Домашна аеробика 2

  • 31 140
  • 326
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета   bouquet
Аз пиша в другата тема за домашни упражнения, но тъй като си откраднах  Laughing от вас каланетика 10 в 10, реших да се отчета и тук  Wink Аз от 2 месеца правя упражнения, първия месец правих на Синди втория диск всеки ден, втория месец редувах двата диска на сп. Селф - Стройни и красиви и Идеален ханш и през ден въртях кростренажор за около 40 минути вечер. Сега ми е трети месец и реших да сменя тренировките - вчера правих Кардио Тае-бо на Били Бланкс и вечерта въртях кроса, а днес каланетиката, мисля да ги редувам тези двете този месец  Simple Smile
Лека вечер  Simple Smile

# 136
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pink spring статията е много добра,всички знаем за тези неща,но така схематизирано на едно място е много полезно.Колкото до антицелулитните кремове без спорт,много вода и масаж на проблемните места ефекта е нулев.А това за качването по стълбите е супер,аз лично живея на 6-я ет. и мисля от утре да забравя за асансьора.А и това за стоенето прав вместо "пльосването" на дивана пред TV-то също започвам.Иначе всичко друго описано в статията го правя-скачането на въже,въртенето на обръч,многото течности,вървенето пеш,спортуването.....правя всичко това наистина от съвсем скоро,но вече усещам резултати.Тъй като правя доста неща комплексно не мога да кажа кое действа най-много и най-бързо,но pina е права за каланетиката,просто чувството когато я изпълняваш и след това аз лично не мога да опиша....усещам всеки мускул на тялото си жив...Аз вече съм на 6 час каланетика,още първия път издържах на времето на всички упражнения,действително беше трудничко,но не е невъзможно,а и след всеки път става все по приятно.Така че момичета не се отказвайте.                                                                                                                                              П.С. Междудругото pina виждала ли си някоя програма по съвременен прочит на каланетика.Интересно ми е да видя как изглежда  newsm78

# 137
  • Мнения: 87
Midi4kaточно "баба" Калан започнах. Незнам направо не ми останаха ръце на третото упражнение. Почуствах зверско натоварване в ръцете и викам то от сега се натоварих неистово а какво остава за по-нататък. Иначе аз си играя Синди и не ми е проблемна изпълнявам всички упражнения един час и затова се зачудих какво става.
Eastina  Hug Приятно прекарване при нас.
Антицелулитен крем ползвам на Ейвън той е и за намаляне на мерките. Ефет имал ползва го една приятелка каза, че е намалила доста мерките. Аз си го купих но и аз като тебе не съм постоянна но до края на месеца мисля че ще кажа за резултата.

Мими, благодаря ти. Аз в момента съм в ЮК и ще видя дали този крем ще мога да си го набавя от някъде. То всъщност Ейвън си е тяхна фирма, но тук не познавам много хора и не съм се срещала с дистрибутори. А и по магазините не съм го виждала, но ако не го намеря ще си купя друг, ще бъда постоянна и ще споделя. На теб успех!

Евич и този крем ще го пробвам като се върна. При мен проблемът е че имам паласки, иначе с килограмите се справям горе-долу.

# 138
  • Мнения: 2 069
Добро утро  Simple Smile
С таблицата до никъде не съм стигнала   Blush но си имам причина,  събота и неделя ходя на лекции и не ми остава време а и смених компютъра ......нямах нет......не тренирах
надявам се днес да наваксам с всичко


evich аз този на  Евелине  съм го ползвала но не ми помогна

# 139
  • Мнения: 1 479
Ох, с тази каланетика не знам! 5 пъти правих - мога да я правя, но ми е много скучна!

# 140
  • Мнения: 385
Ох, с тази каланетика не знам! 5 пъти правих - мога да я правя, но ми е много скучна!
И на мен ми беше така в началото и за това си я правя вечер след работа за релакс thumbsup

# 141
  • Мнения: 11 747
mimi_msm , никога не съм правила програмите на Синди, само съм ги гледала  Blush Нищо не мога да кажа от лично впечатление, но съм чувала отзиви от професионални инструктори и още навремето, защото те са стари, бяха отлични  Peace

За Каланетиката - имат може би 2, по- нови програми, но ги няма никъде по торентите, трябва да се купят, а аз нямам кредитна карта и ми е невъзможно... Иначе са от рода на 5-10$, не са скъпи. Едното е Каланетикс Еволюшън, другото е Кардио Каланетика.
Така или иначе старите все още се продават в нета и по магазините в Щатите и все още се търсят много и се правят много. В предната тема бях давала линк към американси форум за женски фитнес и там има много почитателки на Каланетиката, занимават се много сериозно с домашни упражнения и слагат свои снимки с много добри резултати  Peace

А за статията, аз не съм фен на такива статии  Thinking Тя е най- вече популистка, събирана е на парче и е писана от някой, който не е изобщо наясно.... Някой като мен, който се рови из нета, чете тук там и е събрал какво къде е чел и така  Simple Smile
Аз ходя всеки ден пеша, не ползвам нито кола, нито градски транспорт. Качвам стълбите пеша (5 етажа), то и нямаме асансьор  Simple Smile    ама за тежкия обръч! Да дойде да го върти този, дето е писал статията!  Crazy Той се върти лесно, ама не виждам как няма да наранява  Thinking
Искам да подчертая за стоенето прав - за мен е голям глупост! Аз пък знам лекарски лаф - 'не стой прав, когато можеш да си седнал!!' Полезно е движението, но стоенето прав е много вредно - разширени вени, напукани капиляри и т.н. Стоматолози, хирурзи и прочие си купуват специлано бельо, за стоене прав, което до някаква степен да неутрализира вредите от това, а ние на сила да стоим прави...  Tired

# 142
  • Мнения: 1 629
~Dai4eto, определено ще има ефект, но пък ти трябва да имаш повече търпение, защото няма да е бърз както в разни псевдодиети от рода на " 7 кг за 7 дни". Относно намаляване на храненето, обърни внимание на калорийния баланс, той трябва да е отрицателен, т.е. да приемаш по-малко калории отколкото изразходваш. Защото може да се яде само 100 гр. ядки, парче торта и една кола на ден и пак упорито да се пълнее.

да знам ги тези неща. Моят съпруг така свали почти 20кг за година и малко. Но ги сваля стабилно и дори да яде много  за известно време не ги качва.  Grinning Ще си правя разтяжката сега Crazy

# 143
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
mimi_msm , сетих се кое упражнение те е затруднило, мен пък едно друго ми дойде в повече - в седнало положение, ръцете на летвата/ при мен на един стол Joy/,единият крак свит пред теб, другия първо свит отзат , а после изпънат встрани и врътнат леко надолу - е това ми беше много трудно, заболяха ме тазобедрените стави Joy.Но успях да направя всичко, като за първи път съм доволна, това е първата ми среща с каланетиката и мислех , че ще съм по - зле.
Днес ще пропусна, в МЦ съм и ми е едно такова дискомфортно Rolling Eyes.

Приятен ден Hug!

# 144
  • Мнения: 1 163
Аелис, браво на теб. Аз неможах и се отказах може би много бързо но пак ще пробвам някой ден.
Pina, мерси за коментара.
Kalaka има време за таблицата не я мисли толкова. Важното е че имаш интернет и пак си сред нас.
Аз днеска ще отразявам след работа един час Сидни ако ми остане време. Ако ли не ще почина един ден.
Приятен ден на всички.

# 145
  • Мнения: 11 747
Днес направих Каланетика 24-ти час, програмата е '10 в 10'

# 146
  • Мнения: 385
Днес ще пропусна, в МЦ съм и ми е едно такова дискомфортно Rolling Eyes.
И аз така.  Весел и успешен спортен ден и от мен   bouquet

# 147
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз пък знам лекарски лаф - 'не стой прав, когато можеш да си седнал!!' Полезно е движението, но стоенето прав е много вредно - разширени вени, напукани капиляри и т.н. Стоматолози, хирурзи и прочие си купуват специлано бельо, за стоене прав, което до някаква степен да неутрализира вредите от това, а ние на сила да стоим прави...  Tired
   Съгласна съм за хората,които работата им изисква да стоят прави през по голямата част от времето.Но за хора като мен,които освен когато спортувам,домакинствам и се разхождам пеш през останалото време съм на стол или на диван.Общо взето по голямата част от деня аз съм седнала и мисля,че половин или един час вечер не бих си докарала разширени вени или някакъв друг проблем ако постоя права докато гледам телевизия примерно.Относно обръча мисля,че проблема май не е толкова тежеста.Запалих още една позната по спорта и сега е решила да се стегне,с килограмите няма проблем.2 дни въртяла обръч по 10 мин.и сега е в синки,а обръча е празен т.е.без допълнителна тежест вътре.По принцип тя си е такава една  нежна- само да я щипнеш и мястото посинява,така че сега си мисля,че явно е индивидуално.                   П.С. Да се похваля,че за малко повече от 2 седмици от както тренирам и се ограничавам от тестени изделия и сладко вече съм минус 2кг.Остават ми още 2 и съм отново на моите си килограми.Може би има значение,че просто натурата ми е такава,никога не съм имала преди проблеми с теглото както и цялото ми семейство са си "клечки".А тази зима си стоях вкъщи и доста си полежах... Embarassed

# 148
  • Мнения: 2 375
Здравейте момичета!  bouquet
Хубава темичка сте си заформили.
Може ли да ми кажете, какви упражнения да си дръпна за талия. Не съм дебела, основно проблемът ми е с корема и параските. Много е гразно, като сложа едни дънки с колан и над него излизат тези сланинки.. ooooh!
Кажете ми също, тези които отслабнахте с по 10-тина килограма, помагат ли упражненията за да се стегне кожата. Раждала съм 2 пъти и коремът ми един такъв...мек.

# 149
  • Мнения: 11 747
Това за кожата зависи от диетата. Ако е плодуване или хипокалориен режим на хранене, което ще рече глад и мизерия - отпуска се и после с времето се прибира, но и е индивидуално, според различните организми.
Ако диетата е протеинова - НВД, БВД, Дюкан, Аткинс - няма отпусната кожа никаква. Изглежда все едно не си отслабвал.  Нямам наблюдения при разделното хранене (90 дневната и прочие подобни) как се получава.

Общи условия

Активация на акаунт