С мартеница на ръчичка,НОЕМВРИЙЧЕ тропа ръченичка

  • 14 944
  • 297
  •   1
Отговори
# 150
  • от Луната
  • Мнения: 1 752



Момичета искам ви прошка ако съм засегнала някоя. НА вас няма какво да ви прощавам вие сте прекрасни Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 14:36 от viktoalia transparanta

# 151
  • Мнения: 324
Честита Баба Марта! Да носи здраве на семействата ви!


И аз да поискам прошка, ако неволно см засегнала някого!  Простете и простено да ви е!



Цеце, благодаря за поздрава! Стана ми много приятно да си припомня клипчето, въпреки че тогава не изпратих снимка на Елица.
Песничката съм я пяла, поне до юни месец  Laughing, беше любима.
Обаче, аз повечето деца не мога да ги позная вече  Shocked Blush Blush Blush, толкова са се променили. Познах само Влади, Рони, Наско на Сончето, Ивчето, Мона, Лили на Роси, двете Габита и Борянка.  Blush Още две момченца си спомням по физиономия, явно са стоели в подписите или по аватарите на майките си. Всички останали, ги виждам за пръв път   #Crazy #Crazy  #Crazy #Crazy Лелеее, много съм зле!
сладурче, благодаря за рецептата! Ще се опитам да го направя, въпреки че се съмнявам в успеха. С кисело мляко не ми се получават сосовете, пресичам ги  Confused Аз и застройки правя само с яйце и лимон, не мога с мляко.
И аз с това разнообразявам - боб /зелен и зрял/, леща, прясно зеле и спанак. Евентуално и нещо макаронено. Във всичко останало обаче, присъства картоф или ориз и то като се замисля, почти всеки ден.
Таш, що пък да не може да се дава хляб?
Рени, дано не вдига повече температура Ема. 80 мг е малко, от 150 мг, трябва да са свещичките. Но, не знам, дали не става да слагаш 2х80. Става въпрос за парацетамол, нали?
Гале, хайде пиши повече.  Party
Биси, на Усоето ще е срещата.
Лек и весел ден на всички!


# 152
  • Хасково
  • Мнения: 79
Честита Баба Марта! Да сме здрави весели засмени!!!

Простете ми!!!

Не мога да пиша че Стела е с Т - 38, сополи и мрънка доста
Целувам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 153
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Весе и вие ли с Т бе, тази баба марта кво ни донесе, бързо да им минава на дечицата ни  Praynig Hug
арабелка мисля да взема 2 свещи да сложа дове4ера дано не сбъркам

# 154
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН  МИЛИ МАЙЧЕТА!!!

Да сте румени, засмени и винаги със радост закичени! Да растат дечицата ви здрави и щастливи...
и който чака щъркела, скоро да получи блага вест!


Лилчо Честито и от мен!
лека и безпроблемнна бременност  Hug


Весе, дано Стели се оправя бързо... Hug

Не мога да пиша, че си раних пръстите...надялках се... Crazy ама ще се оправя де...
Мн целувки и хубави почивни дни!   bouquet

# 155
  • Хасково
  • Мнения: 79
Така, гласувах за дата за срещата 30-31 май. Сега сметнах мъжа ми как се пада да работи тогава и май удобна ми се стори тази дата Peace Доста е под въпрос дали ще дойдем, но се надявам да успеем, защото мнооого ми се иска Blush

Сега пак един въпрос. Когато редуваме Панадол и Нурофен за сваляне на Т, докога се прави? На Стела Т я овладях, дадох до сега по веднъж и от двете. Peace Да продължавам ли, ако не се покачва Т. Колко съм зле, а Embarassed Добре, че ви има Hug

# 156
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Весе аз давам Хурофен и Ефералган свещички, Нурофена през поне 4 часа, нащта Т неможем още напълно а я смъкнем все е около 38

# 157
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Рени, пробвай да и накиснеш крачетата в топла вода с оцет и аспирин в нея. Знам, че това смъква Т, но не съм го правила на Мишка. А и са ми казвали и един малко гаден бабешки лек-да се изпика в легенче и да и натопиш вътре крачетата Sick Имало страхотен ефект, но никога не съм го правила

# 158
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802


ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ ! ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИ ! Grinning



Простете ако съм Ви обидила с нещо  EmbarassedHug

# 159
  • Мнения: 2 126
Ку ку Mr. Green

Честита Баба Марта!Мили дечица и мами,бъдете здрави и усмихнати!

След снощният сърцераздирателен,прощален пост Rolling Eyes Mr. Green Joy,който ви спретнах,ей ме на пак тука.След едно превъзходно изкарване с кумовете днес в Стара  Загора.Оказа се че все още имаме нет.Оная оФФца вчера ми пусна бележката и май е пропуснала (или по скоро системата им е толкова смотана,че няма да може да отмени кмандата която казва да ни пуска нет) подробността че аз не платих исканата от тях сума и им казах че не им искам тъпия нет.А може и утре да ни резнат,ама аз поне съм се настроила та вече мисля и разсъждавам като онеправдан безинтернетен гражданин на страната Crazy Ох колко глупости надрънках.....Ми такива ми дойдоха сега,кво да правя.Не,не съм пила нищо днес освен две кафета и минерална вода Naughty

И такааа....пътуването ни днес мина добре.На Хриска и писна в стола за кола и ми спа в ръцете на връщане.А на отиване ито едната ни другата заспаха в колата.Кви са тия деца незнам Laughing Дете аз знам люшне ли го кола и заспива,а тия вагабонтки тцъ..

Цеце,нас баба ни Марта неможе никогаШ да ни попикае с тоя ранобудилник дето от 6 и нещо завряква "мамоооооооооо" "татееее" "какоооо" hahaha Joy Ох много се смях с тва попикаване Party

Ренка,Весе да оздравяват малките Hug
Софи,вие как сте?

Хайде оставям в да спите засега,а утре или съм тук ии ме нЕма.Ако ме нЕма знаете ме къде съм Peace

# 160
  • Мнения: 80
 Такаааа....попрочетох малко назад...

Лилчо първо ЧЕСТИТО и от мен. Чудесна новина. Желая ти лека бременност Hug Hug Hug
По този повод се сетих, как скоро си мислех че няма още бременни в темичката ни и...толкова много мислих, че като заспах сънувах че ви казвам че аз съм бременна Laughing Добре че беше само на сън, че с 3 диваненнца, все още бебета съвсем ще лудна Crazy

Галакси ЧЕСТИТО и на теб за новото жилище. Само щастливи дни в него за твоето семейство Hug Hug Hug

Арабела сега ако ми кажеш и къде е това...някъде до Елена? Ако е около Търново, защото с такова впечатление останах, т.е. не много далеч от тук, може и да дойдем Wink

За памперсите Памперс 5, вече доста време сме на 5, инъче памперс си ползваме от самото начало, чак се ядосах че не са ни пратили карта за играта сега, такива лоялни клиенти сме, две деца изгледах с тях Grinning Grinning Grinning

За водата Пие когато си иска сам от шише с накрайник или от случайно оставена чаша на масата със сламка (често се случва при нас) Laughing, аз не предлагам, без да ми пойска, нямам такъв навик. През ноща не се буди, в редките случай, когато се събуди се разревава повече от водата, така че вече не предлагам. Интересното е, че и големия беше така Thinking

За фобиите Малко ме е страх от високо, живея на 4 етаж и не излизам на неостъклената тераса. Но ако си наложа, мога да го преживея. А клаустрофобия ме хваща като вляза в малката ми кухня Mr. Green Ех, кога ще го направим този ремонт....?????

За козметиката Тъй като е с малко проблемна кожа, къпя го с A-derma, още не смея да го сменя, ама съм си наумила скоро да пробвам друг, не мажа с нищо, за подсечено ползвам крем на Бюбхен, рядко ми се налага....

За режима Вече по навик в 7.30 и двамата са скочили. В толкова събуждах Хриси за ясла, а той задължително буди и Гоги, а сега вече и той сам си става в толкова. Спи веднъж през дена към 12.30, спи към 3 часа. Вечер заспива в 9 часа.

За маникюра В изключително редките случай когато имам такъв (2 пъти през последната година Embarassed, не се лакирам дори..) си го гледам с разперени пръсти пред погледа Grinning

Ами май е това...засега Wink

# 161
  • София
  • Мнения: 614
Привет от мен.

Днес преживях най-големия си кошмар, откакто съм родила Василия, или по-скоро - сбъдна се един от кошмарите ми. Василия си притисна пръстчетата на дясната ръчичка на вратата в сестра ми, там, където са пантите  Cry Добре, че майка ми се усетила навреме, че както се беше засилила, ако беше натиснала вратата докрай, щеше да й размаже костите. Беше ужасна ситуация - ръката й заклещена, пръстите й стърчат от вътрешната страна, ние не знаем накъде да мръднем вратата, че да я освободим, а не да я премажем, детето пищи, абе ужас направо ви казвам. Сто пъти ми се обърна сърцето. Добре, че зет ми запази самообладание, та я освободи, после половин час не можех да я успокоя, чак повърна - от болка ли, от уплаха ли, не знам....Сега са й червени възглавничките, но няма синьо или подуто, като се успокои, почна да си хваща разни неща с ръчичката и не плачеше като я пипам там. Аз се бях засилила да ходим в Пирогов да я снимаме, но после се успокоих, че не е станала голямата беля.  Абе малкия дявол беше, но на мен сигурно косата ми побеля. Изпратих ги с майка ми у нас, аз останах в сестра ми, както бях решила, но ми е толкова криво и съвестно и утре рано-рано ще се прибирам при детенцето ми.

Биси, радвам се, че си се разписала. Хайде сега да пуснеш в албумчето и една снимка на Гого, да го видим колко е пораснал  Heart Eyes

Лека нощ няма да ви пожелавам, че вие сигурно отдавна си спите. Дано да е спокойна нощта на всички.

# 162
  • Мнения: 528
Ох, Цеце, голям кошмар сте преживели  Cry Дано Василийка не си спомня дълго време какво и се е случило, милата  Heart Eyes Да и нацелуваш малките сладки пръстчета от нас  Heart Eyes
Много мил поздрав и спомен ни пусна вчера  Heart Eyes Аз си го пуснах 3-4 пъти да си гледам дечицата и да слушам песничката, че нали нямах звук тогава, пък и се позверих малко в стремежа си да позная повече дечица, обаче и на мен ми се губят доста  Rolling Eyes Е, все пак познах повече от Арабелка  smile3534 Познах  Ема , Мона , Митето на Скреч, Александра на Ви, Ивчето  , Рони  , Георги на Тианка мисля, че видях, Пачвето , Никича на Галето, Василийка, Боянски, Карина, двете Габита, Стела, Наско , Георги на Биси, Теди на Сес, Катя на Данчето, Митко на Лили, Борянка, Нели, Антония на Диди-ния. Май това бяха. Пак ще си го прегледам, че няма да мога да спя така  Whistling

Весе, как е Стела? Малко бацили си имате, че и нашите искате да взимате  Laughing  Hug
Като се има предвид, че съм ти била толкова пъти на гости, не мога да не се изкажа по въпроса за апартамента  Whistling
Бързо ли трябва да вземете решение? Ако съм на ваше място , бих попресмятала доста, преди да взема решение  Laughing Първо не бих закупила ново жилище с по-малка квадратура от настоящото, което имате възможност да имате. После бих си направила сметка колко ще ми излезне едното със закупуването и обзавеждането и колко да си направя ремонт на второто . Според мен първото ще ви излезне доста по-скъпичко, освен ако нямате в предвид да продавате нещо, за да си го закупите и тогава нещата да дойдат на кантар  Peace
Но пък сегашният ви апартамент ми се струва много хубав и удобен заедно с частта на брата на Десо  Peace Като се изнесат, спокойно можете да си направите основен ремонт на тяхната част. Предполагам, че там ще бъдат спалните . И след това, да си пооправите вашата част  Peace Те, така или иначе, сега са разделени, така че няма да ви е много трудно, освен ако не сте  замислили по друг начин разположението на стаите  Rolling Eyes А и предполагам, че малко или много вече сте свикнали да живеет в този квартал и имате добри приятели в блока  Hug

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 19:19 от Роси_

# 163
  • София
  • Мнения: 165
Доброутро мили деца Flutter

Роси и ние сме там - едно бузесто топче със синя шапка - то милото как да са го познаеш, чее е момиченце  hahaha - пък и все в сини колички.  Mr. Green

Снощи се наиграхме на карти. Така не съм се кефила от студенските години. Кумците идваха на прошка и му ударихме една игра. нинка беше екстрадирана при баба си и така - мир и спокойствие.

Промениха ни се плановете за 8 март - сега сме в една квартална кръчма в Лозен - пак с компанията, но няма даима песни и танци на народите  Thinking, а на мен така ми се денсеше - явно ще е чак догодина.

Цеце, лоша работа. Знам какво е . Нинна поне два трипъти сее прищипвала. Дано е без последствия.

Ай, кафето ми е готово..

# 164
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!


Макар и с малко закъснение и аз искам да ви помоля за прошка ако съм засегнала някой Praynig Hug!

Много прегръдки за Емата и Стела и бързо оздравяване!
Цеце целувки за Василия и бързо да забрави неприятната случка Hug

Общи условия

Активация на акаунт