Августинчета 2005

  • 74 115
  • 394
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 190
Момичета копирам поста на друга потребителка, по случай този хубав повод:


Днес около 5:30ч. Петя (Petia47) е родила по нормален път своята русокоса дъщеря Калина. Младата дама е с перфектните мерки 3730 гр. и 50 см. и прилича много на кака си Вероника (така каза мама).

Честито на Петя и семейството й  bouquet

п.п. Петя връщам ти жеста Grinning

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Честито! Да са живи и здрави цялото семейство! Simple Smile

# 317
  • София
  • Мнения: 1 395
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!!  bouquet Това са мнооого хубави новини и чак ми се приисква да потретя Mr. Green На бременлийксите - лека и безпроблемна. На новоизлюпилите - послушни, ящни и здрави бебчета.

# 318
  • София
  • Мнения: 553
Честита рожба на Петя ! Да расте жива и здрава малката госпожица ! Бързо възстановяване на мама !   bouquet

На нас ни казаха, че най-вероятно и третата ни рожба ще е дъщеричка  Mr. Green Направо ми звучи като приказа  Heart Eyes

# 319
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честита дъщеричка на Петя и цялото семейство! Да е здрава и късметлийка.  bouquet

Нинче, браво на вас - с четири дами в къщи, таткото да му мисли Simple Smile

# 320
  • Мнения: 1 190
Шунка как си? Мъника трае ли си още?

# 321
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Да... на 2 пъти ме измами и ходих до болницата, но вече никакви признаци... лека-полека полудявам  Crazy

# 322
  • Мнения: 1 190
Късмет и да минава бързичко тогава fingerscrossed

# 323
  • София
  • Мнения: 553
Eхаа, Шунка май вече трябва да има новини Simple Smile

Момичета, реимунизирахте ли децата за дифтерия, тетанус и коклюш. Вчера бяхме по друг повод при педиатърката ни и тя каза, че вече мога да й водя Билянка за реимунизация, макар, че още не е навършила 6 години. Аз смятам малко по нататък да го направим.
Имаше ли някаква зависимост между жегите и ваксините, че ние някъде сигурно края на август ще я правим, за да не е в лудницата септември месец.
А, и как се казва ваксината. На мен ми казаха, че е Тетраксим, въпреки, че ние сме слагали Инфанрикс едно време.

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Хич няма новини още...  Tired  Laughing

За ваксината и аз се сетих наскоро, а и вчера бяхме на родителска среща в училище и казаха децата да са имунизирани до 15.септ., така че дотогава поне веднъж ще ходим до педиатъра да разберем какво и кога.

# 325
  • Мнения: 2 271
Аууу мерси момичета!Тоничка наистина ми върна жеста  Wink
 А Шунка още не се е разписала и дали преносва??
 Да ви разкажа колко съм горда със себе си  Mr. Green Това раждане мина за 2ч от първата контракция-без системи и никакви медикаменти.Включително и шиенето след разкъсването,продължило 1ч30мин,изкарах без упойка.А мома Калина се роди 3,730кг и 50см,8 дни след термин(предизвиках си раждането с рициново масло  Crazy).Бебка е абсолютен клонинг на сестра си,но с моите трапчинки  Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 1 190
"Днес  , в 5 часа Шунка е станала мама на Максим, 3350 г. 51 см.!"

Шунка честито! Да ви е жив и здрав Максим, да ви носи много радост, по-малко грижи, да го очакват много весели дни и едно щастливо и незабравимо детство Heart Eyes

# 327
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честито Шунка! Да ви е жив и здрав Максим и много да се разбират с кака! Бързо възстановяване!  bouquet

За ваксината не мога да се изкажа. Тук я слагат на 4г. така че ние реимунизирахме Лъчи преди 2 години.

# 328
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито, ШункаHug
Много здраве, късмет и палави игри пожелавам на МаксимHeart Eyes

# 329
  • София
  • Мнения: 553
Честито, Шунка ! Да Ви е жив и здрав малкия Максим ! Да Ви носи много радости и много да се обичат и разбират с кака ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт