За памперсите - :?:

  • 3 272
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 985
не аз се побърквам вече, извинявам се.  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Mila77
не аз се побърквам вече, извинявам се.  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed


ама за какво се извиняваш?
може би аз да не съм разбрала нещо....моля те обясни ми, да не съм в грешка нещо аз.

# 32
  • София
  • Мнения: 985
Не просто моето бебче утре навършва три месеца и цял ден днес си мисля че тя утре има рожден ден, та така си направих асоциация че и другото бебче има и така стана объркването, благодаря ти че ме светна та бързо оправих нещата, че станах за смях  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
П.С В края на деня вече съм доста уморена Confused

# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Mila77
Не просто моето бебче утре навършва три месеца и цял ден днес си мисля че тя утре има рожден ден, та така си направих асоциация че и другото бебче има и така стана объркването, благодаря ти че ме светна та бързо оправих нещата, че станах за смях  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
П.С В края на деня вече съм доста уморена Confused



а-а-а сега разбрах вече Grinning  Grinning  Grinning
няма проблем, помислих за момент, че нещо съм напред с времето.
да, и аз съм скапана вече. Cry

# 34
  • Мнения: 1 809
Лио , тя Мила е написала правилно "...честита една годинка и три месеца..."  Laughing
Ама вие и мен ме заплетохте  Confused така, че два пъти прелиствах втора и трета страница , докато разбера за какво
става дума  Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 985
Не, не първо бях написала само една година, но добре че Лио ми обърна внимание, та се поправих Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 36
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: zvetizvetkova
Лио , тя Мила е написала правилно "...честита една годинка и три месеца..."  Laughing
Ама вие и мен ме заплетохте  Confused така, че два пъти прелиствах втора и трета страница , докато разбера за какво
става дума  Rolling Eyes



не, Цвети, Мила го поправи след това: ако погледнеш ще видиш, че има корекция по-късно направена от нея.
беше написасла първо това:

Цитат на: Liorena
Цитат на: Mila77
Ейййй, моята Александра е роден на 30 март, но миналата година.  Grinning  Grinning  Grinning


Честит първи рожден ден!!!!!!!!!  :new-bday: Да ви е жива и здрава и много усмихната и много да радва мама и тати  bigdance2


аз ли се побърквам, или утре е 30 юни????[/quote]

# 37
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
хи хи хи, голям купон, май всички сме много изморени нещо Grinning  Grinning  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 985
Нещо такова май става, но сега ми остава време за интернет и форуми, а пък този форум е едно от любимите ми занимания. Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 39
  • Варна
  • Мнения: 322
Да кажа и аз моята одисея с памперсите.
За родилния дом купих на Лайънс Хъджис (не съм сигурна, че точно така се пише, ама...  Embarassed ) за новородени и бях невероятно доволна. Оказа се, обаче, че следващия размер е изключително недомислен - малък памперс с огромни лепенки, които можеха да опашат кръста на бебе два пъти, се отказахме от тях. Започнах да купувам "Памперс" и до скоро всичко беше ОК. Но попаднах явно на някакво менте последния път. Дупето на бебе си стои мокро и направо лепне, независимо колко често сменям пелената. Подсече се и дълго и упорито не искаше да минава, а аз мажа ли мажа с кремчета.... И така докато не купих Либеро. С тях дупето добре, сухичко, но самите пелени изглеждат препълнени и доста пропускат миризмата на урина. Половината й дрехи се вмирисаха  Sad И държа да спомена, че ги сменям на 3-4 часа (зависи кога хапваме).
Та така..... Сега вече не зная какво да купя....

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: lilita
Дали пък позата не оказва влияние и при вас?

Най-вероятно оказва влияние, защото омацването става всеки път, когато е във мен и суче. Но пък напоследък тя ака само тогава - при първото или второто ядене за деня.

Цитат на: vache
Ейййй, моята Александра е роден на 30 март, но миналата година.  

Честито и от нас! Ама много хубава дата си имаме за рожден ден, а?!

Цитат на: mama kenga
А може и нещо в техниката на слагане да куца - кой знае.

Ами, не ми се вярва! И преди ги слагахме по същия начин, но не пропускаше!

# 41
  • Мнения: 5 500
Хъджис

# 42
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Liorena
Цитат на: zvetizvetkova
Лио , тя Мила е написала правилно "...честита една годинка и три месеца..."  Laughing
Ама вие и мен ме заплетохте  Confused така, че два пъти прелиствах втора и трета страница , докато разбера за какво
става дума  Rolling Eyes



не, Цвети, Мила го поправи след това: ако погледнеш ще видиш, че има корекция по-късно направена от нея.
беше написасла първо това:

Цитат на: Liorena
Цитат на: Mila77
Ейййй, моята Александра е роден на 30 март, но миналата година.  Grinning  Grinning  Grinning


Честит първи рожден ден!!!!!!!!!  :new-bday: Да ви е жива и здрава и много усмихната и много да радва мама и тати  bigdance2


аз ли се побърквам, или утре е 30 юни????
[/quote]

О'К  РАЗБРАХ  Wink
Май верно се изморяваме от големите 10-стр. теми и след това виж какви ги пишем  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт