Първата ИСТИНСКА прическа на Емо

  • 2 376
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 322
Ох, Бобо, с глас се смях, че и сеир на хората правя (в интернет зала съм).
Голяма перипетия сте имали, ама сега сигурно сте красивиииии, ще убиете девойките по плажа  Laughing
Чакаме снимки с нетърпение !

# 16
  • Мнения: 4 242
Честита ви прическа бобо! Голям смях е паднал Laughing
Само няма да се успокояваш,през следващите няколко години ще е винаги шоу. И ние миналата година за плажа подстригахме племенника,но от тогава брат ми не смее да рискува с нова прическа и къдрите му сега са до кръста Laughing

# 17
  • Мнения: 8 769
Цитат на: bobolenta

ПП: Нали нямаш нищо против, че сме подстригали детето си с машинка? Grinning

Аз нямам нищо против, обаче, очевидно младежа е имал, и то много! Направо сте го стресирали горкият! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Апропо, извинявам се за тъпия въпрос  Embarassed , колко е голям Емката?

# 18
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Цитат на: bobolenta

ПП: Нали нямаш нищо против, че сме подстригали детето си с машинка? Grinning

Аз нямам нищо против, обаче, очевидно младежа е имал, и то много! Направо сте го стресирали горкият! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Апропо, извинявам се за тъпия въпрос  Embarassed , колко е голям Емката?


Ооооооо, изобщо не е стресиран, веднага се зае с девойкоухажване, още със слизането от колата Grinning . На година и 8 месеца ще стане на 8-ми юли, не е тъп въпроса Grinning , все пак не съм го написала в първия постинг.

# 19
  • Мнения: 8 769
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Туфи
Цитат на: bobolenta

ПП: Нали нямаш нищо против, че сме подстригали детето си с машинка? Grinning

Аз нямам нищо против, обаче, очевидно младежа е имал, и то много! Направо сте го стресирали горкият! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Апропо, извинявам се за тъпия въпрос  Embarassed , колко е голям Емката?


Ооооооо, изобщо не е стресиран, веднага се зае с девойкоухажване, още със слизането от колата Grinning . На година и 8 месеца ще стане на 8-ми юли, не е тъп въпроса Grinning , все пак не съм го написала в първия постинг.

Браво, много съм доволна тогава! Че напоследък около майта девойка (1г.5м.) се навъртат едни младежи, дето тя докато ги докосне започват да реват...или падат.... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Sunglasses  Sunglasses  Wink  Wink  Wink

# 20
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Браво, много съм доволна тогава! Че напоследък около майта девойка (1г.5м.) се навъртат едни младежи, дето тя докато ги докосне започват да реват...или падат.... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Sunglasses  Sunglasses  Wink  Wink  Wink


Хи хи, има надежда споко! Те нали по-бавно се развиват мъжлетата... Grinning

# 21
  • Мнения: 8 769
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Туфи
Браво, много съм доволна тогава! Че напоследък около майта девойка (1г.5м.) се навъртат едни младежи, дето тя докато ги докосне започват да реват...или падат.... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Sunglasses  Sunglasses  Wink  Wink  Wink


Хи хи, има надежда споко! Те нали по-бавно се развиват мъжлетата... Grinning

Да, бе, да, пък и ако слушаме Д-р Драганов, направо са си олигофрени...да се чуди човек за какви хора сме се омъжили! Laughing  Laughing  Laughing

# 22
  • Мнения: 6 315
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Честита прическа! Да пуснеш някоя снимка на сладура! Wink

# 23
  • Мнения: 857
ПЪРВО ДА ЧЕСТИТЯ На  ЕМО ЗА НОВАТА ПРИЧЕСКА! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses И не ме плашете,че и на нас ни предстои пдстрижка в фризьорски салон!Дано като е по малък да слуша! Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 24
Много се смях ,
Извинявай обаче бях просто принудена да препрочета историята на колегите в офиса.
Страхотно си разказала ситуацията .

# 25
  • Мнения: 2 693
Цитат на: amana
Много се смях ,
Извинявай обаче бях просто принудена да препрочета историята на колегите в офиса.
Страхотно си разказала ситуацията .


Е няма нищо де, то малко смях не вреди на никого! Grinning

ПП: Съжалявам, че не можахме да си поговорим лично на срещата Embarassed ...

# 26
Нищо , смятам , че за първа среща беше.... добре и всички бяхме малко стреснати , "сконфузени " и не можахме да се отпуснем достатъчно , но аз приемам връзката с вас маиките от форума , като много силно приятелска и искрена. Wink

# 27
  • Мнения: 2 693
Цитат на: amana
Нищо , смятам , че за първа среща беше.... добре и всички бяхме малко стреснати , "сконфузени " и не можахме да се отпуснем достатъчно , но аз приемам връзката с вас маиките от форума , като много силно приятелска и искрена. Wink


Радвам се, че сме на едно мнение по въпроса! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт