СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 986
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Като пуснах темата първите коментари бяха, че на всички зълвите са чудесни.......направо се притесних, че само аз не съм попаднала на човек.
Но сега като чета по-надолу май не е така.........за съжаление. Може би трябва да пуснем тема "Как да се справим със зълвите си?"

# 61
  • София
  • Мнения: 117
И аз не харесвам моята спокойно....не си само ти. Но определено не се разбирам с нея. И ще е добре ако живеем по-далече за да не се засичаме често... #2gunfire

# 62
  • София
  • Мнения: 1 735
Със съпруга ми нямаме братя и сестри,но напълно  разбирам колко е неприятно някой да се натресе вечер, в малкото свободно време ,което имате  да се видите и да си починете.Само,че трябва съпруга ти да определи дистанцията.

# 63
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Сестрата на мъжа ми живее в друг град,много рядко се виждаме,но иначе поддържаме отлични отношения,тя е страхотен човек,много деликатна,възпитана и интелигентна жена.За жалост те двамата много много не се разбират.С брат ми съм много близка,той не е женен,но живее на семейни начала.С приятелката му също се разбираме чудесно,и тя е много мило момиче,всеки ден почти се виждаме.Никога не съм и помисляла да се меся в техните отношения,това за мен е табу,колкото и да сме близки с брат ми нямам право.Изобщо случих и на снаха и на зълва Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 710
Oх боже, добре че попаднах на нормална снаха ...

# 65
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ами аз се разбирам чудесно със сестрата на мъжа ми Party
На еднаква възраст сме,имаме еднакви интереси,по едно и също време забременяхме,еднакви неща ни вълнуват и в момента,имаме си и двете по-едно малко човече,което не радва в къщи............ newsm32
Единственото нещо,което ме дразни понякога и което ще и кажа в удобен момент разбира се, е Crossing Arms че не ми е приятно всичко,което и споделя да го казва на майка и ( т.е на свекърва ми)

# 66
  • Мнения: 1 163
Абе мойта живее много далече,но при последното и прибиране имахме проблеми и си казахме някои неща.

# 67
  • Мнения: 487
Не ми пречи, живеем на хиляди километри една от друга, чуваме се говорим си, но си имам едно наум и така... Мирно съжителство, ако ми дойде на гости(още не се е случвало), ще я посрещна, ще я разведа из града и по живо по здраво ще я изпроводя.

# 68
  • София
  • Мнения: 830
За протокола, че гледам изброяваме  Mr. Green С моята зълва съм в прекрасни отношения, които се дължат предимно на нейната толерантност.

Иначе: Има два варианта - да харесваш зълва си или да не я харесваш. С нея трябва да се отнасяш, както с всеки човек, който не ти харесва, но си принуден да контактуваш с него: на работа, съседи, все трябва да има някой такъв. Винаги ли влизаш в спор, ако някой те дразни?

Аз в работата имам дразнител... Много ясно и поставих границите: как и 'колко' може да се държи с мен. Сега сме в много прилични отношения - миналата седмица я нямаше, чак ми липсваше.

# 69
  • Мнения: 97
аннтония  когато човек се ожени, омъжи семейство вече са съпруга/та/ и децата. Така мислим ние със съпруга ми. И аз имам зълва, която на никого не пожелавам, няма да изпадам в подробности, много добре разбирам авторката.

# 70
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Това е единствената болна тема за мен във връзка на иначе добрите отношения със семейството на мъжа ми Tired...не мисля да пиша подробности, надраснала съм ги нещата вече - лошото е само гадното чувство, което остана у мъжа ми Tired

# 71
  • Мнения: 301
Разбирам се идеално със сестрата на мъжа ми. Никога не съм имала проблеми с нея. Тя е много тактичен човек и отношенията ни са приятелски.

# 72
  • Мнения: 1 749
Така като гледам,девер ми може съвсем успешно да се пише за зълва. hahaha

# 73
 :hahaha:moje moje..to i deverit si e vid zilva..samo 4e v pola..

# 74
  • Мнения: 263
Моят мъж има сестра. За щастие сме в доста добри отношения. Може би защото живеем в различни градове.

Общи условия

Активация на акаунт