Месец МАЙ е близо вече, на път е малкото човече! N 33

  • 14 401
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Оле тази вечер се очертава да съм таласъмче немога и не мога да заспя само се въртя и имам чувството че 10000 буболечки ме лазят и всичко ме сърби най-вероятно е на нервна почва  #2gunfire
Браво на Ели и малък Георги те са нашета гордост  smile3508
Браво и на малък Ради който явно добре се справя с хапването да е жив и здрав голям мъж ще става  newsm30
Зрънчо с теб съм най-вероятно и по съдба т.е че скоро ще раждаме май май  newsm78
Отивам да стискам очите пък каквото стане  smile3524
Мамчета утре рано сме при доки стиснете по едни палци знам че всички сте позитивни и ще ме поддържате  lovekiss lovekiss lovekiss

# 286
  • Мнения: 501
Явно има и други като мен,които не могат да спят.Моите контракции продължават,но не са болезнени,като слаби менструални болки за около минута,придружени със стягане в корема.Засилват се,но слабо,явно ще ме мъчат дълго Simple Smile Няма какво друго да е,ще чакам Simple Smile

# 287
  • Мнения: 21
Добро утро!
Кремче  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover от мен,както и на всички,за които момента наближава.
Аз също имам леки болки но...много са редки по 2-3 на ден.
Ели  Heart Eyes браво на вас,бързо прибиране в къщи!
Браво и на бебе Ради,да папка и да спинка,да порасне голям  Grinning
Днес съм на последни покупки за бебо,остана ми само ваничката.На преглед съм на 21 заедно с Ани Борисова,надявам се дотогава да не тръгнат нашите бебоци.Тази нощ спах добре,Може би защото таткото най-накрая се прибра от командировка  newsm76 ,а бебо не е спрял да мърда цяла нощ.
Хайде днес е време за нова тема и нови бебета.Чакам с нетърпение хубавите новини.Лек и слънчев ден,целувки на всички!!!

# 288
  • Мнения: 66
МОМИЧЕТА,
Миомния възел който ми откриха в 21 седмица, и беше 3 см, е пораснал значително и от вчера през ноща ме боли много.. Доки каза да изчакам до сутринта, за преглед но ужасно ме е страх, времето минава ужасно бавно. Спуках се от рев..  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 .... Уж било нещо нормално и не ме тревожеже до сега, ама като почна да боли, ме хвана шупето.. Стискайте ми палци...  newsm45 newsm45 newsm45

# 289
  • Мнения: 128
Добро да бъде утрото за всички вас, мои ранобудни /или въобще не заспали/ девойки! Така, на всички, които усещат я мравучкане, я болки нещо, я пък страх и притеснение - искам да кажа, че напълно ви съчувствам и разбирам, но че всичко това са само временни неразположения и от тях няма да остане нито следа. Дали сме били силни през деветте месеца, или сме имали слабости, това няма значение, важното е СЕГА да устоим за последно, и след това всичкото ни търпение ще бъде възнаградено.
С всички ви съм и ви обичам.

# 290
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
minolta успокой се мила  Hug Hug Hug Доки днес ще те прегледа и обясни какво става,4акаме резултати  Praynig Hug Peace Роси  newsm10 newsm10 newsm10 стиснати палци от мен вси4ко да е ОК ,ако знаех,4е има и други неспящи мами щях и аз да се вкл. в среднощната агитка на сомнамбулите  lalalala цяла нощ не спах,голямо въртене,ходене до WC абе луда работа,послесно ставах в 4 4аса и сега ве4е в 8 се отлепих окон4ателно от леглото krem4e  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed 4акаме резултати...... Целувки и усмихнат ден днес мисля пак цял ден по-разходки,докато сме 2 в 1 ,4е е по-лесно после знаели се  Joy Joy Joymiika  Hug Hug Hug

# 291
  • Мнения: 2 172
Добро утро мили майчета   food010

zruncho - на мен си ми приличат баш на контракции.Но може да продължат по-дълго време,явно.Всичко ще е наред   bouquet
minolta - стискам палци всичко да е Ок   Hands Thumbsup

Малее,цяла нощ не съм спала.Бях толкова изморена снощи,че си знаех,че нищо няма да стане през нощта.Обикновено като съм превъзбудена и адски изморена,не мога да заспя.Въртях се,въртях се и към 3 и нещо като опулих едни ейй такива очи  #Puppy dog wait Няма заспиване.И накрая просто почнах да гледам в тавана  Tired Е,заспала съм явно по някое време,защото преди малко се събудих с някакви зверски торбички под очите ,пффф  ooooh!


Приятен ден,момичета,времето(поне в Пловдив) се очертава хубаво.Днес ще направя или последни или предпоследни покупки от Вис Виталис и това ще е  Peace

# 292
  • Мнения: 626
Добро утро . Ама какво сте правили цяла нощ , много новини много чудо. Стискам палци на всички които имат нужда днес и дано всичко да е ОК  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 293
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро за всички!
Пожелавам лек и спорен ден и стискам палци за тези, които се насочат към родилното днес!

Сутринта минах през църквата и даже се мушнах под масата. По-леко ми е като запаля свещичка. Ако имах време, щях да остана по-дълго в църквата. Понякога просто имам нужда да седна на някое столче вътре и да си изчистя мислите.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 09:29 от Бейлис в шоко

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
bellaa абе много интересно ми стана отско4их до иунската тема и те гледам и теб там ,с термин 1.06 ,а при нас 28.05 е кой ти е термина не ,4е ми е работа просто ми стана лубопитно  newsm78 newsm78 newsm78

# 295
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро!
И аз не спах добре тази нощ.

Браво на Ели и малкият Георги! Големи герои са и двамата!

Браво на бебе Ради! Да продължава със същите темпове!

Кремче, стискам палци!

Зрънчо моментът май наближава! Успех!

Минолта, дано всичко да е наред и да се успокоиш!

Много хубав слънчев ден, и само добри новини днес!  Peace

# 296
  • Мнения: 626
Бейлис евала как си успяла да се пъхнеш под масата , аз не бих се наела  newsm10 .

# 297
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добре че беше висока и голяма  Joy

Не е невъзможно - опитайте, ако имате път към църквата и не е много голяма навалица вътре. Аз отидох рано и нямаше изобщо хора, та се отъркалях безпроблемно под нея.

# 298
  • Мнения: 70
Добро утро на всички!

elfi4ka, Dendri, Desi Goranova - благодаря ви за съветите Hug Така направих в крайна сметка, казах му какво е положението, той реагира добре, дори много добре, бих казала.
Иначе да се похваля от прегледа - и нашият бебок вече е около 3кг, док каза, че ако устискам до края ще стане към 4кг. Застанал си е човекът с главата надолу, слязъл е ниско, въобще в стартова позиция е Simple Smile С плаценти и води всичко е наред. Не ми е правил преглед за разкритие, но във вторник съм на ЖК за микробиология и тогава ще се разбере и това.

Стискам палци на всички момичета с притеснения или вече със симптоми - всичко ще е наред, девойки Hug Заредете се с положителна енергия, бебчовците явно вече идват bouquet

# 299
  • София
  • Мнения: 1 395
Burberry някои още не сме доникъде и ние Blush

В понеделник, докато съм била горе в приемното, мъжа седял долу и си мислел как все му било спокойно че има още мноого време, пък то..! И така креватче си купихме тая седмица, остава да се сглоби, през социалните ще гледам да мина днес, през крио сейв другата седмица ако всичко е наред, а онзи ден махах етикетчетата от бебешките дрешки че някои са толкова гадно зашити, а толкова груби, надявам се да си спестя малко 'необясним' рев  Mr. Green ..за пране и гладене уф не ми се мисли Crazy

Zruncho хайде чакаме с нетърпение развитията и стискаме де що палци имаме thumbsup
kremche и на теб успех  Hug Hug
Деси, и аз така викам! Все си мисля и че много лесно бих могла да си издействам секцио по медицински причини, но хич не искам! Даже не минах през очен, че ако ми каже секцио ще ме гризе после много..

Въпросче към който си има идея за какво забраняват секса: със скъсена шийка, смъкнато бебе, разкритие и при лекарства за задържане сигурно е забранен секса, нали? Би звучало много нелогично да не е, но никой лекар нищо не спомена, а и на мен не ми беше до това та да се сетя да питам.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт