапнах едни шоколадови изкушения (3 часа след плодовете и 3-4 часа преди вечеря  Embarassed). За вечеря имаше пиле с картофи, но аз ядох само картофи. Знам, че май не е особено правилно, но много ме изкушиха.
А за доматите аз лично ги приемам като зеленчук и ги ползвам като гарнитура към всички. Естествено ако има сирене или месо - без хляб и обратно.
Слънчев ден   bouquet

П.П. Блога е супер  Hug

# 71
  • Мнения: 533
Добро утро, сладунки мои Heart Eyes
Въпреки дъжда и недоспалата ми физиономия настроението е на 6 Mr. Green Само ако можеше и хората около мен да са по-ведри и спокойни...ех, мечти, мечти  Crazy
Ками, влизам специално, за да кажа: Браво!!! Hug Апартаментът е страхотен и ви пожелавам да си го ползвате и изпълвате с много здраве, любов и уют Hug А пък за блогирането, сигурно си ни задминала вече  Wink, аз снощи чак в 9ч се прибрах от работа, та ще се включа едва днес  Blush
Кюбит, благодаря ти за разясненията Hug ! Дружината е стабилна, тъй че дръж се, блог на разделничките Mr. Green
Колкото за спорта, от мен можете да получите съвети за планина и йога Blush
Алексче  Hug
Сладурска, наистина ти е ненадминато кафенцето Heart Eyes
Стремителен ден и повечко усмивки Hug

# 72
  • Мнения: 133
Добро утро разделнички Simple Smile

И аз съм съгласна с Вас, че не бива да се изпада в крайности. Основните принципи са ясни и си спазваме Simple Smile е трябва да изпадаме в крайности, щото да не заприлича РХ на някоя строга диета Sad и да ни откаже .... Аз съм на този принцип - чуя ли за диета и ме влече към някакво изкушение


Спорен ден Simple Smile   bouquet


Сладуне, аз искам да започна курсове по Йога  един вид като спортуване и извайване на тялото, моля пиши ми на лични повече инфо Simple Smile Много ще съм благодарна

# 73
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета!  Аз съм нова при вас, опитваме се с мъжа ми от две седмици да спазваме принципите на разделното хранене. Още сме в началото и ни е малко трудно кое с какво да комбинираме, но предполагам, че бързо ще свикнем. Специални багодарности, Ками  bouquet за труда ти.
И веднага да ви попитам- искам днес да сготвя грах, но незнам с какво и как. Потърсих рецепта за грах, но не намерих. И той не трябва да се яде с хляб, нали? Или греша? Ще съм благодарна, ако ми дадете съвет Hug

# 74
  • Мнения: 52
Здравейте и то мен,   bouquet
Аз съм съвсем нова в редицата на Разделичките. С радост ще помагам с блога.
Чета, но пак имам въпроси.  ooooh!

Аз бях убедена, че с боб, леща, грах не е препоръчителен хляба. Вчера прочетах мнението на Алекс:
Грах може да се комбинира с хляб, макар, че той спада към скорбялните зеленчуци, там вече важат количествата.
Това дали значи, че може и с лещата и боб, малко хляб?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт