Дайте ми идея за подарък за рождения ден на съпруга ми!

  • 12 035
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 431
Швейцарско ножче на Викторинокс. Повечето мъже, които познавам, умират за такива. Но може само средата да ми е такава, мачовска.

Сексът винаги е хубав подарък, особено когато не е романтичен, т.е. без свещи, без пътечки от розови листенца, без шампанско и подобни женски представи за хубаво прекарване, а е животински и спонтанен.

# 31
  • Мнения: 2 153
Марково бельо и нестандартен секс Wink Това беше моят подарък! Не посмях да купя нищо за колата!!! Cry Пак се зарадва де!!! Whistling

# 32
# 33
  • Мнения: 155
защо не му направиш един колаж от снимки на колата и ваши разбира се, да го сложиш в една готина рамка и да допълниш с абонамент на списание или с някаква глезотиика за колата
А ако имаш финансова възможност подари му посещение на формула 1, в Турция мина вече, но остава Унгария (ако не се лъжа през август) Има разни организирани посещения  Аз това съм решила  да подаря за следващия му рожден ден
И малко смях
Една приятелка взела стая в супер хотел в съседния град, организирала рози, свещи, които персонала да запали, шампанско, сметана и т н Вечерта го взима от работа с колата Връзва му очите и ръцете ( за да не дръпне лентата) и тръгва, От нетърпение обаче понатиснала педала и я спират полицаите Тя почнала да обяснява накъде е тръгнала и защо мъжа е  вързан , те не и вярват и почнали да го разпитват дали не е отвлечен А той бъзиктар, вика не знам коя е и къде ме води За малко да свършат в районното

# 34
  • София
  • Мнения: 6 232
Моя не е голям романтик! Хобито ми е да се занимава с коли и тунинг, каквото и да значи това. Но аз като нищо не разбирам от коли, джанти и подобни как да го изненадам.
тогава се пробвай с някакъв комплект инструменти за кола,какъвто няма-моят,например,непрекъснато влачи вкъщи разни куфарчета и кутии,въпреки,че не ги отваря-много се кефи да си ги купува.Иначе аз му подарявам за хобитата-едното от които е риболов и на тези, определено се радва-щом е за хобито,каквото и да е ,е винаги добре дошло и е все малко. Пробвах и със запалки и писалки,но след като два пъти дадох по 250-300 лв. за запалка,която се счупи след 2 месеца и в сервиза ни отрязаха,че това не била механична повреда,приключих с тези авантюри.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Чете ли някой изобщо датите на темите?  newsm78
Момичета, темата е пусната на 13 март, рожденният ден е минал и заминал. Момичето даже
е написало какъв е бил подаръка.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 15:32 от Лалка

# 36
  • Мнения: 155
права си Лалка, аз лично не го направих Ама нали той ще има и догодина рожден ден Тамън ще сме 100 процента подготвени

# 37
  • София
  • Мнения: 6 232
Чете ли някой изобщо датите на темите?  newsm78
Момичета, темата е пусната на 13 март, рожденниятъ ден е минал и заминал. Момичето даже
е написало какъв е бил подаръка.
да,бе, и аз като щракнах бутона видях дата и това,че е отговорът е "съвсем навреме"-има няма 3 месеца закъснение Simple Smile....но пък за следващия РД вече само ще си отвори старата тема Wink

# 38
  • Мнения: 143
Предлагав ти това www.pesenzateb.com

# 39
  • Мнения: 143
Забравих да ти пиша.Ползвала съм услугите им,много са точни и бързи.Ще се радвам много ако ти допада.

Общи условия

Активация на акаунт