Scrapbooking & Cardmaking- 7

  • 27 385
  • 442
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 725
При нас една четка струва 13 лв.Е едно нещо да го има и при нас.

# 376
  • Мнения: 1 860
При нас една четка струва 13 лв.Е едно нещо да го има и при нас.
Shocked Баси обирджиите. 3-те комплект струват 3. 50 тук и то на магазинска цена.

# 377
  • Варна
  • Мнения: 5 574
3.50 какво лева ли или лири, но и лири да е пак е по-изгодно отколкото при нас.
Аз спирам за малко с картичките. Нещо ме е хванал мързела и не ми се правят.
След 20-ти ще видим.
Варненки могат да посетят Панаира на занаятите и да видят какво прави "конкуренцията".

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 09:44 от Despina

# 378
  • Варна
  • Мнения: 5 574
За анархия, защото и е пълна кутията.
В двора на икономическия техникум е.
http://designkim.com/2473.html
Това са картичките.

nana_cool, щях да пиша, преди, ама Embarassed. Честит ти блог. Много красиво са се получили нещата с акварелните моливи. Особено лаленцата са много нежни.

Аз имам неприятен опит с акварелните моливи. Имам картичка с такава картинка и неизвестно защо както си е стояла прибрана в наилончето цветовете са се разтекли и сега личицето на момиченцето е размазано.

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 09:45 от Despina

# 379
  • Мнения: 1 860
 Ето едно маково настроение от тази вечер. Мисля сега да си направя една оригами кутийка за дребните цветчета и елементи. Освен, ако не си направя разбира се.  Joy

 Деспина, аз сега си мисля, сигурно и най-малката влага повлиява на този вид оцветяване. Освен да се съхраняват без найлонче само в плик може би.  Thinking А, за адреси, направо не ми се пита вече, че ми е неудобно чак. Когато решите с Исайкова ми ги напишете.  Crossing Arms А, и благодаря за блога, но аз много съм зле с оформянето, да не говоря, че исках да си включа на преследване вашите блогове, а включих да следя себе си.  Crazy Много съм зле.  Laughing

едите: Готова ми е кутийката и направо съм влюбена. Задобрявам.  Blush Снимка в блога.  Hug

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 03:41 от nana_cool

# 380
  • София
  • Мнения: 4 966
За акварелите може да използвате лак след това,има и под формата на спрей.Така няма да мърдат цветовете.
АЗ преди няколко дни направих първия си опит с рисуването,но нямам време да снимам ,а и не ми харесва особено.

nana_cool ,много ти е хубав блога Simple Smile Wink

# 381
  • Мнения: 1 065
Деспина, кажи сега като ти е на крака панаира, защо не участва? Имаш толкова много и толкова хубави картички, че чак яд ме хваща значи  Crossing Arms.
Нана, направо ти е заразен ентусиазма  Laughing, много ти се радвам.
За акварелните моливи- още нищо не ми се е променило, но и не седят от дълго време нещата. Как трябва да се съхраняват, за да не се овлажняват?

# 382
  • Мнения: 1 860
 Аз вярно съм набрала скорост  Blush и по този въпрос е следното ми питане. Имам тези два красиви листа хартия, с вградени сушени цветя. Дайте ми идея какво да направя с тях!  Thinking

За акварелните моливи не знам, но предполагам само в хартиен плик, без найлонче трябва да ги пази от овлажняване. Ади, може би ще знае най-добре.

Исайкова,  Hug Адрес?  Mr. Green И в крайна сметка не показа какво направи за 15 годишният младеж.  Crossing Arms

# 383
# 384
  • Мнения: 1 860
 Раче, Раче, вкара ме пак в беля с тези сайтове.  Joy Нали моята първа страст винаги ще си е шиенето, сега има да се чудя каква тегелирана картичка да си спретна.  Whistling  Обаче нямам подходящи конци, та сигурно ще го оставя за утре.  Flutter

# 385
  • София
  • Мнения: 4 966
Нана,никаква картичка не направих. Confused
Голям резил направо.
Направих я донякъде и от там като запецнах...за сефте ми се случваше...ядосах се ,блокирах и метнах всичко. Embarassed Rolling Eyes Whistling

СЕга ще разгледам сайтовете,които рачето е дала...

# 386
  • Мнения: 1 860
 Тази вечер се занимавах малко със скрапи албума, че беше останал на  заден план. Снимките в подписа, че снимка бг не ме логва, по някаква не известна причина.  Thinking

# 387
# 388
  • Мнения: 1 860
Някой може ли да ми обясни отлепващите се маркери как точно работят? В смисъл рисуваш по шаблон, изсъхва, олепяш нарисуваното и после? Може ли да се лепне някъде на ново или въобще не е такак както си го мисля?  newsm78

А, Рачето, сърце няма като ги пуска тези блогове. Колко въздишки отнесоха...  Whistling

# 389
  • София
  • Мнения: 4 966
Разписвам се с две картички ...
http://isaikova.blogspot.com/
и излизам в почивка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт