Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 11 984
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 70
Радка, виж това преди да дадеш сокчета.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18199
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18208.0

А и в момента точно, морковите са бъкани с нитрати и какви ли не химии.

П.П. Писна ли ви от моите поучения Mr. Green

Неееееее Simple Smile Всяко поучение си има полза.
Между другото, когато споделих с едни други съфорумки за даването на сок и те ми пуснаха същите линкове  Mr. Green

А аз искам да питам - Всички ли ходите на работа? Или има и мами, които само си гледат бебоците и висят по парковете?

# 76
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А аз искам да питам - Всички ли ходите на работа? Или има и мами, които само си гледат бебоците и висят по парковете?
то май повечето висим по парковете, предимно на паметника. от редовно пишещите работят само Ин, Тутти и отскоро Бимба ще почва май. А и Тин работи.
Все се каня да те питам, ти всъщност в Карлово временно пребиваваш или си от тук, защото под аватар ти пише София и ме обърква.

# 77
  • Мнения: 844
Е някой ден и аз може да завися по парковете ...... ха ха

# 78
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
Е някой ден и аз може да завися по парковете ...... ха ха
а бе ти нещо ме съмняваш.... Thinking

за работещите.....то май само аз нямам работа Joy

# 79
  • Мнения: 844
Споко Ели Grinning няма нищо ..... просто ми се иска отново да изпитам това чувство, пак казвам порснаха изведнъж и ми е тъжно.

# 80
  • София
  • Мнения: 70
А аз искам да питам - Всички ли ходите на работа? Или има и мами, които само си гледат бебоците и висят по парковете?
то май повечето висим по парковете, предимно на паметника. от редовно пишещите работят само Ин, Тутти и отскоро Бимба ще почва май. А и Тин работи.
Все се каня да те питам, ти всъщност в Карлово временно пребиваваш или си от тук, защото под аватар ти пише София и ме обърква.

По принцип съм оттук, но живея в София, а сега си гледам бебка тук.... Обърках ли те още повече  tooth

# 81
  • Мнения: 133
А на мен като ми носиха първата играчка на Памперс никой не ми се обади,а просто една дама си беше влезла в двора и крещеше моето име и по случайност я чух #2gunfireСигурно ако ме нямаше и играчка нямаше да получа,защото въпросната ми е носила и друг път пратки и ми казва,че не искала да звъни по джиесема,защото и излизало скъпо newsm78Та те ли си ги плащат?Както и да е...Радка ама ти голям мъж си отгледала newsm10 браво само така.Щом си на кърма си карай само на кърма,дадеш ли сок ти вече си го захранила и не виждам причина да му даваш сокче рано,рано.Аз не съм давала,а си имам едно супер енергично и щураво детенце box,да ми е здраво и живо.Всмисъл,че не го лишаваш от нещо ценно,щом ти расте такъв юнак.сега и плод и зеленчук са бъкани с нитрати.Аз бях доста объркана,защото ми  е първо дете и под натиска на бабите не беше лесно,но бях си решила,че така ще действам и така стана.Така че чети ,премисляй и каквото си решиш.Сега ми се струва,че е по-трудно да направи човек избор,защото всеки доктор различно казва от другите,а някога една схема за всички, та са нямали главоболия нашите мами,но всеки живее във времето в което е Crossing Arms

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елеее, ами щом си тук сега, можем да се запознаем, само да се стопли времето. Че сега в този студ по-далече от колата или от Паметника не мърдаме, ама ще дойдат и добри времена за нас да обикаляме навсякъде. Ако пък на паметника ти е удобно-и там може да дойдеш.
Бебешор, ама колко тактично и хубаво си го обяснила Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 232
Морковите са егати отврата в момента имат всичко друго ,но не и витамини,едни такива сухи и на трески.

# 84
  • Мнения: 236
Вярно ,морковите са отвратителни Sick
Мимчо,споко за жирафите,те са много няма как да са свършили толкова бързо.Казваш мъжете са се надушили,ами дамата прави ли ти компания WinkСигурно е много весело като са на една възраст и разнополови,все пак ще имат различия в усвояването на нещата и поведението.А търсят ли се постоянно един друг?Много ми е интересна тая работа с близнаците....
Тин,никога не е късно пак да го изпиташ,заслужава си Peace

# 85
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Морковите са егати отврата в момента имат всичко друго ,но не и витамини,едни такива сухи и на трески.
Ти само това ли имаш да кажеш?  Laughing

# 86
  • Мнения: 133
Ох ,Микки благодаря  Blush Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 1 232
Морковите са егати отврата в момента имат всичко друго ,но не и витамини,едни такива сухи и на трески.
Ти само това ли имаш да кажеш?  Laughing
ми не съм компетентна бе,то мойто толкова злоядо,че на никакви правила  за захранване не съм спазила. Mr. GreenДа не говорим,че според общо приетото мнение децата на АМ са обикновено доста пухкави,а  Стела трябва да я пратя за антиреклама Grinning Grinning Grinning

# 88
  • Мнения: 133
отивам да си оправя линийката,че все пипам ,където не трябва #2gunfireАма как да си сложа снимката в ляво.Ей богу очите ми изтекоха да се ровичкам и пак нищо newsm61Да кажа ,че Мари откакто се сдоби със зъбче е с  един тон по-спокойна  jumpuuи ако след всеки поникнал зъб става все по -спокойна аз просто smile3524 newsm44... Praynig

# 89
  • Мнения: 236
Аааа Бимбе,по злоядост може да се конкурираме hahahaА за АМ-то,че били по-пухкави от него-от наблюдения ми се струва абсолютно невярно.Добре че тръгна на ясла моята мома та да върже малко кълки.Там като гледа децата как ядат явно и се отразява добре,а аз много се притеснявах от злоядостта й.Оня ден я взимам и лелката я огащила да не й е гол кръста,че вика кълки малко направи,ама талията още много фина и не може да си изпъне гащите Joy
Отде тоя сняг бе....аз виках че лято иде то....

Общи условия

Активация на акаунт