Месец МАЙ е близо вече, на път е малкото човече! N 33

  • 14 400
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 826
dendri аз сега нали лежах та горе долу знам какво ти трябва за Окръжна:
2 нощници, чехли, джапанки, хавлия (за къпане и за очи), бельо, чорапи, нещо по плътно за отгоре (аз си сложих суитчера), пакет превръзки за родилки, хигиенни принадлежности (четка за зъби, паста, сапун и т.н.т), чаша, вилица, лъжица,нож, малка лъжичка, захар (че чая сутрин го дават без захар), книжка за четене, документите и малко пари.
За бебо искат само памперси и мокри кърпи.
Мерси РадиHug
Тя и Slavaa ми каза горе-долу същото на лични. Аз сега... нещо май съм пропуснала... Embarassed Ти как си? Сега разбрах, че си лежала вече в Окръжна... Дано всичко да е наред с теб. thumbsup
rosita__ а така те искам. Ми то си идва време за всички вече. Няма страшно - малко да се понапънем и ще изстреляме малките тапишони. Laughing Laughing Laughing  Живи и здрави. fingerscrossed

# 256
  • Мнения: 501
Здравейте,май-чета. От няколко часа насам чувствам силни пробождания в областта  на гениталиите съпътствано от стягане на корема.Много е неприятно.Случвало ли се е на някоя от вас?

# 257
  • Мнения: 310
Елфичка: Подкрепям те,секциото не е като нормалното. Аз съм с едно,но не пожелание.Корема се прибра много бавно ,родила си пък почти 10 дена още е надут корема. Не могат и пясък да слагат.

Това е операция от 10см

Купих си ношница,макър ,че такова не нося за болницата де.

Беба много ритка,а и аз я изтормозвам с карането особено по нашите неравни пътища.

Zruncho: Пий, Нош Па.Моят доки ми каза почувсваш ли нещо нередно ,вземай.Отпуска мускулите.

# 258
  • Мнения: 626
Здравейте,май-чета. От няколко часа насам чувствам силни пробождания в областта  на гениталиите съпътствано от стягане на корема.Много е неприятно.Случвало ли се е на някоя от вас?

И аз питах онзи ден мойта доки и ми каза да пия нош-па 3х1 , било нормално бебчо се опитва да си прави път . Ама ти си с по-ранен термин от моя та не е лошо ако много боли да си питаш лекар .  Peace

# 259
  • Мнения: 172
Добър вечер, мацки. Да се отчета след днешния преглед. Бебка Рая е ок, вече е съвсем на изходна позиция, тоновете й са отлични  newsm68 Само дето се оказа, че нещо не сме я премерили миналия път както трябва и не е 3300 кг, както ми каза док миналата седмица Сега е 3100 кг, което ме успокой малко, че се бях шашнала как ще раждам слонче #Crazy За съжаление, разкритието е само 1.5 см, но пък доки каза на г-н Каравелов да се включва активно със секс, за да ми помогне с разкритието Heart Eyes Така че кръста да му е як Mr. GreenНе, че, сме се спирали изобщо, ама сега вече имам зелена светлина smile3508
Galia1982,аз и миналия път носех памперси, но те не ги искаха. А в тази болница ти дават детето, ако го искаш, ако не, си спи при тях, за да можеш да си почиваш. Иначе преобуването го правят само те.
rosita,спокойно всичко ще е ок Praynig

# 260
  • Мнения: 2 172
Здравейте,момичета  Grinning

Аз едвам сега успях да седна.
Цял ден не съм се спряла.Две перални изпрах и прострях,къпах се,къпах дедето,готвих се за преглед(тоест бръснене на голями крака  Crazy) УЖас! И като за капак трябваше и яйца да боядисвам след прегледа.Така се бях омазала,че още не мога да си изчистя ръцете.Мразя мацаници,след които остават купища мръсни мазни съдове  #Cussing out И като знам,че всички яйца ще идат за кучетата,ама няма как ,не мога да не боядисам  Rolling Eyes  Ето и резултатът.Нищо особено,съвсем обикновени яйчица,въобще не ми се занимаваше да се старая с разни картинки и т.н  
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1870/4376964861315574832.JPG

А сега две думи за прегледа.Всичко е наред,чухме сърчицето най-накрая.Бебо нещо едричък изглежда.Бил към 3.000 кг и главичката му била 9,4 см.Но каза,че не е нещо огромно  Laughing Нормално си било за тези седмици  Rolling Eyes
плацентата била вече 2-ра към 3-та степен.Околоплодните са достатъчни,не са намалели.Взе ми и секрет най-сетне,ама аз се бях стегнала с най-Убавите гащи  Mr. Green И даже аз си го поисках  Embarassed  И накрая като заговорихме пак за моите прословути 1500 термина се оказа,че той вече съвсем се объркал и да му кажа кой е терминът,който отговаря на 280 дена след последната менструация.И аз му викам 8 май .И в крайна сметка вика да се готвя за 8 -ми май,защото не му изглеждало ,че бебо ще остане в мен до 21-ви чак.С тая голяма глава нямало да бъде  Joy И аз като опулих едни очи  Shocked  Аз си знам за 21 май,защото знаем датата на зачеване(Уж), но нямало гаранция,че ще издържи до тогава и да си се готвя за стандартния термин 8-ми май.Големичко му изглеждало да остане още цял месец в мен  Rolling Eyes И в крайна сметка се разбрахме,че до 7-ми май не бива да раждам,тъй като отивал на някакъв симпозиум в чужбина,но след 7-ми вече нямало проблем,щал да си ме чака с отворени обятия  Mr. Green  И с две думи сега се готвя за 8-ми май пък да видим.Имам усещането,че ще се роди на около 15-ти/16-ти май  ,ще видите  Wink

Утре ще донапазаря каквото ми остава(козметика и някои дрешки) и съм приключила с всичко.Утре ще стегна и кошарата с новите чаршафчета и ще и цъкна някоя снимка  Laughing

Приятна вечер на всички.Аз отивам да се трупясам някъде,че незнам къде съм  Crazy

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 21:58 от elfi4ka

# 261
  • Мнения: 367
Ах леле Маева аз мислех с теб да ходим да видим какво искат в АГ -то а ти ще вземеш да родиш докато се наканим. Hug
Дръж още малко деее къде се разбърза по едно кафе да пием пък тогава.
Ако пък зачакаш до към 10 Май да сме и заедно в болницата още по-хубаво.

Ехо Варненски барбаронки - кой къде ще ражда , как сте се ориентирали?
Весела 13 ти редичко пишеш но ако имаш инфо обаждай се  Hug Hug Hug
ИДАР-че не е ентусиазъм - купиш ли нещо дали това или онова все тая .Просто предния път бях в пълно неведение та този път имам време да се занимавам и с подробности  Joy

Зрънчо, Росита, Гери, Елфичка какво се разбързахте и вие да раждате бе сладуркиииии .... чакайтеееее.... Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Деска честито на подробната пазарувка  Hug

# 262
  • Мнения: 172
felina,не ща да чакам!Вече едва ходя!Главата й е толкова ниско, че не мога да си затворя краката!А и като се знам колко съм бърза с раждането...Миналия път стисках да е Лъв, ама е Рак, а сега бързам да е Овен, ама май ще е Телец Sick Сега за 10-15 дни ли ще се пазарим Mr. Green

# 263
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям го .... споделям го .... вече е мой! Имам си нов телефон за днешния празник! Нокия 6300! Последният телефон, който ми подариха беше за раждането на Наско.
Добре че милото беше с мен да озаптява вожда, докато си подписвах договора и оправяхме телефона. Това диване успя да се блъсне като на анимационен филм в стъклената витрина на магазина и отскочи около метър назад. Като награда за театралното изпълнение го черпиха Бейк ролс и му подариха макет на Сони Ериксон /на първи поглед е досущ като истински, даже тежи/.

Аз съм готова на 90% с багажите. Дрехите са изпрани и изгладени, лигнинът е нагънат. Остава само да изваря шишетата, бибероните и аксесоарите и съм на 6 вече.

Изпращам много положителна енергия за всички, които имат нужда!   bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 1 395
Деси, и аз трябваше на 28ми да ходя при Дяволов попринцип, но ми препоръча негова колежка евентуално да ида по-ранокато вземем предвид проблемите ми тия дни. Та идвай на 21ви, хем ще си побъбрим, хем ако се кара че е много рано няма да е само на мен  Mr. Green

rosita аз на твое място нямаше да се притеснявам, а да се радвам че може и да раждам скоро, като гледам 38ма седмица си си в супер време за тая работа!

zruncho на твое място бих се посъветвала с лекар и няма да се оставя без някакъв преглед, защото при мен били 'леки контракции' аз им обяснявам че май е по-различно, накрая чак след прегледа много ми се била скъсила шийката, а и бебето е вече ниско и натискало и се стигнало до разкритие и от това били. Да им навра леките контракции да не казвам къде!  Crazy

# 265
  • Мнения: 4
Zruncho на мен също ми се случи нещо такова ( поне така си мисля де ). аз го чувствам сякаш ми се разтварят костите, което съм чувала и от други че се усеща. за секунда пронизва гадно. Но най добре си следи внимателно че моя приятелка имаше термин 1.05, но днес ходихме да я видим в болницата  Laughing Живи и здрави са си с втората вече дъщеричка.

# 266
  • Мнения: 501
Ами не спира,продължава си и след но-шпа-то,не съм сигурна дали са контракции,защото болката не е силна,но като чели е на около 20-25 минути,не мога да засека точно. Но болката не е силна,търпима е ,ако се засили ще се готвя Simple Smile Стискайте палци да са истински контракции.  Hug  иска ми се да е овенче като мен (горкият ни татко)

# 267
  • Мнения: 8 242
Здравейте,май-чета. От няколко часа насам чувствам силни пробождания в областта  на гениталиите съпътствано от стягане на корема.Много е неприятно.Случвало ли се е на някоя от вас?
Приготвяй се  Wink
Така ми почнаха и на мен пробожданията (разкритие) и стяганията на корема (контракции) .. ама родих след 3-4 часа от началото на случките  Laughing
Не казвам, че ще е толкова бързо - при всеки е различно.. Ама момента не е далече  Whistling
Леко раждане  Hug

# 268
  • Мнения: 4
много се радвам зрънчо, пожелавам ти всичко да си е ок и безпроблемно, ако е тръгнало наистина Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 1 395
Моля те моля те моля те дръж ни в течение ако не заспиш скоро!!!  Hug Hug
Така се превъзбудих сега аз поне трудно ще заспя от очакване какво ще е!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт