Отговори
# 285
  • Мнения: 309
Сега пак разглеждах албумчето Laughing dena_klv, твоята сладуранка Вики си я снимала на много хубави чаршафи - и ние спим на такива! Mr. Green
Брилянтин, котарака ти е страхотен, и нашата мадама си я бива, може да им уредим среща?Може да се харесат и да се вземат Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 286
  • Мнения: 10
zinaida дано всичко е наред Praynig

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 347
Маминки, благодаря ви за помощта за страничката на НОИ, справих се   bouquet
Аз снощи от нерви и притеснения си докарах пак болки  Confused Пък и доста се поразходих по задачи през деня и днес кротувам.... Увеличих си магнерота на 3х2 и си пийвам но-шпа като усетя пак болка...
И аз я чакам Жабчето да се появи...  Hug
Спокойна вечер на всички и принцеса рая: Честито   bouquet Много бъдещи професионални успехи, да си не само една щастлива мама, но и щастливо реализирала се в професията си  жена bouquet

# 288
  • Мнения: 80
Zinaida,ако мога малко от малко да те успокоя,ще ти кажа че преди време когато ходих на ЖК се запознах с едно момиче.Тя в момента е в 45-дневния болничен,та на въпросното момиче този д-р Даскалов и беше казал,че бебчето и нещо не е добре.Тя веднага след това е ходила в София и другият доктор и е казал,че бебето и е добре.Искам да ти кажа да се успокоиш,защото от много доктори глава боли.Мисля,че на бебенцето ти нищо му няма,понякога техниката греши.И друго,по време когато нашите майки когато те са били бременни с нас не е имала такава апаратура.Представяш ли си ако на тях им казваха такива неща-сигурно нямаше да ни има на този свят.Иди и си запали свещичка-господ ще чуе молитвите ти! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт