Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 624
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
според далтонизма на клиентите Laughing

# 16
  • Мнения: 3
Записче и от мен Wink   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 034
ani_4ka, много хубаво оформление ! Hug

mandarinka2
, и аз не се сещам друго, освен да дръннеш един телефон до централния офис. Peace

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Цоп и аз..... ама да не е без хич да кажа, че червилата за обемни устни са супер.. поне от мострите, които поръчах,така изглежда....   Simple Smile

Гали, цветовете отговарят ли си с тези в каталога?


Аз си взех мострите и мисля, че някои цветове нямат нищо общо с тези в каталога. Едни по тъмни, други по светли.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 164
Честита ни нова темичка

# 20
  • Мнения: 9 095
за цветовете и аз съм съгласна, че не отговарят, но червилата са супер!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
за цветовете и аз съм съгласна, че не отговарят, но червилата са супер!

Да, аз си поръ4ах и като пристигне ще го снимам да го видите. Поръ4ах си малинен цвят - 7ия в каталога.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 59
Следващият път като поръчвам, ако пак ми се появят като "чакащи" ще звънна където трябва...Благодаря за отговорите   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 413
Тази новата серия Голд с мляко и мед е божествена.Дано аромата да е траен Heart Eyes

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Тази новата серия Голд с мляко и мед е божествена.Дано аромата да е траен Heart Eyes

Аз имам някои продукти от старата. Наистина е невероятна.  Heart Eyes  Crazy

# 25
  • Мнения: 3 034
новата има и лек аромат на зюмбюл.

# 26
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,какво мислите за червената чанта от стр.39?Хвърлила съм и око обаче се колебая.Някой ползвал ли е заздравителя за нокти?Има ли ефект?

# 27
  • Мнения: 1 289
Hareswa ми чантата ,но нямам нищо червено,за да я съчетая,и не изглежда много малка Simple Smile

Накой ползва;л ли е избелващата пилинг маска за нокти?  newsm78

# 28
  • Мнения: 651
Има проблем със сайта на Oriflame!  #Cussing out Не се отваря!!!

# 29
  • Мнения: 641
Едно въпросче- ако направя поръчка за 50 БТ и след 2 седмици още една за 50-60 БТ какво става с начислената такса от 2 лв за първата поръчка?
Доколкото разбирам ако сумарно за един каталог надхвърля 100 БТ няма такса. Thinking

Има проблем със сайта на Oriflame!  #Cussing out Не се отваря!!!

Отваря се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт