На пазар в Лозенград и Одрин - 2

  • 131 530
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здарвейте момичета!Изчетох новите мнения на момичетата дето са ходили на пазар в Одрин.И на мен ми се ходи отново,защото в Капълъ чарши има едно магазинче със много качествено и евтино бельо.Последния път си купих сутиен -който е страшно удобен и не е мръднал за 5 лири,а от тук но български който също ми е така удобен си вземам за 25 лева. Продават се мъжки потници 3 броя за 5 лири,но нищо общо нямат с тия дето тука ги продават по пазарите.Трикото е страхотно,нито се събира,нито се разпъва.И за това искам да отида главно да накупя повечко бельо за нас и детето.А за зеленчуците какво да кажа,то вече и тук си имаме всичко нали дойде лятото.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 445
Капълъ чарши в Одрин или Лозенград е?На нас ни се размина ходенето в Одрин миналата седмица,дано тази не ни мине котка път  Praynig

lenny_pld,твоите покупки от къде са?Някои не ми се виждат толкова изгодни.Специално за течен прах-на Карфур 1,5 л взимам за около 3,50.За качеството-доволна съм.Само споделям   bouquet

# 212
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Момичета за заинтересуваните, ПЕХЛИВАНСКИТЕ БОРБИ (Мазните борби), започват на 30,06,09 и продължават една седмица. Приятно гледане!!

# 213
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Да побутна темата,че изоставаме>някой да не е ходил днес или вчера(петък) на пазара във Одрин?

# 214
  • Мнения: 1 259
Я, каква темичка имало тук... едно записче и от мен.
По-често ходя в Лозенград, дори и за един дюнер Laughing

# 215
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Добре дошла при нас Поли!Ти ни разкажи какво си пазариш от там и на какви цени ?Сподели впечатления!

# 216
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Хей,къде се изгубихте всички,нима никой не е посетил Турция!

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 445
Ние ходихме в събота в Одрин,но съм адски разочарована.Няма да изпадам в подробности,да не ми наскачате тука.С две думи-цигания и парцали.И още една-най-важна-скъпо (в сравнение с цените тук) Да не казвам и как половин час ни държаха някакви техни катаджии и се чудеха как да ни измъкнат някоя лира.Накрая казах на мъжа ми,че щели да го глобят,понеже имаме сенници на колата  ooooh! Едвам се отървахме,ама голям смях падна на връщане. Кипата е малък магазин,имах очаквания за нещо по-голямо.В Килъра въобще не влязохме (той ми се видя още по-малък.А този МОЛ Галерия се убихме да го търсим,за него загубихме най-много време.Спрях повече от 10 души-никой не говори английски в тоя Одрин  ooooh! Един съвет от мен-не спирайте до джамията в центъра-като видят,че сте с чужда регистрация изскачат едни черни мангали и няма отърване.Щях да набия една,ама ме беше гнус-такъв щурм на автомобила направи,щеше да влезе при мъжа ми.Освен това си пригответе точни пари-има табели за колко часа колко пари е.Закръглят си и се правят на луди.За движението-мърлява работа-всеки кара,както си иска,трябва много да се внимава.

# 218
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
ЕЕЕ Дари добре дошла в Турция, не знам какво си очаквала да откриеш, но надали е Айфеловата кула. Всъщност интересното е че разликата с България е почти незабележима, само дето в Турция говорят турски а в България български.

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 445
За мен разлика има и то голяма,но не в полза на Турция  Wink Ами очаквах доста повече,след прочетеното във форума.

# 220
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
искам да  попитам дали всички магазини+складовете работят в неделя/питам за Одрин/
и дали знае някой колко е разстоянието в километри от Одрин до Чорлу или Лозенград?

# 221
пратете ми промоции за тази седмица на някой от по-известните магазини

# 222
  • Мнения: 6
В Турция може да не говорят англйски, но ако ги попиташ на български ще те упътят някак си.  В Чорлу миналата година търсихме един мол и естествено се изгубихме, попитахме един турчин къде се намера и той веднага тръгна с колата и ни закара до там. Много са любезни.

# 223
  • у нас
  • Мнения: 5 742
пратете ми промоции за тази седмица на някой от по-известните магазини

на първа страница има линковете. Погледни там  Peace

В Турция може да не говорят англйски, но ако ги попиташ на български ще те упътят някак си.  В Чорлу миналата година търсихме един мол и естествено се изгубихме, попитахме един турчин къде се намера и той веднага тръгна с колата и ни закара до там. Много са любезни.

Определено, ние също като търсихме Мигрос, един човек дойде с нас до магазина да ни го покаже  Peace

# 224
  • Мнения: 0
Здравейте,аз пак да подосаждам никой ли незнае дали работят магазините им в неделя?

Общи условия

Активация на акаунт