Наближава месеца на любовта, след него идва в Бургас и пролеттa - 70

  • 20 109
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 813
Аз не съм мама,но да кажа. Снощи като излязох в 20:30 и се прибрах днес в 13:30.  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 1 280
Аз не съм мама,но да кажа. Снощи като излязох в 20:30 и се прибрах днес в 13:30.  Mr. Green


    Браво Ах, точно така се прави душицо  Wink

# 212
  • Мнения: 1 813
Цял ден не мога да спра да пия вода, а да кажеш,че съм пила алкохол...

# 213
  • Мнения: 1 280
     Тогава остава много да си викала/пяла/крещяла и ти е пресъхнало гърлото  Mr. Green Алкохол не близваш нали  Laughing

    А пък как ти завиждам, вече подивях 3 седмици в къщи, това е нечовешко просто  Twisted Evil

# 214
  • Мнения: 1 813
Не съм, но много сладки напитки пих,бляк. Вместо минерална вода както обикновено. Алкохол "ни ко га "  Whistling   
Да ви се похваля - пускам си маникюр от декември и днес го потроших в един боулинг.  Tired

Иве,това е за компенсация при тебе  Whistling

# 215
  • Мнения: 275
Здравейте момичета!!!

Имам въпрос към бременните мами тук. Моля да споделите дали посещава(х)те курс за бременни и кой и дали сте доволни.

Благодаря ви за отговорите!


Темите на сп. "9 месеца" също не са лоши. Хубавото е, че ги водят различни лектори. Пък и можеш, ако имаш време разбира се, да си го посещаваш като допълнителен курс, тъй като е почти безплатен. Дават се 4 лв. куверт при започването /така си гарантират, че ще си осигурят консумация за тези пари/ и накрая правят подаръчета - шишенца AVENТ, залъгалки и др. рекламни материали. Провеждат се два пъти в месеца - през сряда в едно заведение до химическото на Булаир.
Дано да съм ти полезна!!!

Днес пак ще е супер времето!  Nature Partly Sunny Хайде на разходка! 1stroller

# 216
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Все още е малко хладничко, но днес съм си вкъщи с малчо и сигурно ще излезем поне за половин час, че ще полудее затворен цял ден. Пак е болен, този път и ме ме зарази и сега си се гледаме двамката. На него, обаче, потчти му мина, а мен сега ме почва  Confused Омръзна ми вече от тези "градински" болести и от уж здрави дечица със сироп за кашлица в яслата  Close

# 217
  • Мнения: 1 298
Бързо да оздравявате Менина.Ние сме също с кашлица и сме сополиви,но това да е  Peace
Извеждам го навън всеки ден.Днес вече отхрачваме,ей така ,от нищото...

Ками дойдоха ли ти колетите? Нашите от 8 и 16 накуп пристигнаха  Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 2 577
Знае ли някой телефона на поликлиниката в Зорница /новата кооперация не знам кой блок се води/. В събота бяхме там, естествено затворено беше, а никъде по табелите и надписите няма телефони. Трябва да водя баткото на ортопед, там са Христов и Зайков. Рентгеноложката ми препоръча Зайков, аз не съм решила при кой , но там ще го водя.

Стискам палци бързо всички да оздравяват  Hug

Ренито, в петък нищо нямах, проверявах и в пощата. Искрено се надявам вече днес да има и за мен пратка  Rolling Eyes 

Иве, Иве... съчуствам ти искрено, ще трябва да компенсираш, мисли по въпроса -;)

# 219
  • Мнения: 1 280

Иве,това е за компенсация при тебе  Whistling
 

    Ти сега к'во искаш да кажеш ?!  Crossing Arms  Joy

    Камииии няма какво да мисля аз съм го измислила вече  Laughing

   Menina бързо да оздравявате и как така в яслата със сироп за кашлица. Те нямат право да ги приемат уж  Rolling Eyes Ама да вярно е, че доста родители си пращат децата на градина неизлекувани  Confused

# 220
  • Мнения: 56
Здравейте!
Ах'не,направо ти завиждам за излизането и за пиенето на многото сладки напитки Laughing
Амели,аз днес водих бебата при Христов.Да ти кажа нямам мнение за Зайков но Христов доста обстойно я прегледа и беше много внимателен.Надявам се и компетентен Simple SmileАко решиш да ходиш при него пиши на лични мога да ти дам тел.номер.Обаче поне днес имаше страшно много народ.И по добре да си запишеш предварително час.
Менина,бързо оздравяване!
Лек и усмихнат ден!

# 221
  • България
  • Мнения: 3 622
Ками, какво му е на баткото? И аз имам номера на Христов, ако искаш ще го потърся .

# 222
  • Мнения: 2 577
Ами, не знам какво точно са правили в у-ще, но в крайна сметка едно момче го бутнал и паднал Митко в/у ръката си още в четвъртък. В събота ходихме по снимки, че получи отток. Оказа се пукната кост на лакътя, но не основната, а от някаква спомагателна/странична костица. Няма превръзки, шини, нищо, казаха да се пази, а след 15дни-физиотерапия, ама познайте... все забравял, нищо че боляло. Само ходя подире му два дни и наблюдавам да не я натоварва ръката, а или го видя подпрял се или легнал на нея, или вдига сестра си ...  ми дете още и не се пази, нищо, че за любов мисли вече... Та Рентгеноложката ми препоръча Зайков, че бил и със спортна медицина се занимавал... Може да се наложи да запразняваме със спортовете според нея. Сега пубертета било опасно, та затова да се консултираме с него... Иначе и аз за Христов много добри отзиви съм чела тук, но като за "бебешки" ортопед и затова незнам  Rolling Eyes
monny_77 , той Христов къде преглежда сега?

Ивеее, искам и аз да се напия ....

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 15:50 от Amelia

# 223
  • България
  • Мнения: 3 622
Христов е точно там в Зорница, новата сграда , до Бамболиното.

# 224
  • Мнения: 2 577
ми на аз там ходих в събота - нямат ли телефони в тази цялата сграда, регистратура, нещо...  newsm78

........ намерих телефона най-накрая  Sunglasses

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:13 от Amelia

Общи условия

Активация на акаунт