Кой получава 350 лв. (на месец не на ден!)

  • 16 013
  • 367
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 370
Еми, Нана, освен да се радвам за тебе, какво да кажа друго? Все пак, не мога да се юрна от единия край на Сф до другия в търсене , нали, гледам да се задоволя с наличното около мене.

# 316
  • София
  • Мнения: 12 569
Еми, Нана, освен да се радвам за тебе, какво да кажа друго? Все пак, не мога да се юрна от единия край на Сф до другия в търсене , нали, гледам да се задоволя с наличното около мене.

Е, то затова е форОма де, сега вече знаеш  Mr. Green

# 317
  • Мнения: 4 586
Най-мръсната и най-скъпа вода предоставя "Дунав" ООД. Направо си е Дунавска.

# 318
  • Мнения: 936

Работиш цял месец, после вземаш въпросната заплата и на 5ия ден е свършила.   

И за теб ми е интересно - какво правиш останалите 25 дена. Щом за 5 дена харчиш 350 лв = 70 лв/ден. Остават 25х70=1750 лв.
[/quote]
Не е особено интересно, честно казано. Преди няколко дни взех заплата и от нея платих: мобилните; таксите на 2те деца; парно, ток, вода. На другия ден мъжът ми взе аванс. Предните месеци с този аванс сме покривали изцяло кредитите и са оставали и пари за нас. Но от този месец заплатите има са орязани, та трябваше 100 лв от моите 350 да се добавят за да оправим банката. Малкото останали пари уж ги разпределих до 25 число, когато мъжът ми ще вземе пак пари. От тях ще платя БТК, кабел, нет, вода. С останалото ще караме до следващата ми заплата.
Това за 5те дена беше образно казано.

# 319
  • Мнения: 210
Вълчо,тук нямаме пречиствателна станция.Строят я с години и няма изгледи да я построят скоро.Разчитаме на природата.Или по-скоро на гравитацията-боклуците и мръсотията да се утаят на дъното на язовира. Sick

# 320
  • Мнения: 6 446
Хранителните стоки на лизинг, също вече съществувт като практика- гледах го по телевизията.
Че то това си е от веки-веков.
У наше СелО всяко квартално магазинче си има такова тефтерче(аз бих го нарекла огромна тухла).

# 321
  • Мнения: 3 474
Ми кажете как го правите, бе хора. Половин месец без пари. Мразя тези обобщения, ама българинът открай време харчи повече отколкото изкарва. 
Не знам за другите, но аз ще ти кажа как изкарвахме ние доскоро с такива заплати. И моята и на мъжа ми бяха по толкова.
Всеки месец ни се налагаше да теглим или от стоковата или от кредитната карта и накрая, за да не ни съдят теглихме заем да си ги погасим. След като в продължение на няколко години бяхме в това положение така затънахме в дългове към банката и към приятели и роднини, моят съпруг тръгна да кара ТИР извън България. Вече работи 4 месеца за заплата от порядъка на 2 000евро и още не можем да си стъпим на краката, за да ни остават да пестим, пък да не говорим, че като си дойде миналия път през декември като си върнахме борчовете на роднини и приятели и пак ни се наложи да вземем заем да тръгне.
Ей така стават нещата. Поне при нас беше така. Сега се надявам да започнем и да спестяваме.
и ние бяхме така. в един момент се оказва, че и 5те кредитни карти са празни и се чудиш къде първо да внасяш. и двамата си сменихме работата, в момента съм по майчинство и работя от вкъщи. започнахме да изкарваме в пъти повече от момента, за който говоря, но все още не можем да си стъпим на краката стабилно. закрихме 3те кредитни, сега сме с две, едната до няколко седмици, живот и здраве, ще я изчистим и закрием и нея. имаме малък заем към един приятел. надявам се до средата на годината да изчистим и него. абе, да сме живи и здрави, ще се оправят нещата.  Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 62 595
Ох, хич не обичам кредитните карти, защото човек много лесно се подлъгва да харчи като вижда насреща си само някакви чисълца. Гледам да ги избягвам, доколкото е възможно. Дори съм отнасяла доста недоумяващи погледи как съм икономист, пък не се възползвам активно от този прогрес.  Laughing

# 323
  • Мнения: 25 895
Ако се питате кой получава под 350 лв., вижте:

http://jobs.bg/f657558

Като имате предвид, че обявените заплати по обявите са доста надути, правете си сметка за реалната в случая.
Ако искаш.

# 324
  • София
  • Мнения: 12 569
Ако се питате кой получава под 350 лв., вижте:

http://jobs.bg/f657558

Като имате предвид, че обявените заплати по обявите са доста надути, правете си сметка за реалната в случая.
Ако искаш.

В Пловдив масовата заплата за продавачки е 300 лева.

# 325
  • Мнения: 37
За съжаление на много места взимат не 350 лв., а 250 лв. Смешното е ,че хората ,които предлагат тези пари като заплата ,изкарват и харчат 200 пъти повече.
Във фирмата в която работя положението е точно така,не взимам 350 лв.,малко повече,но виждам шефовете за какво харчат и как се стискат да плащат на служителите си за работа,която те са извършили и то и извънредно.
Докато си мълчим,ще ни третират точно по този начин,работиш като вол,а ти плащат толкова колкото да преживееш не повече от една седмица.
На местата на които съм ходила на интервю съм се смяла с глас, на парите които предлагат,защото хем големи изисквания имат,хем ти се изсмиват със заплащането. За това ставам и си тръгвам,предпочитам да си търся нещо което хем ми допада като заплащане,хем хората имат нормално отношение,което също вече рядко се среща по фирмите.

# 326
  • Мнения: 70
ndskaa с тебе май живеем в един и същи град .И двамата със съпруга ми работим за по 350 лв.

# 327
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Майка ми получава не 350лв., а 250лв. за 12-14 часов работен ден права Sick...това е положението в малките градове Tired. И се моли да я има и тази работа, защото е на 55 години и никъде не я искат ooooh!. Разбира се, шефката и много добре знае това.

# 328
  • Мнения: 1 479
Ако работиш в дьржавни ДГ,училища и болници в София, в момента е актуална заплата от 350 лева. Crazy

# 329
  • Мнения: 13 512
Ако се питате кой получава под 350 лв., вижте:

http://jobs.bg/f657558

Като имате предвид, че обявените заплати по обявите са доста надути, правете си сметка за реалната в случая.
Ако искаш.

В Пловдив масовата заплата за продавачки е 300 лева.
във Варна започват от 600 Shocked

Общи условия

Активация на акаунт