Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 12 008
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Абе бебешорке тя е чест на баба и е била така:)))!Бъзик бее дано да е от зъбките Simple Smile)Ама все пак неможе само аз да страдам всяка нощ и ден трябва и др. да има такива като мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  .
Олее ми вие мн. сте бее..... #Crazy #Crazy #Crazy
Представете си и аз не съм давала сок от нитрати   chefМАкар ,че съм по смела и давам всичко:) Сега као знаете как ми се иска да дам ДАНОНИНО newsm78 ама айде от мен да мине ще почакам  Joy
Елее аз май те познавам:)) PeaceАз работих в лейдито -козметичка:)) а сега съм в едно страхотно майченствоо и смятам да си го изработя до крайййй Hug
Браво бе РАдка ти направо ме разби с качване на килца  Peace и аз си мислих,че моя Ги качва много -първия месец качи 1 и 800 после по кило а сега два месеца спаднахме на по 300 грама:)) и сега сме 8 и 300
Тин браво за смелото решение-страхотно е Simple Smile))))Верно е че ще ти е трето ама кво от тва все едно второ за теб като си отгледала две наведнъж:)) PeaceЧакамете по парковете с нетърпение да ти предадем някой урок Simple Smile то се забравя да не мислиш ей ме мен  newsm78 bowuu
а ти Мики продължавай да даваш съвети -много си е добре да четем такова начетено човече кви ги изписва Shocked PeaceКЕФИШ МЕЕЕЕ!!!!! Stop -ЧУКНИ
мИМИ ПЪК ТИ СЕ КЕФИ,ЧЕ ПРАВЯТ БЕЛИ -важното е да са живи и здрави-сигурна съмче е изморително но забавноо Joy baby_neutral Joy
Ставам,че токущо бебешорката ме подсети,че трябва да си готвя на Ги Embarassed
аз съм се побъркала особенно с този гот сериал Дързостта
СТАВААААМ ПРИЯТЕН ДЪЖДОВЕЕН ДЕН!!!!!

# 91
  • София
  • Мнения: 70
petiufa ха, така  newsm78 Аз в Лейди-то не съм ходила почти никога да ползвам услугите. Само 1-2 пъти съм влизала с приятелки, но е било отдавна.

А ти с каква количка си ?  Embarassed Че аз така по ги разпознавам хората  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 133
Оооо някой непознат ни шпионира в темата Wink я бързо  да се разкрие,че голяма група се заформяме. Peace.Абе Петюфке,ква баба ,кво ти чудо аз хич се не надявам ,ама тъй си викам,но не се оплаквам,то се свиква #CrazyИ аз съм на мнение ,че от АМ не се качва и си мисля ,че всичко си е до метаболизъм или там каквото се казва Laughing.вчера тъкмо като почна зарята Мари реши ,че ще спи и заспа все едно никога не беше спала newsm78 и си викам да взема да и запиша разни бумтежи Laughing и да я преспивам с тях Thinking

# 93
  • Мнения: 3 166
Оооо някой непознат ни шпионира в темата Wink я бързо  да се разкрие,че голяма група се заформяме. Peace

Да не съм аз,  newsm78 че съм си настроила профила да не показва като  съм онлайн.
Уф, и за малко да збравя -честито зъбче на Мари. Heart Eyes

Интересни дискусии за захранването.  Grinning Следя ги отблизо. Впрочем аз се отказах да захранвам засега. Peace

Тин, абе и аз
 по принцип имам мерак за трето, ама ако може някакси друг да ми го износи. Mr. Green Знаеш ли, че има някаква много странна статистика - при две момчета в повечето случаи третото отново е момче. Mr. Green

Бимбе, ти що се губиш напоследък?

Да се оплача - кученецето ни е починало през нощта и Вики е много тъжен. Аз също. Sad Беше лепнало  някакъв гаден вирус, който е с много висока смъртност.



# 94
  • Мнения: 20
Личи си че днес времето е лошо-доста сте писали от сутринта.Аз сега се мъча да напиша няколко реда с бебока в ръце докато не се е прибрала каката че тогава е апсурд.Благодаря за съветите и май се замислям дали да давам сок или да потърпя още някой друг месец.Прави сте че морковите в момента не стават но аз си имам село където баща ми сее всякъкви зеленчуци а има и плодна градина.Искам да попитам какво мислите -шезлонгите за бебета изгъзици ли са или удобство за майката и детето?Ще ми се да купя на моя глезлан че понякога ми откача ръцете.

# 95
  • Мнения: 0
Освен Гого и Мари други желаещи за глас има ли? Днес съм в добро настроение кажете  Grinning

# 96
  • Мнения: 844

Тин, абе и аз
 по принцип имам мерак за трето, ама ако може някакси друг да ми го износи. Mr. Green Знаеш ли, че има някаква много странна статистика - при две момчета в повечето случаи третото отново е момче. Mr. Green[/quote]

Ох ....... абе надявам се на мома ...... ама каквото дойде  Grinning

# 97
  • Мнения: 0
Относно сока да си кажа и аз мнението - не съм давала до 8 месец. Дадох когато беше на 3 или 4 и така се запече, че казах край! Твърдо съм против!

# 98
  • Мнения: 0
До radka74
Не бързай да купуваш, а ако можеш намери от някой на заем да го пробваш дали ще иска вътре. Ние имахме люлка, която ползвах за хранене докъто започне да сяда. Не му харесваше да го оставям повече дт 5 мин.

# 99
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Радка, по мое мнение жезлонгите вършат повече работа за по-малките бебета, да ги полюшкаш, да ги оставиш в друга стая докато готвиш, напр. А тепърва да купиш и да го ползваш 1-2 месеца. Пък и наистина не е гаранция, че ще стои мирен вътре. Laughing

# 100
  • Мнения: 133
И аз да си кажа за шезлонга,че след 3 месец усетих ползата от него пък и дори сега само че я връзвам щото  ooooh!забавлява се и е удобно за хранене докато почне да сяда стабилно.Като ходим у баба и на гости задължително го изисква от нас,защото само там я преспива и смятам,че 1-2 месеца си е голям период и ще усетиш ползата му.отедел е въпроса,че може да не иска да стои в него ThinkingА Светле ,не си ти имаше чуждо име отгоре ама докато напиша и той изчезна smile3530

# 101
  • Мнения: 133
Ох,сори за животинката и аз съм загубвала домашен любимец и не е лесно,честно! cryНо като всяко нещо с времето минава,но никога не изчезва напълно ама се учим да живеем с мъката пък къквато и да е била тя!

# 102
  • Мнения: 236
Ауууу днес много приятно тук в темата WinkЧувства се че има оживление.Май няма да имаме по-бързо изписана тема bowuu
Светлана ,съжалявам за загубата ви Cry
Ние понеже не можем да осигурим друг домашен любимец взехме на Ева рибки,че по-лесно се гледат.И ако знаете какъв аквариум съм си харесала един ден за хола ShockedОстанали са ми очите там.

# 103
  • Мнения: 844
Относно домашните любимци и аз се присъединявам към сестра ми / бебешор/ защото любимеца ни беше общ  Cry
Имахме куче, но вече е на вилата Grinning Сега сме само с една костенурка и една златна рибка, понеже едната изчезна безследно  newsm78 костенурката я е хапнала. Преди два дена ги хранили и като изсипали целия пакет с храна ..... и животинките щяха да пукнат #Crazy
Това е за нашите домашни любимци ....... сега имат желания за игуана и морско свинче ..... но за сега не Wink

# 104
  • Мнения: 7
а аз за огромно съжаление немога да имам домашен любимец .пО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТА МИ С БАТКОТО ПРИДОБИХ АЛЕРГИЯ ОТ КУЧЕ.Моите родилтели си гледаха куче и коте и там я хванах таз пущина Rolling Eyes.И баткото в последствие и той се роди със същата и от тогава даже и рибки нямаме право да си гледаме те биле най алергенните  newsm78 абе изобщо и изобще а пък чесно да ви кажа под домашен любимец разбирам да го мачкам до насита  Hug такова където само да го гледам как живурка нещааа

Общи условия

Активация на акаунт