Баба Марта наближава, Септемврийска мама започва да наддава!

  • 12 339
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 260
Честит празник на тези дето празнуват!
Миранда говорим за д-р Илиева 24 -поликлиника нали? Аз да ти кажа се поуспокоих и си мисля,че от хормоните сигурно съм така придирчива. Sad Както и да е! Ще видим следващия път дали ще ме прегледа и какво ще каже пък тогава ще си съставям по сериозно мнение..
Аз вече си имам и температура Shocked

# 61
  • където има любов
  • Мнения: 307
Мацки относно алкохола и аз снощи си пийнах една биричка и понеже от доста време не бях била бира,няма да ви кажа как ми се ослади и за колко време я "гаврътнах",чак ми стана неудобно  Embarassedот присъстващите.Ей,честно ви казвам по-хубава бира от тази не съм пила през живота си,а по принцип не съм й голяма почитателка.

# 62
  • София
  • Мнения: 260
Чифлигарова да ти е сладко! Аз преди да забременея всеки ден пиех по чаша червено вино. Сега само като си помисля ми става гадно Simple Smile

# 63
  • Мнения: 220
Здравейте и честит празник.

Аз нито с първата бременност нито сега повръщам,само малко ми се вие свят ,но това е .
Майтапя се с моя мъж -че аз храна не похабявам,а така добре си хапвам ,че съм +4 кг.Но какво да се прави с това лежане ,няма как.

Днес бях на училище за бременни и много ми хареса и беше доста интересно ,мисля редовно да го посещавам.

В понеделник съм на преглед -дано всичко е наред Praynig,че от време на време и при мен се появява зацапване ,та ще видим как вървят нещата.

# 64
  • Мнения: 141
tony25, много ми харесва идеята ти за училище за бременни. И на мен от известно време ми се въртят из главата такива идеи. Даже мисля да се запиша на йога за бременни. Но все още това е една неузряла идея.

Иначе днес и ние с мъжлето ходихме на китайски. Той днес е рожденник, та се почерпихме двамата. Иначе не празнуваме Св. Валентин. За мен това е много измислен празник, но това си е мое мнение Simple Smile

Мили мами, аз исках да ви попитам дали има промяна в килограмите ви откакто сте бременни.? Аз лично се радвам, че засега нямам апетит, защото по принцип съм над нормата и се притеснявам да не кача много килограми през бременността. Просто гледам да се храня по- качествено, а не да ям боклуци.

# 65
  • Мнения: 83
Gorska_Kitka  като разбрах, че съм бременна започнах да хапвам доста и бързо качих 2 килограма, след първото прокървяване до сега (около месец) съм свалила 7кг, повръщала съм само два пъти, но ми се гадеше през повечето време. Сега ми дойде апетита и май започвам пак да похапвам и да качвам, но и гаденето почти ми изчезна.

# 66
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! Two Hearts

# 67
  • Мнения: 118
Честит празник и от мен!Който каквото празнува де! txtloves Wine GlassНаздраве!!!


Добре дошли на новите мамчета welcome
А и само да кажа,че с първата си бременност,качих 30 КИЛОГРАМА,но за 1 година ги свалих!Нормално е да се качат около 15 кг. newsm39

Весело изкарване!!! 1dating cheers newsm19

# 68
Честит Празник!
Бъдете много обичани и винаги "пияни" от любов!

# 69
  • Мнения: 83
mim4eto007 според мен 8-12кг е нормално. Над 12 кг не е добре нито за теб, нито за бебето.

# 70
С първата си бременност бях качила 15-16кг,но за тази не отговарям Laughing

# 71
  • Видин
  • Мнения: 685
Мимче, с МАртин качих 18кг. и станах 98кг, сега пак започнах от 80кг и не смятам да ставам повече от 90кг. Миналата бременност много ядях сладко и тестени, а и сега го има фактора малко дете, заради който лятото ще се движа бая. Peace

# 72
  • Мнения: 141
ами момичета, понеже аз прекалявам с четенето и знам, че по принцип ако майката е много слаба е нормално да качи повече килограми( 16-18). Ако жената обаче е по- пълна, би трябвало да качи не повече от 12 кг. Но аз на писаници не вярвам. Всичко е строго индивидуално. И все се успокоявам, че по- важно детето да е добре, а пък килограми се смъкват Simple Smile

А мен нещо ме избива на философска литература. Та днес си купих страхотна книжка и като гледам ще я " изхрускам" за 1 ден. На Джон Кехоу е и се казва " Подсъзнанието може всичко". Има и още една книжка, която искам да си купя " Wishpin" се казва, ама забравих как беше името на автора( фамилията май беше Соул).

Момичета, вие имали ли сте и имате ли предчувствие за пола на детето ви?
Знам, че е много рано да се говори за това, ама просто ми е интересно.

# 73
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Честит празник на всички!
Gorska_Kitka аз с първата бременност качих 9кг.А с тази - до сега съм качила само 900гр. PeaceНадявам се пак да кача малко,максимум 10кг.
За предчуствието - моето винаги е грешно.Миналия път бях сигурна,че ще е момиче,а то се оказа момче.Сега пак мисля,че ще е момиче,пък да видим.
Лека вечер на всички Hug

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Gorska_Kitka , ние нашите предчувствия ги обсъждахме вече и даже има списък "шесто чувство" на първа страничка.
За килограмите въобще не ми пука колко ще кача, защото знам, че след раждането ще ги сваля, просто толкова съм суетна, че не се побирам в кожата си когато съм понапълняла.
 А днес макар, че не го имам за празник получих цвете от любимият и едно сладко плюшено куче, което казва I love you  и ми стана много готино Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт