Пол Маккена "Аз мога да те накарам да отслабнеш"

  • 70 685
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 747
Момичета, никой не каза, какво има на диска, който се продава с книгата? На какъв език е?? Моля ви, отговорете ми!  Simple Smile

# 61
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Моля за малко помощ Praynig Ето това мъча http://www.mininova.org/tor/2201499, но нищо не става. Защо така? И регистрация имам, и съм сваляла от Мининова, а сега - нищо.  Странно се държи - уж сваля (веднага newsm78), а файла го няма. Бъркам ли някъде или нещо са променили. Свалям с BitComet по принцип, днес обаче нъц.
Защото никой не го предоставя за сваляне, има  0 seeds, 1 leecher - т.е. никой не го дава, още един се опитва да го изтегли. Опитай друг линк -
http://www.mininova.org/tor/1168944

# 62
  • Мнения: 203
диска е на българси и е 35 мин.през цялото време слушаш 1 приятен глас, който те настройва да се справиш с проблема - нащо като кратък вариант на книгата

# 63
  • Мнения: 11 747
диска е на българси и е 35 мин.през цялото време слушаш 1 приятен глас, който те настройва да се справиш с проблема - нащо като кратък вариант на книгата
Благодаря, това ме интересуваше  Peace

# 64
  • Мнения: 13 770
Пиле нали го имаш този диск ... за какво ти е да го сваляш отново ?

Нямам го. Само разглеждах книгата на сергия и нещо не ме вдъхнови на пръв поглед.

Защото никой не го предоставя за сваляне, има  0 seeds, 1 leecher - т.е. никой не го дава, още един се опитва да го изтегли. Опитай друг линк -
http://www.mininova.org/tor/1168944

Благодаря Мила  bouquet Така е като зяпам, а не гледам Embarassed Сега ще пробвам пак с твоя линк.

# 65
  • Мнения: 97
  Браво, ето че взехме да ставаме повече ентусиастите за промяна на навиците без проява на мазохизъм  Party За тези от вас, които ще си теглят диска, се надявам, когато се унесете подсъзнанието ви да приема и диска на английски  Thinking Аз лично съм мн доволна от действието на диска на бг - най-малкото ме кара да се почувствам страхотно!  Whistling
  Относно упражненията - аз лично не съм правила все още упражнение за пълно отказване от нищо, защото прочетох как една жена го използвала върху пицата и вече й се гади от нея  само като я види  Sick Аз вече имам идеи от вас това да го приложа върху Кока-колата и сухите пасти(макар че не са ми се прияждали скоро), но не и върху шоколада - рядко, но приятно удоволствие  Rolling Eyes  !    bouquet Първото упражнение обаче за устояване на нещо в момента. когато ти се прияде, но не си гладен е доста добро!  Money Ако накой иска мога да се постарая да ги напиша тук  Stuck Out Tongue Правя и това за "Спокойната котва" и наистина влияе върху самооценката ми  #Silly Направо не мога да повярвам, че е имало и други хора като мен така глупаво обсебени от това кога и по колко ядат и колко калории има във всяка една храна  #Shocked
  М/у другото това с мъжа от английския форум, който свалил 45кг за 2 години и не ги е върнал доказва, че и историята на Морийн (има я в книгата), която свалила 100 и няколко кг за 2 години, е истина  newsm03.
  Аз лично не знам как да кача тук табличка, но ако има навити да направят така че да знаем при кого как върви свалянето на килограми (разбира се като тегленето е най-малкото на 2 седмици), аз с радост ще се впиша  newsm10 ... А има ли някой да се е вдъхновил да си купи крачкомер  newsm12  И горе-долу колко ви излезе  newsm47 ??

# 66
  • Мнения: 11 747
Ще съм благодарна, а сигурна съм и други също, ако някой качи диска на български в нета!  Peace Може в http://www.bgshare.com/ примерно или друго място и да даде линк за теглене.

# 67
  • Мнения: 203
 А има ли някой да се е вдъхновил да си купи крачкомер  newsm12  И горе-долу колко ви излезе  newsm47 ??

Без изобщо да съм предполагала   Mr. Green съвсем наскоро си купих крачкомер /от Oriflame/.За качество .. не мога да кажа, защото не съм наясно кой знае колко.Но го нося и се учудвам колко малко калории харча  #Cussing out.Надявам се това да се промени  Praynig

# 68
  • Мнения: 203
струваше ми около 20 лв./ако не се лъжа/

# 69
  • Мнения: 97
klemi , не гледай толкова калориите - сигурна съм, че за повечето хора е различно thumbsup По-скоро един ден въобще не го сваляй и провери накрая на деня колко стъпки си направила (ако може сподели с нас Simple Smile ) ... След това Маккена казва всяка седмица да увеличаваме с по 2000 стъпки докато стигнем стъпки, които да е възможно да поддържаме (според специалисти за хубава фигура се изисквали 10 000, а Маккена познавал хора, които изминавали внушителните 20 000  smile3555 )

# 70
  • София
  • Мнения: 184
Привет отново ! Аз трудно стигам до 10 000 крачки, средно правя около 7 - 8000:-) Зимата бях зарязала всякакъв спорт, чакам малко да се позатопли и тръгвам да водопрактикувам:-)

# 71
  • Мнения: 97
Буба64, а ти от спортен магазин ли си си взимала крачкомера?


pina , съжалявам, но на мен не ми дава да го копирам ... май е защитен файлът   babyuu

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте!
Радвам се, че ставаме все повече и повече.  smile3501
За качването на диска на сайт, доколкото четох и по английските форуми не е възможно, защото е защитен. Предполагам, че има хора,които могат да го кракнат или разкодират и да се качи на МР3 или тел, но не и на сайт, защото това е един от начините да се купува книгата, предполагам.
Що се отнася до крачкомера, момичета, вижте си GSM-те , доста от тях имат крачкомери. Аз лично си направих труда няколко дена да си броя крачките,/ в сивото ежедневие,без спорт  Embarassed, разбира се/ и установих, че правя не повече от 2-3000 , което е безкрайно малко  smile3511 . Сега , целта ми е да ги увеличавам.

# 73
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз си поръчах крачкомер,но още не съм го получила.Сега ще проверя на друго място и ще поръчам пак.
Диска го слушах първите две седмици,а сега го слушам за релакс-действа ми много успокояващо и мотивиращо.
Ние сме това,което мислим за себе си.Така че с повече оптимизъм,самовнушение и концентрация съм сигурна ,че ще успеем.
А и след едномесечно съзнателно хранене по този начин ,ще си създадем нов навик.За създаването на нов навик са необходими 21 дни,така че...успех  newsm10

# 74
  • Мнения: 818
Записвам се и аз. Hug

Общи условия

Активация на акаунт