Пол Маккена "Аз мога да те накарам да отслабнеш"

  • 70 680
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 743

12лв с диска

започвам да я чета тази вечер  Peace

# 16
  • Мнения: 249
честит празник

# 17
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Някой да сподели нещо интересно от прочетеното?

# 18
  • Мнения: 440
Момичета има ли ефект от диска и книгата,в смисъл намаля ли ви апетита,започнахте ли да сваляте

# 19
  • Мнения: 299
Момичета има ли ефект от диска и книгата,в смисъл намаля ли ви апетита,започнахте ли да сваляте

Слушам диска от 6-ти март,все още не съм се теглила,но отчитам видимо отслабване и самата аз се чувствам по-добре.Аз също намалих доста количеството на храната,макар и все още да ми е малко трудно да се съсредоточа върху бавното и продължително сдъвкване,понеже досега винаги съм ядяла адски бързо-нещо,което е вредно.Усещам се обаче,че започна ли да ям,някакси вътрешно постоянно си слагам спирачки да дъвча бавно,да не гледам ТВ докато се храня и да не чета нищо Embarassed,понеже отвлича вниманието от храната.Засега не намирам свободно време да си карам и велоергометъра,но се надявам,че с негово участие съвсем ще засиля резултатите.Ще се тегля чак на 20 март и тогава ще мога да кажа колко точно съм свалила.Апетитът не ми се е променил,но не съм ли достатъчно гладна,не ям.
Имайки впредвид обаче,че успях да "вляза" в два панталона,които носех преди да забременея,това ме стимулира допълнително.Ям каквото и преди-салати,месо,дори и хлебни изделия,но по малко,общо взето не се ограничавам,а и самата мисъл,че мога да ям всичко ми действа "успокояващо" Mr. Green.
И както казва "гласът от диска"- "човешкото въображение е винаги по-силно от волята".

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте!
Подариха ми книгата за рождения ми ден и оттогава - вече 15 дена слушам диска и спазвам указанията. Ефекта е - 2,5 кг. Надявам се , че ще продължавам да свалям. Правила съм много диети, но винаги след това качвам. Пожелавам успех на всички!  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 912
тоз диск дали го няма някъде качен - арени,вбокс или другаде, че ми е много инт какво ще ми кажат, та да не ми се ядат бисквитки с мед и кокос  Crazy

# 22
  • Мнения: 110
аз научих от тук за книгата и диска и разбира се веднага си я купих Laughing, лично мое мнение е че диска помага да се настроиш (сега пробвам един режим и се надявам да издържа).
за сега не съм чула да го има качен някъде.

# 23
  • София-Варна
  • Мнения: 119
И аз да се запиша в групата.Купих си вчера книгата,вече два дена слушам диска,аз по принцип съм Тома Неверни,но ще видим....

# 24
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз спрях цигарите с другата му книга    Party Party Party
Сега съм на вълна отслабване

 newsm78 newsm78 newsm78 - Заспивате ли на диска за ослабването?!?

# 25
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Аз да,заспивам след като преброя от 300 до 0...едвам издържам!!!
Нещо май не правя както трябва,не мога хем да броя,хем да слушам,хем да се отпусна.... newsm78

# 26
  • Мнения: 97
 Здравейте  Simple Smile Записах се главно във форума заради тази тема, защото това май е единственият бг форум, в който намерих отзиви за книгата на Маккена. Аз лично си купих книгата на 17.март(вторник), но попаднах на нея две седмици по-рано...
  Първоначално видях само, че става въпрос за хипноза и че няма очакваната от мен диета-чудо в резюмето та... малко се поотказах. Все пак нещо ме човъркаше и погледнах за отзиви във форумите... Уви, похвали не намерих в бг, но написах "I can make you thin" и се порових в английски и американски форуми ... Открих удивителни и насърчаващи истории: една жена се хвалеше, че свалила 3,7 кг за 2 седмици  Shocked, а друга - лекарка без свободно време за фитнес и лоши хранителни навици -  мечтаните 9,5кг за мн кратко време... Най-много ми хареса историята на една доволна булка, която две седмици преди сватбата си свалила с програмата килограми и се наложило да й прекроят роклята с един размер...
  А ето как стоят при мен 3 дни нещата (започнах в сряда): храня се бавно, спокойно и изяждам 1/3 от храната, която бях свикнала да ям под влияние на стрес и глад (наистина не си внушавам  #Crazy) ... За мен това е невероятно! Слушала съм диска 2 пъти и минах главите с подготовката, метода, репрограмирането, емоционалното хранене и тренировките (остава да прочета 6. и 7. глава   Embarassed ) . Въпреки че не съм свършила книгата и не съм слушала мн пъти диска вече усещам някакво спокойствие и не съм постоянно напрегната какво и кога да ям.
  Най-важната част за мен е това, че не трябва да се спазват диети! Помага ми да преодолея и емоционалното хранене ... Защото когато не съм на диета, храненето ми е винаги подчинено на стреса (а когато е нужно да следя кога и какво ям постоянно, се стресирам още повече) ...
  Що се отнася до заспиването - ninkata1 , аз лично не броя чак до нула, а някъде до 50 и вече ме унася гласът му ... В полубудно състояние съм, но и абсолютно неадекватна  Thinking Странно ми е, но забелязвам, че това ме ободрява и ме мотивира  Wink
 И накрая, ще се тегля на 30.март (вторник) и тогава ще видим дали ще се хваля... Дотогава може пак да обсъждаме позитивни емоции, разбира се  Wink

# 27
  • Мнения: 11 747
lenny_pld , от колко време не пушиш?

Записвам се да следя за резултати, самата аз едва ли бих се хванала с нещо подобно, но ми стана любопитно.

# 28
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
 Hug Praynig

# 29
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld , от колко време не пушиш?


pina, непучач съм от около 40 дни, но за протокола да отбележа че имах 32 години пушачески стаж ъс стабилната доза над 1 кутия/дневно  ooooh! ooooh! ooooh!

Питах Ви за заспиването, защото на диска за отслабването се унасям почти веднага/на цигарeния - въобще /  newsm78. Събуждам се бодра след него Peace

Общи условия

Активация на акаунт