Домашна аеробика 2

  • 31 173
  • 326
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 97
pink spring, какъв обръч ползваш. Четох доста за обръчите, но оставам с впечатление че пластмасовите не стават, а дървените са невъзможни за откриване в магазините. Някъде се беше прокраднала идеята за обръчите от магазини "Самоздрав", проверих, малко са скъпички, около 44 лв., но ако си заслужават ще ги дам парите.
Топки има и в "Метро", около 22 лв. е цената, купих си преди две седмици и всеки ден я ползвам, много бързо се свиква с балансирането Simple Smile

# 121
  • Мнения: 123
        vessit ,обръча ми е най -обикновен,но го напълних с ориз,за да тежи  Peace
  Ето тук коментари за обръч:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358530.0

   

                  Party      Ето малко вдъхновение за всички ни:
                                                                          http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1875370331
                                                                         

# 122
  • Мнения: 1 163
Току що отразих един час със Сидни.
Аелис  Peace Peace. Давай все така.
Pina, как я играеш тая каланетика. На второто упражнение се отказах. Това не е за мене. Страшно ми натовари мускулите чак ми стана непосилно да правя каквото и да е упражнение. Много зор работата със сигурност се оформя после тялото прекрасно. Но не се чуствах добре и се отказах от каланетиката.

# 123
  • Мнения: 6 604
Мими-да не си се пуснала на супер каланетиката Thinking. Защото 10 в 10 е много лесна и приятна Peace. Поне за мен де. И така си свикнах с нея ,че  Тае бо-то ми взе въздуха Sick. Много си я обичам "баба" Калан. Mr. Green

# 124
  • Мнения: 87
Здравейте, реших и аз да се включа в темата. Хареса ми. Започвам с Пъмп ит! Ще видим докъде ще я докарам. Да ви питам някой ползвал ли е противоцелулитни кремове и дали има някакъв ефект. аз си бях купила някакъв на Дева, ама не го ползвам много често и като че ли няма кой знае какъв ефект. Все не ми се дават повече пари за някоя по-известна марка, че като знам каква съм непостоянна и никой като не е потвърдил ефекта е все едно да хвърля малко повече пари на вятъра. Ама ако някой каже, че имат ефект ще взема да се пробвам.

# 125
  • Мнения: 1 163
 Midi4kaточно "баба" Калан започнах. Незнам направо не ми останаха ръце на третото упражнение. Почуствах зверско натоварване в ръцете и викам то от сега се натоварих неистово а какво остава за по-нататък. Иначе аз си играя Синди и не ми е проблемна изпълнявам всички упражнения един час и затова се зачудих какво става.
Eastina  Hug Приятно прекарване при нас.
Антицелулитен крем ползвам на Ейвън той е и за намаляне на мерките. Ефет имал ползва го една приятелка каза, че е намалила доста мерките. Аз си го купих но и аз като тебе не съм постоянна но до края на месеца мисля че ще кажа за резултата.

# 126
  • Мнения: 1 479
Благодаря за отговора! Сега сядам!
Правих турбото сутринта, сега май ще си правя тричава палачинка за вечеря!
Обикалях по пазар, насам - натам, готвих и така!
А, да ви пиша за кремовете - ползвам и то горе-долу редовно Евелине 3Д червен със загряващ ефект - дали намалява мерките не знам, но целулита го чисти, но иска повече време! Лошото е, че го намирам само в Метро - струва 7 и 55 лв Заслужава си!
До после, че да си правя палачинката!

# 127
  • Мнения: 11 747
mimi_msm , то Супер Каланетикс е пак 'баба' Калан  Simple Smile Навсякъде е тя, жената си е създателя на този спорт. Кое упражнение толкова зор ти се видя - това с ръцете отзад на високо и така до 100 ли? От него знаеш ли какво хубаво гръбче става   Wink Направо си усещам мускулите по дължина как се местят от движението на ръцете  Peace
Каланетиката е трудна - факт. Ама, чак толкова трудно пък не е  Thinking На мен също '10 в 10' ми е песен, с кеф си го правя.

pink spring , я кажи пак за обръча?  Praynig Значи аз моя го напълних с ориз, въртях и се насиних цялата  ooooh! както писах вече тук... Сега, нали е много тежък, махнах половината ориз, ама ориза се разхожда, завъртам няколко пъти и той се струпва в едната част на обръча и ми спира въртенето и се свлича....  Tired Направо, изучих физичните явление - приложно... не става. Какво да го правя, че да е тежък, да мога да въртя, но не и толкова тежък, че да ме насинява??  Мислех с боб - нали е по- едър, ще запълни, без да тежи толкова, ама кой знае дали и този опит ще е успешен  Thinking

# 128
  • Мнения: 123
 

   pina аз съм го "натъпкала" здраво-само дрънка  Joy не се струпва на едно място.
Нямам проблем -синки Rolling Eyes
Да не би да не го въртиш правилно  newsm78

                                     Пробвай с боб  Peace

# 129
  • Мнения: 11 747
Ми аз не се сещам, как може да се върти неправилно  Thinking  Laughing  Ох, тъй ми се въртеше обръч, май нищо няма да направя  Tired

# 130
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен.Днес играх каланетика,но май правих всичко на 50% - много трудно ми се видя.Моят син ми е изтеглил няколко филмчета по 20 тина минути,но второто почва от средата,другите и те май така.Ами това с колоната и гредата ,как го правите?Аз си вирих краката по секцията Joy но май не се получи както трябва.Все пак ми е за първи път,по нататък трябва да е по -добре.Утре ще си пусна зумба
Лека вечер на всикчи Peace

# 131
  • Мнения: 123
Ми аз не се сещам, как може да се върти неправилно  Thinking  Laughing  Ох, тъй ми се въртеше обръч, май нищо няма да направя  Tired

      Joy ooooh!  и аз съм една  hahaha Joy

Най-добре си купи оригинален .И аз намеря ли ще си купя дървен Peace

# 132
  • Мнения: 1 163
Pina, точно това ми даде голям зор. Ами аз издържах до 20 после почивах малко и после пак продължих. И третото ме узори. Това дето си държиш едната ръка горе а другата на бутчето  Laughing Laughing. Може би защото я играя за първи път а аз исках да направя всички движения перфектно нали все пак играя от един месец Синди. Както и да е няма да се дам на "баба ти" Калан - ще опитам пак. Абе аз все ще те питам и се забравям я си кажи мнението за гимнастиката на Синди -Следващото предизвикателство.

# 133
  • Мнения: 97
Това с намирането на дървения направо ми се струва невъзможно. Ама като гледам колко желаещи има, що не вземем направо да си поръчаме в някой завод-производител, само не знам как после ще разхвърлим готовата продукция по различните градове newsm78

# 134
  • Мнения: 123

                      pina
ето тук  :
http://fema-bg.com/index.php?m=1808
се казва:...Колкото по-тежък е обръчът,толкова по-ефикасни са упражннията с него

Общи условия

Активация на акаунт