Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 781
  • 238
  •   1
Отговори
# 60
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
.

# 61
  • Мнения: 3 268
Това е твое мнение,Шанел.Имаш право,аз съм на друго.За моя мъж съм сигурна,че не лъже,познавам го достатъчно добре,а и не сме на етап да ми сваля звезди.Казваме си нещата такива,каквито са. Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 140
Нямам нито един познат, приятел та дори и собственият ми мъж, които да подкрепят поставянето на импланти на собствените си нежни половинки.Има едно "обаче", според мен, което не се признава-Не харесват силикон за собствените си жени, но при вида на чужда такава с големи "бомби"очите им стават, като палачинки Shocked.Аз специално съм "за"поставянето на импланти след 40 г.възраст при жените, но на 20 г.ми изглежда направо гротеско, както и всякакви други пластични интервенции.

# 63
  • Мнения: 2 388
Аз специално съм "за"поставянето на импланти след 40 г.възраст при жените, но на 20 г.ми изглежда направо гротеско, както и всякакви други пластични интервенции.

Защо пък след 40 години? Тогава ли се разваля формата на женските гърди?

# 64
  • Мнения: 3 268
В повечето случай гърдите се променят след раждане.Точно 40 г. едва ли е повратна възраст точно за бюста,по-скоро 50 бих казала.Просто при някои жени раждането е фатално за гърдите.

# 65
  • Мнения: 2 478
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Явно само моят мъж е изключение.Няма нищо против силикона и винаги ми е казвал,че ако много искам,няма проблем,ще ме подкрепи емоционално и ....финансово.

# 66
  • Мнения: 606
Само в разумни граници с цел корекция на дефект.
Отвратни са ми цици като пъпеши, които пляцикат като се заклатят.

# 67
  • Мнения: 2 478
Отвратни са ми цици като пъпеши, които пляцикат като се заклатят.

 Joy Joy Joy
И на мен.Ама още по-отвратителни са като дини,по-точно огромни дини.

# 68
  • Мнения: 4 555
А аз мисля,че ако един мъж каже на жена си,която няма хубави гърди:харесвам гърди със силикон,това ще е нещо ужасно за тази жена.Защо да й казва тогава?Много по-лесно е да е лицемерен и да говори,че силиконовите гърди са ужасни.

От обобщението, което правиш излиза, че според теб мнозинството мъже не харесват гърдите на жените си.
Естествено, гърдите едва ли са единствената причина един мъж да се ожени за една жена, но според мен е много по-вероятно да ги харесва. Сигурно има и такива, които са се оженили точно за тази жена, въпреки че не харесват гърдите и, но според мен са по-скоро изключение, отколкото мнозинство, на базата на което да се прави обобщение за всички мъже.

# 69
  • Мнения: 4 300
Има го и моментът, в който ако финансираш циците на жена си рискуваш тя да стане по хубава, респ. да намери по добър от теб. Не случайно много мъже харесват определен тип дрехи и грим, но не и на тяхната жена, особено навън.

# 70
  • Мнения: 2 478
Да,Рокси,права си,но това не е ли комплексираният мъж?Този който не вярва достатъчно в себе си,за да си мисли,че жена му ако се разхубави малко и ще го остави.
Мерси от такъв мъж!Мъжът до мен е широко скроен и винаги иска най-доброто за мен-дрехи,козметика,прическа.Ако това го притеснява като мъж,значи ми няма доверие и просто не е моят мъж.

# 71
  • Мнения: 4 678
Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Явно само моят мъж е изключение.Няма нищо против силикона и винаги ми е казвал,че ако много искам,няма проблем,ще ме подкрепи емоционално и ....финансово.
..не само той Wink

# 72
  • Мнения: 4 300
Комплексиран или не, има ги и тея екземпляри Confused

# 73
  • Мнения: 5 622
Има го и моментът, в който ако финансираш циците на жена си рискуваш тя да стане по хубава, респ. да намери по добър от теб. Не случайно много мъже харесват определен тип дрехи и грим, но не и на тяхната жена, особено навън.

Да, това винаги ми е било особено странно.

Аз лично си позволявам по-големи деколтета само когато съм с мъжа ми, например(чувствам се по-сигурна и спокойна). А горепосочените жени го правят точно когато не са с мъжете си, тайно от тях. Същото важи и за грима им, ми се струва. Наистина жалко, че самите жени го позволяват..

Аз знам само,че всички мъже харесват гърди.Също така, всички мъже ще кажат на собствените си жени,че не харесват силикон.

Явно само моят мъж е изключение.Няма нищо против силикона и винаги ми е казвал,че ако много искам,няма проблем,ще ме подкрепи емоционално и ....финансово.
..не само той Wink

И моят няма нищо против, но "когато му дойде времето" по неговите думи  Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 4 044
Има го и моментът, в който ако финансираш циците на жена си рискуваш тя да стане по хубава, респ. да намери по добър от теб. Не случайно много мъже харесват определен тип дрехи и грим, но не и на тяхната жена, особено навън.

Да, да, ще се рахубяви тя. Ако е някоя грозофила ще е "на свинче-звънче". А ако си е хубава надали малките цици много биха и пречили. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт