Каква машина за печене на хляб да си купя-моля дайте съвет

  • 284 216
  • 1 283
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 780
Другия месец става 1 година.

След като е използвана 1г. ,гаранцията на изделието за физически лица е 24м. Дори и това да не е включено като гаранционна час, те са длъжни да приведат уреда в изправност т.е длъжни са като дистрибутори да подсигурят резервни части за уредите които продават.
  Занеси хлебопекарната за ремонт поради несъответствието на стоката с описаното при покупка, те са длъжни в срок от 1м да я ремонтират /в случая можеш да  предявяваш РЕКЛАМАЦИЯ по Чл. 126. от ЗЗП .
Според Чл. 122. Потребителят има право на рекламация за всяко несъответствие настоката с договореното, включително за стоки втора употреба, когато следдоставката, при първоначалния преглед или при съхранението, монтажа,изпитванията или експлоатацията са открити несъответствия с договора за продажба.
Ако откажат да я отремонтират или да ти окажат съдействие за намиране на износената част, жалба до КЗП.

# 841
  • Мнения: 11 876
Благодаря за съвета  Hug , ще отида да питам на място.

# 842
  • Мнения: 5 209
Казанчето и бъркалката не влизат в гаранцията. Това ще ти кажат, както го казаха на мен, когато ми се развали първото казанче на мулинекса. Само дето за Мулинекс има казанчета, а за Финлукс явно няма.

# 843
  • Мнения: 1 780
Казанчето и бъркалката не влизат в гаранцията. Това ще ти кажат, както го казаха на мен, когато ми се развали първото казанче на мулинекса. Само дето за Мулинекс има казанчета, а за Финлукс явно няма.

Да не влизат, но това е консуматив и те са длъжни да го поддържат след като са дистрибутори на тази марка.

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 09:06 от Glamur

# 844
  • София
  • Мнения: 2 499
Момичета, от днес и аз влизам в групата!
Купихме си едно НЕО, много ми го хвалеха, аз се дърпах, заради марката, но... Ще видим.
Без брашно съм, но довечера ще "заредя" =)

# 845
  • Мнения: 1 934
Казанчето и бъркалката не влизат в гаранцията. Това ще ти кажат, както го казаха на мен, когато ми се развали първото казанче на мулинекса. Само дето за Мулинекс има казанчета, а за Финлукс явно няма.

Да направя сравнение, че Мулинекса ми струваше 250 лв, а Финлукса 99. Вторият път предпочетох вместо да дам поредните 40 лв за ново казанче, просто да сменя машината  Peace

# 846
  • Мнения: 19 338
На моето Горение му нарязах едната бъркалка. От един месец чакам сервизът да поръча бъркалки и да отида да ги взема  ooooh!

# 847
  • Мнения: 19 338
Продължавам да си чакам бъркалките. Не си купувайте машина Горение. Нито хлябът става хубав, нито сервизът им е добър.

# 848
  • Мнения: 1 934
Мибобо, пиши какво стана-успя ли да рекламираш Финлукса?


Аз сега чак прочетох назад, че няма резервни казанчета за Финлукс  Sad

Моята държи и си работи, но ...

# 849
  • Мнения: 3 094
Нищо не разбирам от хлебопекарна, дори и не знам кои марки произвеждат Simple Smile. Искам обаче към нова година да си направя подарък и ще се осланям на Вашите препоръки.

# 850
  • Мнения: X
Няма нищо сложно .Даже  и везна не си купих и пак пека хубави хлябове.
 Моята е Силвър Крест.

# 851
  • Мнения: 471
Момичета, от днес и аз влизам в групата!
Купихме си едно НЕО, много ми го хвалеха, аз се дърпах, заради марката, но... Ще видим.
Без брашно съм, но довечера ще "заредя" =)
                                                 


Рози, доволна ли си от НЕОТО?  Аз имам такава и съм МНОГО ДОВОЛНА !!!!! Шест години работи като пушка , на майка ми купих такава и по моя препоръка три приятелки си купиха също.... Няма оплакъл се от хлебопекарните поне от моите познати . Не съм спирала да я хваля , след като я ползвах две години и реших , че вече много съм задобряла... си купих и Мулинекс дето стават и за багети.... емиии Неото по ми харесва и Мулинекса седи прибран дълбока резерва. Не съм предполагала ,че  "измислена" марка може да ми хареса и да я хваля толкова... обаче това са фактите!

# 852
  • Мнения: X
Кой е модела на това NEO ? Колко вата е ?

# 853
  • Мнения: 471
Неото мисля ,че имат само един модел /моя е бял ,но съм виждала и черен цвят/ но като модел само един знам . Самата марка ми звучи много "куча",но определено съм приятно изненадана . За ватовете съм забравила въпреки , че като си купувах Мулинекса сравнявах много и имам спомени ,че още тогава ми правеше впечатление ,че ватовете и програмите са като на всички други /като изключим багетите ,които никога не направих/ . Има я в Техномаркет /то НЕО си е тяхна марка май/

# 854
  • Мнения: X
Благодаря Бенита Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт