Домашна аеробика 2

  • 31 172
  • 326
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 97
mimi_msm и pina, ама вие сте големи сладурани бе деца. Изкарали сте инструкторката Калан, на 47 г. бабичка. Аз съм на 43 г., май трябва да напусна този форум, ама дайте идея за някой форум за бабички моля ви Sad

# 106
  • Мнения: 123
                 Joy
                                 vessit 
 тук в тази тема всички сме максимум 28-30 годишни  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367870.msg10340658#msg10340658
    Не си спомням коя дама(мисля че беше Коко Шанел  ) беше казала:
                             "Десетте най-прекрасни години от живота ми са тези между 28 и 30"
                                            И аз съм на 28... Crazy от няколко години  Flutter

      Grinning  Та така...и ти си млада мацка   Peace

# 107
  • Мнения: 11 747
Аа, не е бабичка Калан  Laughing ама така тръгна.... Виж, майка и - Маргарет на 70г. е бабичка, ама и нея я бива, за тая възраст  Thinking Тъй е, 28 годишни сме  Laughing От 5 години все съм на толкова  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 629
Момичета, а според вас само с правене на упражнения редовно и ядене до 18ч дали ще има резултат някакъв в свалянето на кг? Също така и намаляване на храната де Peace

# 109
  • Мнения: 440
Ооооо че то и аз към бабите да се прсъединя LaughingОт почти 12 години съм на 28 Joy

# 110
  • Мнения: 936
Скоро ще станат 2 години откакто съм на 28! Grinning
Помощ, не мога да сваля нищо от дадените упражнения. егистрирах се и в Замунда, и в Мининова. Уж се сваля файл, но после ми дава, че няма нищо прикрепено към него и не може да го отвори.

# 111
  • Мнения: 97
~Dai4eto, определено ще има ефект, но пък ти трябва да имаш повече търпение, защото няма да е бърз както в разни псевдодиети от рода на " 7 кг за 7 дни". Относно намаляване на храненето, обърни внимание на калорийния баланс, той трябва да е отрицателен, т.е. да приемаш по-малко калории отколкото изразходваш. Защото може да се яде само 100 гр. ядки, парче торта и една кола на ден и пак упорито да се пълнее.

# 112
  • в моя свят
  • Мнения: 849
А аз след няколко дни наистина ставам на 28 и всяка следващата година все на толкова ли да ставам....  smile3505 smile3521

# 113
  • Мнения: 440
А тия 10 минутки,които са дадени в началото как да ги изтегля

# 114
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета! От Мининова винаги тегля много бавно , така че не се притеснявайте!
Пишете нещо за топките, ако знаете, че изтеглих От Турбото много яки неща  и искам да си взема топка!! До после и толеми целувки ва всички момичета!

# 115
  • Мнения: 1 163
mimi_msm и pina, ама вие сте големи сладурани бе деца. Изкарали сте инструкторката Калан, на 47 г. бабичка. Аз съм на 43 г., май трябва да напусна този форум, ама дайте идея за някой форум за бабички моля ви Sad

Нямам предвид бабичката Калан. Имах предвид мамйка и. Аз съм на 34 и значи и аз самата съм се причеслила към бабичките  Laughing Laughing Laughing

# 116
  • Мнения: 1 163
Kalaka, къде се изгуби? Я да се явиш на отчет. Чакам си и писмото на лични.  Hug Hug

# 117
  • Мнения: 123
                                     Добро утро момичета  Hug

   Аз потанцувах и въртях малко обръч

                                                                                                                                      evich
                                                                                                           топки има в спортните магазини и в Кауфланд съм виждала Peace
                                                                                      Аз използвах преди топката за скачане на сина ми        

# 118
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Току - що направих каланетиката /10 на 10/, доволна съм от себе си Crazy.

# 119
  • Мнения: 1 440
И аз много се зарибих по разните упражнения и нямам търпение утре да направя една серия Turbo jam, ама днес съм с мускулна треска или нещо такова на левия крак, защото вчера между другото реших да качвам стълби - за 10мин. си раздробих единия крак Sad

Общи условия

Активация на акаунт