Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро!

  • 11 774
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Дивена, без помощ сигурно няма да ти е леко. Confused А за кърмата не се притеснявай - колкото има, толкова. Важното е, че наред с АМ получава и кърма.  Peace Ама каква ти е кротка Наталката... Моят дзвер да си седне така на дупето, хич не го виждам. Rolling Eyes Валерия не е писала отдавна тук, но в една друга тема в здравния справочник я засякох и все още си бременееше. И от Иремче нямаме много вести напоследък, но сигурно хич не й е леко с две малки деца накуп.

# 256
  • Враца
  • Мнения: 173
Дивена, сега разбрах че си родила  Hug Честита радост мила! Много да те радват децата, да те слушкат! Да сте живи и здрави всички!

На болничките- бързо да се оправят!

Забравих да напиша /да си похваля гарджето  Mr. Green/ яде сама, обува си сама обувките, дъвче дъвка без да я гълта, може да си съблече сама блузата. Ако се сетя още нещо ще пиша  Crazy

# 257
  • Мнения: 1 554
Лулу и ние имаме тамън 2 чекмеджета,аз дигам матрачето и дъската Crazy като искам да сложа или взема нещо от там Peace
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/?action=view … ture992922301.jpg

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 14:17 от Морска

# 258
  • Мнения: 361
Здрасти мами!!!

Изчетох ви най-после..........

Еммата,Йованка и Тотончо,викм да са добре вече Hug

Хари Hug

Френско Тони-намразих я Сф в последните 2 год.Мръсотия,простотия и кучешки "екстри" навсякъде около нас.За капак все няма ток,вода или нещо друго......За препълнените кофи с боклук,2-та пръста мръсотия дето се стеля по асвалта и найлоновите пликчета,дето са украсили дърветата като коледни елхи,няма да говоря.......Как да не го обичаш този град ooooh!

Ние пътувахме добре,като изключим един 18 год пикльо,дето за малко здраво да ни удари на Владая,защото реши да не цапа 20 год. Опел Кадет в един гьол на среди пътя.......Ей,кой им дава книжки на тези-незнам Naughty

Днес бяхме на вън 2 часа.Сега Ивон спи,аз готвя.Слънчо се показа,та после пак ще излезем.
Хайде,до после Heart Eyes,че от как смениха времето,за нищо нямам време Crossing Arms

Гита,ти колко снимки искаш да има,като ние останахме 20 мами,дето пишем тук newsm78

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 14:21 от ***Ади***

# 259
  • Мнения: 467
Здравейте Момичета,

Ади, права си за мръсотията, аз нали я гледам с очите на дълго отсъствал турист не съм обърнала внимание на много от тези неща. Това, което много ми пречеше бяха несъобразено високите тротоари, никъде няма понижаване на нивото за колички например. Скитащите кучета и мен ме плашат, отвикнала съм. Но по този въпрос не можеш да си представиш колко повече кучешки изпражнения има тука, на всеки метър са, въпреки че бездомни животни няма !
Дивена, съществуват едни хомеопатични гранулки за стимулиране на лактацията, мисля че бяха Chamomilla Vulgaris 4 CH (трябва да питаш в аптеката). Но по-добър стимулатор от сучещото бебче няма. Дано скоро нещата се регулират (възможно е да е и от преумора).

Лулу, само Антон все още не се е оправил напълно (на мен вече нищо ми няма). Много отслабна и се клатушка като престарял дядо. С дрискането май се справихме. Сега обаче татето се разболя  Laughing
Бобче, как е Йована ? Пъпките скриха ли се ?

# 260
  • Germany
  • Мнения: 1 262
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/30099293 - ето това го препоръчвам за преграда на легло, изпитано е и е много лесно за слагане и махане  Peace

# 261
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Морска, при нас с повдигане на матрака не става. Иначе така щях да правя.
Дезита, знам ги тези прегради, но за съжаление няма как да ги закрепим.
Оф, ще разчитам да се пази засега, пък след някой и друг месец ще махаме пръчките на едната решетка. Засега помни, че се пада.
Тони, е вие наистина съвсем семейно я откарахте тая скарлатина. ooooh!
Ади, добре че се е разминало. И аз побеснявам като видя келеши да карат по такъв начин. Twisted Evil

# 262
  • Мнения: 1 554
Дезита,и ние смятаме да сложим такъв перваз ли как се казва,но сега за първо време сме сложили решетката,даже не от едната ами и от двете страни ще сложим такива Grinning Grinning

тук времето е приказно 23 градуса Flutter

# 263
  • Мнения: 498
Благодаря на всички, които се отзоваха на моя подаръчен проблем! И на Гита, че ме въведе в света на анимационните герои   bouquet!
Някой знае, ли къде се предлагат такива прегради, които показа Дезита и цената им моля?

# 264
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Някой знае, ли къде се предлагат такива прегради, които показа Дезита и цената им моля?

Точно като тази, която показа Десита, не знам. Но ето тези също са хитри. Препоръчителната им цена е 89.90лв

# 265
  • Мнения: 498
Гита тези съм гивиждала, но цената не ми по джоба. А тези, които Дезита показа, бяха на половината.

# 266
  • Мнения: 467

Точно като тази, която показа Десита, не знам. Но ето тези също са хитри. Препоръчителната им цена е 89.90лв

Като гледам колко е ниско леглото на снимката се чудя защо са му сложили бариера  newsm78
Дезита, нашето легло ИКЕА е с такава каквато си показала ( http://www.ikea.com/PIAimages/53901_PE157669_S4.jpg). Но ако таткото може да майстори една дъска и малко винтчета биха свършили работа, системата е много проста.

# 267
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
здрасти, как са болничките, оправиха ли се.

Йована днес като стана обрива съвсем беше позачезнал, броя я оздравяла.  Grinning

Дивена, много се радвам като чета как Наталия така добре приема бебето. Грижовна как ще бъде. А за липсата на помощ- много добре те разбирам. Много сили ви желая на теб и мъжът ти, ще се справите и още как  Peace

Хари, и Йована е така, покрай градината си ходи с вечно течащия нос, но аз това вече не го броя като болестно състояние  Peace Ще им се навикнат организмите, но трябва да мине време  Peace

И да се оплача от маймуната. Докато съм била на работа, сутринта, се промъкнала в банята без да я види баща и, набарала ми тампончетата за чистене на грим и ги разпердошинила всичките до един. Баща и намерил купчината, плюс множество пухове и влакна по килимчетата в банята, а те тъмно сини, разказала му с играта, докато ги почисти.  ooooh! а преди малко ми демонстрира как баща и си слага афтършейв, паднах да се смея  Laughing

Димяни как е ресторанта, върви ли бизнеса, започнал и да се пълни ??

# 268
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Днес получихме писмо от едната детска градина, че Мони е приет и от август може да започне. До тук добре - да се преборим толкова лесно за място е направо чудо. Но започва сега да ме гложди не е ли много малък на 2г да започне градина - ще бъде от 8:30 - 12:30  Confused Пак ме налегна колебанието, но се обадих и потвърдих мястото, пък каквото сабя покаже - все някога ще трябва да се започне, нали ?  Confused Sad

Гита, тази преграда много ми харесва  Crazy искам и аз такава за Симон с мечо  Flutter

# 269
  • Мнения: 467
Дезита, не е малко детето а и времето, което ще прекарва там не е много (само 4 часа на ден).Представи си колко нещо ще свършиш за това време  Wink А, как са цените на градините там ? Поема ли се нещо от държавата или всичко е от вашият джоб ? Във Франция дете с поне един неработещ родител почти няма шансове да си намери място, за жалост.
Бобче, личи си че е оздравяла Йована и в готовност за нови бели  Laughing Да ти е жива и здрава сладуранката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт