Злато или сребро предпочитате?

  • 13 321
  • 187
  •   1
Отговори
# 105
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Категорично злато Peace харесвам комбинация от бяло злато и жълто. От камъните харесвам перлите Peace

# 106
  • Мнения: 660
Не харесвам изобшо жълтото злато,от него дъха и лъха на евтин кич и простотия...Изобщо злато като цяло не обичам,имам само годежен пръстен от бяло злато с диамантче,нося го заради последното,не заради златото..
Обожавам среброто,толкова стилен метал,имам висулка на Булгари,която нося със нсинджир,който е на малки точенца съединени.Също така много оничам да нося обеци,последните ми си ги  правих по-поръчка и наподобяват страинни тракийски такива.Обичам бижутата в които има вплетена история и стил...
Най ми е селско и противно като видя жена накичил апо 4 синджира на врата от жълто злато и на тях висят сърце  Sickи кръстче и още 6 пръстена по ръката и гривна пак със разни сърца висящи от жълто злато всичко.Няма такава селяния Sick

# 107
  • Мнения: 779
 сребро Heart Eyes-отива ми пове4е,на коса,тен и тн....злато в по-семпъл вариант.харесвам комбинация на сребро и злато...

# 108
  • Мнения: 0
Реших да задам тази тема с риск да е задавана преди - освен предпочитанията ви към златото или среброто, пишете и какви бижута предпочитате - гривни, пръстени, обици, т.н. Също и дали предпочитате да са по-нежни или по-мащабни, ако мога така да се изразя    Thinking     Laughing

бяло злато и платина,сребро за спортно bowuu

# 109
  • Мнения: 389
Само и единствено злато!

# 110
  • Мнения: 983
Обичам страшно много среброо, харесвам по-масивните и  и големи бижута.
Нося и злато но много рядко

# 111
  • Мнения: 5
Не харесвам изобшо жълтото злато,от него дъха и лъха на евтин кич и простотия...Изобщо злато като цяло не обичам,имам само годежен пръстен от бяло злато с диамантче,нося го заради последното,не заради златото..
Обожавам среброто,толкова стилен метал,имам висулка на Булгари,която нося със нсинджир,който е на малки точенца съединени.Също така много оничам да нося обеци,последните ми си ги  правих по-поръчка и наподобяват страинни тракийски такива.Обичам бижутата в които има вплетена история и стил...
Най ми е селско и противно като видя жена накичил апо 4 синджира на врата от жълто злато и на тях висят сърце  Sickи кръстче и още 6 пръстена по ръката и гривна пак със разни сърца висящи от жълто злато всичко.Няма такава селяния Sick

Не знаех, че евтиния кич се изразява с това да носиш злато, още повече, че цената му е в пъти над среброто  Thinking  Разни хора, разни идеали.
Аз лично не спазвам някакви норми, тенденции и прочие... Нося или злато или сребро, зависи от настроението  Simple Smile Определено предпочитам по-масивните бижута  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 8 021
Зависи от среброто Simple Smile Бижута от сребро, особено т.нар. дизайнерските серии (Кензо,Черути, Кашарел, Нина Ричи, NuoveGioie, D&G), са с цената на злато. По-скоро нещата опират до предпочитания за бял или жълт цвят, а не до цена...

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Нося и злато и сребро.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Сребро!

# 115
  • Мнения: 492
масивно злато в съчетание с камъни и нестандартни форми Peace  но да не е претрупано. не обичам да се кича с всички бижута, обичам да слагам едно или две , но да си са на мястото,  в зависимост от повода и облеклото. само не се разделям с брачната ми хълка Joy

# 116
  • Мнения: 952
предпочитам злато Peace и най вече комбинацията   бяло и жълто злато. Имам и сребро но го нося ако тоалета го изисква.

# 117
  • Мнения: 948
Предпочитам и нося злато, в комбинация от бяло и жълто. Hug

# 118
# 119
  • Мнения: 1 715
Злато. И бяло и жълто, сребро никога не съм носила.

Общи условия

Активация на акаунт