Леко петъчна... Последно мъжете харесват ли силикон или не???

  • 15 809
  • 238
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Да,и ако разчитам само на циците си,за да съм харесвана и желана,трябва да се гръмна.Аз съм жена,не съм само едни цици.

# 76
  • Мнения: 5 622
Има го и моментът, в който ако финансираш циците на жена си рискуваш тя да стане по хубава, респ. да намери по добър от теб. Не случайно много мъже харесват определен тип дрехи и грим, но не и на тяхната жена, особено навън.

Да, да, ще се рахубяви тя. Ако е някоя грозофила ще е "на свинче-звънче".

Някои с големите си силиконови гърди целят точно това- да не се обръща внимание на лицето или на други някакви техни неперфектности, а погледите да се заковават само върху деколтето. Така кой ти вижда някакви си дефекти  Laughing
Точно заради това никога не бих си сложила огромни импланти, защото не ми се иска да се обезлича и всичко, което хората ще виждат в мен да са гърдите ми. Силиконови, при това..  Stop

Абе, ще му мисля като му дойде времето..

Да,и ако разчитам само на циците си,за да съм харесвана и желана,трябва да се гръмна.Аз съм жена,не съм само едни цици.

Точно.

# 77
  • Мнения: 3 268
Буба,на времето ти беше сложила твоя снимка по бански за аватар.От това,което се виждаше,ти определено не се нуждаеш от никакви корекции на бюста.Той е просто перфектен.

# 78
  • Мнения: 674
Буба,на времето ти беше сложила твоя снимка по бански за аватар.От това,което се виждаше,ти определено не се нуждаеш от никакви корекции на бюста.Той е просто перфектен.
Абсолютно подкрепям  - Буба е толкова финна и нежна че няма никаква нужда от силикон защото си има всичко.
Иначе мъжете си харесват хубави силиконови цици - спор няма... Mr. Green

# 79
  • Мнения: 606
Иначе мъжете си харесват хубави силиконови цици - спор няма... Mr. Green
Някои мъже.
Селяндури.

# 80
  • Мнения: 3 576
Мъжете около мен твърдят, че не харесват силиконови, но оплезват език като видят някоя мацка с добре напомпани цици, дори не разбират, че не са истински.

И между другото всички момичета, които съм виждала досега, с изключение на една единствена, не им личи, че са силикон (поне докато са облечени) Wink

Аз ако реша, че искам, мнението на мъжа ми няма да ме спре, защото го правя заради себе си, а не заради него.  Peace

# 81
  • Мнения: 2 161
След Надя дали има смисъл да пиша,незнам.Така добре го е систематизирала.Само да вметна-аз не мисля,че мъжете не желаят да платят на жените си силикона.Не!Моето скромно мнение е,че мъжете,които уж не харесват силикон,не искат да нараняват жените си,ако евентуално тези жени нямат кой знае какво във сутиените си.Ето защо аз мисля,че мъжете казват:ау,че грозно.А всъщност не успяват да си съберат езиците,паднали под масата.
Съгласна съм,че има и изключения при мъжете,но това по принцип го казвам,а не,че го вярвам.

# 82
  • Мнения: 2 478
!Моето скромно мнение е,че мъжете,които уж не харесват силикон,не искат да нараняват жените си,ако евентуално тези жени нямат кой знае какво във сутиените си.Ето защо аз мисля,че мъжете казват:ау,че грозно.А всъщност не успяват да си съберат езиците,паднали под масата.
Съгласна съм,че има и изключения при мъжете,но това по принцип го казвам,а не,че го вярвам.


И аз не го вярвам,Шанел!
Ама съм сигурна,че мъж, който казва "ау,че грозно" дори не го прави,за да не обиди половинката си с празно деколте,а го казва,защото жена му вкъщи така съска срещу силиконките,че него го е страх да изкаже истинското си мнение.

# 83
  • Мнения: 2 388
...а го казва,защото жена му вкъщи така съска срещу силиконките,че него го е страх да изкаже истинското си мнение.

Много си права, да знаеш.

# 84
  • Мнения: 2 448
...а го казва,защото жена му вкъщи така съска срещу силиконките,че него го е страх да изкаже истинското си мнение.

Много си права, да знаеш.

А тя тази, която съска срещу силиконките е сигурно с голям и пищен бюст.  Laughing

Сега сериозно. Мисля, че мъж, който обича жена си и тя не е надарена природно с голям и красив бюст, самата тя не иска да се подлага на операция, той не само, че е длъжен да замълчи, но и тактично да отклонява всеки повод, който може да я накара да се чувства зле в неговите очи, па макар самия той да е любител на бомбите. След като си я е харесал такава, няма право да я обижда. Ако ще и самата тя да е комплексирана и каквато ще да е. Тя е неговата жена.
Същото се отнася и за някакви недостатъци или несъвършенства в мъжа, никога не бих повдигнала въпроса. И бих сменяла темата тактично, ако знам че това ще го накара да се почувства конфузно.
Няма нужда някой да се изживява като мое огледало, нито аз негово, аз не съм сляпа, нито пък той. Това поведение е изпробвано и дава страхотни резултати.

# 85
  • Мнения: 2 478
мъж, който обича жена си и тя не е надарена природно с голям и красив бюст, самата тя не иска да се подлага на операция, той не само, че е длъжен да замълчи, но и тактично да отклонява всеки повод, който може да я накара да се чувства зле в неговите очи, па макар самия той да е любител на бомбите.

Абсолютно съм съгласна ,Паси.Никога не бих се подложила на каквато и да била промяна,само защото на мъжа ми така му харесвало,а аз съм против.
Но на мен идеята ми беше в друга посока.И тя е ,че много мъже нямат смелостта да изкажат собствено мнение,а приемат това на жена си.Което е...смехотворно.

# 86
  • Мнения: 2 388
Но на мен идеята ми беше в друга посока.И тя е ,че много мъже нямат смелостта да изкажат собствено мнение,а приемат това на жена си.Което е...смехотворно.

Точно така те разбрах и аз. Паси също ми се струва. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 407
Повечето да, даже сами карат жените си да си сложат.

# 88
  • Мнения: 4 678
Не знам защо..но красивото си е красиво..когато е в нормални граници Peace
..как ще бъда против..когато на една жена гърдите могат да изглеждат по-добре..и не само гърдите Peace
..не говоря за крайности Peace
..ако жена ми поиска..силикон..няма проблем Hug..
 Joy Joy..сега мъже си слагат..и то хетеро..най-вече на гърди и прасци.. Laughing

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 20:51 от Поци

# 89

Общи условия

Активация на акаунт