С тази силна бебешка градушка скоро всяка АПРИЛка бебче ще гушка!!!

  • 15 107
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 54
Desi_D Hug Hug Hug - разбрах те още от първия път...
всъщност мен шубето ме тресе не заради раждането, а какво ще го правя милото дете като се появи??? ами, ако вземе, че не ми дойде отвътре майчински инстинкт или пък не го чувам като плаче горкото, или ако не съм прочела и разбрала нещо, мога да го повредя милото...за съжаление човек не си избира родителите... Grinning Grinning Grinning
твърдо съм решена да остана бременна...така добре си свикнах... понаболява ме това онова, но пък не е болка за умирачка...нямам месечен цикъл, отстъпват ми място в градски транспорт....само секса дето е кът, ама ако знам, че няма да родя почвам веднага...
Извинете за лиричните ми отклонения, но така се чувствам днес...трябваше да си го кажа...сега ми е по-леко ...май...
mariqborisova - и аз съм като теб люлинка новобранка, има и други мамета...ще бутаме количките по градинките ЖЗ
Какво става - нямаме ли бебешорски новини... Вили какво става?? Дена днес нещо ми се губи....

# 241
  • Мнения: 45
Честити бебочовци на Io io ,ben78,petiana ,vivita1 и Just a Girl !!! да са ви живи,здрави и много спокойни и щастливи! и от мен  Hug  bouquet
Аз набързо да се оплача, няма да е и днес моя ден - тоя 01.04  май излезе много лъжлев  Mr. Green аз верно 4е и с големия попреносих със седем дни, но се надявах сега да не е така  ooooh! ама ще чакам още щом трябва.  Най ми е гадно, че всички - роднини, приятели, колеги - ми звънят всеки ден за проверка и това вече много ме дразни  Cry  ама няма как. 
Целувки на всички ви  Hug
 

# 242
  • Мнения: 36
Очаквам моето бебче около 20 април и се надявам много много да намеря мами от Люлин. От скоро живея в този квартал и почети никой не познавам Sad

E, mariqborisova, вече ни познаваш Simple Smile И аз така ревах, ревах за майки-люлинки и то взе, че се събра отбор Wink Можем да си направим и една предродилна срещичка, какво ще кажеш, mara casy? Или ремонта още го мъчите? Nanny? Има люлинки и от мартенските мами, но засега викам да сме си на клубове по интереси, че те са вече с бебчета и на малко по-друга вълна и режим Laughing

Да се отчета и аз: ходя си кротко на запис на тонове, бебето си е екстра, седи си високо и хич не се и запътва към широкия свят. Бе като гледам като нищо навръх Великден ще сме в болницата Simple Smile От няколко дена се сдобих и аз с подути глезени, особено десния :/ И да лежа, и да не лежа, все си е напомпан, а да речеш, че ям солено - не. Апетита ми нещо намаля, само сутрин съм като ламя  Laughing  При последната микробиология преди 2 седмици ми изписаха Полижинакс, ама как да разбера свършил ли е работа или не, като не се полагали повече изследвания по каса, разбираш ли  Thinking  В понеделник на ЖК ще поискам да ми пуснат едни платени, че да съм спокойна, да не сгъбя нещо бебето. Отвреме навреме имам безболезнени контракции, но са много епизодични. Една приятелка ми каза, че повечето истории на родилките започвали с "аз както си миех прозорците....", та другата седмица ще пробвам и аз туй свещенодействие  Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 243
Деси-Д и мене ме е шубе Laughing
Рони май и аз ще го пия докрая но на 08.04 съм на преглед за последен път преди секциото та тогава ще се разбере дали ще го спирам или ще сме си другарчета с това лекарство до края. Mr. Green
Обещавам,че всяка по-мургавка жена ще питам:
-Ти ли си Рони от форума. Crazy
Ако искаш и парола да си измислим. Joy Joy Joy

# 244
  • Мнения: 14
Здравейте тумбачета
Сядам да ви драсна набързо,и да ви поразпитам някой неща.Първо обаче да поздравя всички майчета с бебчета и да им пожелая бързо възстановяване и послушни мъничета Hug.Като ме е нямало дълго време съм изпуснала много теми,но не мога да стоя вече въобще пред компа,мн ме болят кокалите дупето и коремчето при стоене Tired
Ще споделя како се случва около мен и моля мимите от Варна които ще са в Окръжна да кажат мненията си.
Значи бях решила да раждам при Скочев.Отивам на пеглед и консултация и да се запознаем да го питам за раждането и затова,че искам той да ме изражда като даже и за пари направо си направих устата.Той ми вика:Ами не знам как ще станееее,аз сега правя ремонт на вилата,а тя не 15 км от Варна,и ако се случи да раждаш през нощаа....
И нищо конкретно не ми каза "Да ще те поема"или'Не не мога"Даде ми визитка и ми каза да дойда на 8 април и да ме види и да му занеса изсл.Не знам вие дали сте си ги правили аз ги пуснах днес.Кръв ,урина, Васерман,анален секрет.Успях да отида на една лекция в Окръжна и там акушерката обясни че избор на лекар е 400лв.Ами добре де аз каква гаранция имам че ще дойде?Той нищо категорично не каза.Сега вече се замислям дали направо когато стане време за раждане да не си отида така и това е.Чудя се и дали сега когато отида на 8/ако не съм родила до тогава/при Скочев въобще да си правя ли устата?Моля ви давайте съвет че не знам?Нашите вкъщи ми викат какво се вайкаш като стане време отиваме в олницата никой няма да те остави така.За какво да даваш грешни пари без да имаш гаранция.
Мн ми е объркано Rolling Eyes
Сега ще чакам резултатите че не съм си пускала от мн време и ми е притеснено Praynig
Както вече преди време бях писла имахме и премеждия с идването до Варна,закъсахем в Ст Загора трябваше да пренощуваме там,абе беше един кошмар,после тука правихме ремонт на стаичката,но вече всичко свърши и сега само чакам бебка да дойде при мен жива и здрава.
Гушвам ви всички Hugстискам палци на тези на които им предстои скоро да са с бебчета в ръце.Ще гледам да пиша колкото мога,иначе ви чета всеки ден  bouquet

Щях да забравя,момичета моля кажете какво мислите за името Аврора?На повечето хора им е мн странно и не го харесват а аз така свикнах с него.На кратко може да и казваме Ави,или Ава,не държим да е с А просто на това се спряхме,но околните някак не го възприемат Sad

# 245
  • Мнения: 568
Какво става - нямаме ли бебешорски новини... Вили какво става?? Дена днес нещо ми се губи....


Дена си е тук.Ама пиша по другите теми,че май съм от малкото които се включват по 4-5 пъти на ден Simple SmileИ може да ви омръзна ,ама май ви липсвам Hug
Gab4o и аз съм като теб ,но явно сме си комфортни мами.Аз чакам да родя от началото на миналия месец JoyНо ситуацията се повтаря.
На мен Галето ми се губи ,но ме съмнява ,че е по разходки в това слънце.И аз след малко излизам да се раздвижа.
И мен ме проверяват често да не би да съм родила и да се скатавам.Ама снощи скроих номер на едната баба LaughingВики каза чао на две зъбчета и беше много развълнувана и аз и предложих да се похвали на бабите ,но от телефона на баща си Wink вдигат и отсреща и тя"Бабо,бабо",а отсреща "Кажи Вики""Ами вече съм без две зъбчета" Shocked Признха си ,че са очаквали друго да чуят.Аз им викам малко тренировки и мен ме стяга шапката като ми викат "хайде де"Ама честно да си призная бабите са по-търпеливи или поне външно Simple Smile
И аз чакам бебешорски новини съгласна съм и  от мен да са Wink

# 246
  • Мнения: 8
Ssillvvi, аз ще раждам при д-р Скочев.Ще ти пиша на лични повече инфо Grinning

# 247
  • Враца
  • Мнения: 2 408
здравейте и от мен днес момичета

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ С НОВОРОДЕНИ БЕБЧЕТА ВЧЕРА И ДНЕС  Hug Hug

искам пак да ви благодаря за пожеланията.
вчера ми беше прекрасен ден, и вчера и днес нищо не може да изтрие усмивката от лицето ми.
мисля че мога да обявя официално, че излязох от дупката в която бях, за което ми помогна освен вашата подкрепа, и прекрасното време навън.

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МАМИ КОИТО СЕ ЧУВСТВАТ ПОТИСНАТИ, ДА ИМ МИНЕ, КАКТО НА МЕН

вчера получих толкова цветя, подаръци... хола ми мирише на цветна градина.

но най-важното е че се събрах с най-любимите си хора и се чувствах много красива, щастлива, обичана и уважавана от всички тях.
прекрасен рожден ден!

сега вече започнах обратното броене, но вече без стрес и страх.
всички ние знаем, че нещата са в Божиите ръце, така че пожелавам на себе си и на вас Господ да е благосклонен и след 1 месец всяка благополучно да е получила пролетния си подарък  Hug


# 248
  • Мнения: 444
brilliantine, mara casy,mariqborisova ейй, с'брахме се! Само остава и да се видим... Laughing
brilliantine и моите глезени са балончести, както и ръцете... а апетита  Embarassed ламя съм сутрин, обед и вечер. Срам, вече съм +14, като само последния месец съм качила 3-4кг.
Преди малко звъннах на ЖК за резултата от микробиологията ми: чудесен бил. Party Та си викам да раждам, докато не са се настанили отново неканени гости, ама...кой ли ме пита. Crossing Arms И прозорци имам за миене  Laughing
Ох, аз за гледането на бебчо вкъщи не се притеснявам, но от раждането треска ме тресе и то най-вече как ще ме свари...контракции ли ще започнат, води ли ще изтекат... Thinking Снощи мЪжо забеляза, че корема ми се е смъкнал, дали newsm78
ssillvvi, щом си ви харесва името и сте свикнали вече с него, какво се притесняваш кой какво мисли. Peace И родата ще свикне много скоро. Wink
Нашият Дани продължава да настоява, че бебчо е момиченце и че ще се казва Кокиче. Shocked
Desi_D, лесно ли ги намери тези капки за колики?

# 249
  • Мнения: 3 211
Ssilvi, и аз ще раждам при Скочев. На мен не ми е казал нищо такова. Разбрах го от chockolina, явно към тези, които по-късно са отишли при него вече не иска да поема ангажимент, заради ремонта си.

Честито на всички, станали майчета!

Аз изпратих мъжа ми да търси чай от малинови листа и дано намери, че да почвам от днес.

Вчера на последната ми ЖК ми казаха, че плацентата е зряла и имам леки болки.
Днес си пуснах и изследвания-кръв и урина, които Скочев ми искаше. Ама сутринта ходихме заедно с Габи-и на нея да вземат кръв и урина профилактично. Та, беше голям екшън. Не са й взимали кръв сигурно от 3-4 год. Мислех първо да мина аз, за да види, че няма нищо страшно, но се оказа, че на мен ще ми вземат от вената и я изкарах навън при баща й, тя се разрева, почна да се тръшка и да трепери цялата. Докато я успокоявах лаборантката я боцна и приключи бързо всичко, но тя толкова се изплаши, че цялата пребледня. Като излязохме почна да й се повдига, едва не повърна и направо щеше да припадне. Мокрих я с вода, успокоявах я. За пръв път ми се случва токова нещо с нея. То шубето голям страх Shocked

# 250
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамички! Пише ви сестрата на pystroo4ka. Искам да ви се похваля, че ние вече си имаме едно малко и сладко бебче! Роди се вчера на 2 април и тежи цели 2,470кг. дължината му е 47 см. Много сладко и финно същество. Направо душичка. А пък аз съм една много щастлива леличка:)Simple SmileSimple Smile

# 251
  • Мнения: 8
Veri nice, може и да се засечем някъде из коридорите на Окръжна болница  Grinning.Нормално ли ще раждаш или не ?
Всъщност извинявай за въпроса , сега се рових из ЛС и видях, че съм те питала и ти си  ми отговорила  Laughing

Честито на pystroo4ka, да и е живо и здраво бебчето и бързо да наддава кг.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 16:11 от Rastina

# 252
  • Мнения: 568
Честито бебче на pystroo4ka  !Да им е живо и здраво и много да ги радва!
Nanny   сигурно ще е скоро .Нали ти писа за червените точици,моята тапа беше с такива нишчици.И аз се чудя дали пътищата са още чисти,слагах глобулите в началото на миналия месец.

# 253
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Добре дошли на новите бебчета Борис, Рая и Ния и малкото бебче на Пъстроочка!  bouquet
Ех, че хубави пролетни новини си имаме всеки ден.
Ние сме още 2 в 1 и имам чувството, че все бременна ще си седя, а и симптоми никакви. newsm78
Всяка вечер явно от движението денем ме наболява ниско долу, но като си легна всичко минава. Не искам да преносвам..така се бях настроила за раждане преди термин, а ето само 3 дена до тогава и нищо.
Момичета и мен ме тресе яко нервата, както за раждането, така и за след това как ще се гледаме с мъничката.
Мами от Люлин и аз макар, че съм тук от 9 месеца почти никой не познавам и се надявам отбора на бутащите колички да станем повече.
Успех на мамите, които днес раждат, всичко да мине бързо и безболезнено и да си гушкате здрави и красиви бебешочета. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover 

# 254
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Аааа dena_klv тука съм,тука съм  така като гледам  няма измъкване скоро Laughing  току що се прибирам от  разходка ,чак краката ме заболяха ,ами то от 10 часа скиторя по улуците.
Gab4o няма страшно  бременни няма да останем ,все  някога бебчетата  ще се наканят да излязат Joy
 Ами то вече взех да се замислям за тоя прословут чай  от малинови листа,че току виж съм родила.
Свекървата вече и тя взе да се кахъри ,че си дойде от Италия са 1 месец уж да помага ,а  пък то бебчето още се ослушва Laughing

Честито на  pystroo4ka!

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 16:20 от galia1231977

Общи условия

Активация на акаунт