Февруарски майки???!!!???

  • 7 331
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не се притеснявай Нани,
аз също съм така с болки, но нищо не пия. Пък и аз рядко пия хапчета само като е на умиране Simple Smile) Лекарите казват, че матката се вдига нагоре и бързо расте и затова се получават тези тип менструални болки или леки предърпващи бодежи. Няма страшно, ще отшумят. Пък за термина ето ти един сайт който може да ти го изчисли.
http://www.parentsplace.com/pregnancy/calculator

# 31
  • Мнения: 3 634
Ехооо!

Февруарските мами... де се загубихте???

# 32
  • Мнения: 3 569
Моята майка е февруарска, но това е станало през далечната 1978 Wink Ще използвам "ефира" на сайта, за да я поздравя: Да си ми жива и здрава мила моя майко, благодаря ти, че си ме отгледала и възпитала по този чудесен начин. В знак на признателност, през Декември ще станеш баба, но това го знаеш.

# 33
  • Мнения: 3 634
Ииих... Бъзикня голяма си ти...

Ама чакай сега... 1978г? Аз що си мислех, че си по- дърт от мене?

Уууу имаше правописна грешка, та трябваше да се оправи  Embarassed

# 34
  • Мнения: 3 569
24.02.1978 - това е моята рожденна дата Wink За да не търсиш калкулатора Wink ще ти кажа, че съм на 26 г. Simple Smile Не знам ти на колко си , но явно не съм по-дърт от теб МОФ Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 634
Е аз след 2 месеца ще стана на 26... та дъртееш си ти пред мене ХАХАХА

# 36
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Мама от Финландия
Е аз след 2 месеца ще стана на 26... та дъртееш си ти пред мене ХАХАХА


Невероятно , но и аз те мислех за по-дърта от мен  хахахах
А то к'во се оказа Sad

# 37
  • Мнения: 3 634
Ти па... толкова мъдрост ли блика от мене, че за по- дърта ме смяташе?

# 38
  • Мнения: 3 569
Еми да ти кажа мъдричко звучиш, а и 2 деца имаш ако не се лъжа хихихи. Това неволно ме води до мисълта, че си по-голяма. Няма да казвам, че съм виждал твои снимки, че ще излезе, че приличаш на по-голяма отколкото всъщност си, което не е така Simple Smile Ама как си просиш комплименти хихихи

# 39
  • Мнения: 3 634
А? Тез твойте комплименти излязоха малко неразбираеми за мене... може да е щото мозъка ми нещо превърта на бавни обороти от няколко седмици.
И додет не го родя това второто... още горе долу 30 седмици остават, живот и здраве... се водя за майка на само едно... (е може едно и половина, ако искаш)

Общи условия

Активация на акаунт