16.04 2009, 10:30 - ПРОТЕСТ ЗА ДОСТАТЪЧНО МЕСТА В ДГ! ЗАЕДНО МОЖЕМ!

  • 22 591
  • 457
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 280
Много тъпо,но сега ми се обади Надежда Томова от БНТ,която искаше да прави репортажа и каза,че " възникнал технически проблем" и не могат да снимат на Московска. А дали не можем да отидем в студиото в телевизията,като и Фандъкова щяла да отиде.
 Честно казано не виждам смисъл от това.
 Ще се проведе същия разговор като от тази сутрин,да не говорим,че и присъстващите ще са почти същите- Шапчицата и Ф.


Очаквах аз, че ще искат и на крака да отидем..Дали да не направим следващия протест направо в студиото на БНТ  newsm78..
..
Верно е много тъпо, но..от друга страна..не е добре да оставим Фандъкова без опонент..Ще извъртят нещата, че едва ли не не искаме да се срещнем с нея и да говорим конструктивно, а само да всяваме слут в обществото..КОЕТО не е вярно!
За това...момичета, отивайте в студиото..и каквото и да се случи, ви чакаме на Московска в 10-10.30..
Важното е да се види,че сме ЗА диалог.
Не сме ПРОТИВ Фандъкова или ББ конкретно, а против проблема с недостиг на места.
Дайте да пускаме писмото до Станишев за подписи,че да можете да цитирате и него..да се успокоят,че не нападаме тях персонално, а искаме да се работи..
Ако не сме написали в писмото факта,че им благодарим за стратегическите програми и на Правителството и на Общината за справяне на проблема в дългосрочен план, НО...това не ни решава проблема с липсата на места за децата СЕГА.
Т.е..НАШИТЕ Деца са ощетени и ние не искаме това да е така..Иначе всички обещания за светло бъдеще са прекрасни..Слушаме ги вече 20г..и..МОЛИМ, ако е възможно да доживеем да ги видим реализирани от което и да е правителство и общинска администрация..
Искаме резултат..
За НАШИТЕ деца.

# 376
  • Мнения: 3 993
Краси, не можем да пускаме писмото до Станишев, щото варненки още го мислят и имат забележки.
Всичко ще нося утре, имам няколко копия от въпросното писмо с лъжливите цифри.

# 377
  • Мнения: 48 026
Аз утре мога да съм в градинката още към 9 и нещо, ще има ли и някой друг

# 378
  • Мнения: 1 749
За коя градинка говорите?За тази зад природо-научния?За тази пред Ал.Невски?Има ли мами от Подуене?

# 379
  • Мнения: 3 993
За коя градинка говорите?За тази зад природо-научния?За тази пред Ал.Невски?Има ли мами от Подуене?
Пред общината на Московска, до църквата Св.София.

Плодова, към 10ч. ще дойда аз.

# 380
  • Мнения: 48 026
Аз съм в Гео Милев, ако някой иска да ходим заедно да ми драсне ЛС, към 8,30-8,50 ще тръгна

# 381
  • Мнения: 575
За коя градинка говорите?За тази зад природо-научния?За тази пред Ал.Невски?Има ли мами от Подуене?
Аз съм от Редута? каква е идеята?

# 382
  • Мнения: 48 026
Еми сигурно да ходим заедно  Grinning

# 383
  • Мнения: 1 749
Еми сигурно да ходим заедно  Grinning
Мда.Такава ми беше идеята. Simple Smile

# 384
  • Мнения: 2 280
Аз тръгвам от Младост. В 9.30 имаме среща със сладкишче до Онкологията. Ако има някой в района, можем да вземем и него Simple Smile

# 385
  • Мнения: 575



Първи опити в плакатоправенето . Дългият не мога да го снимам , ще ви изненадам с него утре Simple Smile
Извинявам се , че са малко криви, ама... за другият път повече

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 21:53 от Мотивация

# 386
  • Мнения: 48 026
Аз тръгвам от Младост. В 9.30 имаме среща със сладкишче до Онкологията. Ако има някой в района, можем да вземем и него Simple Smile

През Плиска ще минете ли?И към колко часа?

# 387
  • Мнения: 3 993
....
Под спортно имаш в предвид-дънки и маратонки, нали?
Да, това имам предвид. Няма значение с какво си облечена, не се притеснявай за това. Simple Smile

# 388
  • Мнения: 2 280
Аз тръгвам от Младост. В 9.30 имаме среща със сладкишче до Онкологията. Ако има някой в района, можем да вземем и него Simple Smile

През Плиска ще минете ли?И към колко часа?
Ако се разберем, ще минем Simple Smile
По принцип зависи от трафика. В този час няма голямо натоварване..и..ако тръгнем в 9.30 от Онкологията, можем да сме 9.35-9.40-9.45 най-късно до Плиска..
Ако се разберем с някой да чака на Плиска, ще вляза в локалното..така,че..ще се намерим..

# 389
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
anikolova86 ще се изправи утре срещу Фандъкова в 7.30 в Тази сутрин по БНТ  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт