Гоблени-53

  • 38 356
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Добро утро

# 31
  • Мнения: 434
Докато се наканя,стана добър ден.

Благодаря на всички,за красотите,които показвате.

Качвам схемата на Париж,за всеки,който я пожела:

http://depositfiles.com/files/wqiy71jww

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета  bouquet

Зная, че някой от вас следи процеса на Бистрото, за това го показвам.Бавно но славно напредвам  Mr. Green
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11642797

# 33
  • Мнения: 747
Poepie, та то е почти готово! Hug
Petjah, тази пролетна феерия е на Дим, нали?  Питам, защото имам един пренабор в ПМ, и се чудя дали ДМЦ конците, които са дадени там, са добре подбрани.
Хипатия, Марулка, за коя таблица за конвертиране от Дим в ДМЦ говорите? На 1-ва стр. виждам две, отделно имам една правена от рускиня...

# 34
  • Мнения: 643
Много красоти, браво ! Аз снощи не можах да снимам, за другата тема ще остане.

Кетри   bouquet

# 35
  • Мнения: 747
Sissak, нали Париж ти е готова комплектовка. Как я докара тази схема в pdf? Сигурно въпросът ми звучи  тъпо, ама и аз искам от снимков формат да мога да преобразувам в pdf Rolling Eyes Toва действие ми изглежда възможно колкото създаването на перпетум мобиле, ама понякога допускам че чудесата може и да са възможни  Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 10:49 от Прасчо

# 36
  • Мнения: 7 106
Здравейте   bouquet!

Току що свършвам с боядисването на яйцата и сядам да ви прочета.
Страхотни неща сте показали в началото на темичката  Heart Eyes!

Ето и аз до къде стигнах :



А това са две стари неща, но вчера (най-после  Twisted Evil) си ги взех от рамкиране :

   

# 37
  • Мнения: 131
dianjeli3-страхотни гоблени,с интерес ще следя процеса на розите!
ted-и ти напредваш със пейзажа!
vessito75-тази балерина е невероятна,тя е един от бъдещите ми планове!
Juturna-много хубава къщичка,направо да ти се прииска да си там!
petjah-чудна пролет,точно в крак с времето вървиш!magi sveta-това карта на света ли е?
miangelova-страхотно одеалце,чак завидях на този който ще го ползва!
poepie-бистрото е невероятно,още малко и си на финала!Писето-и ти напредваш бързо!
Марулка-браво,аз нали ти казах че бързо ще се справиш със индийките,много са лесни.Ти докато ги свършиш и розите ще пристигнат!
Неличка,няма ли да покажеш ти докъде си?
Зори-много красота отново,така се радвам на твоите зимни пейзажи,че не мога очи да откъсна от тях.А рамкираните гобленчета са супер!
Ето и аз докъде стигнах със моята "Ангелинка"

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 610
Да, момичета решила съм да се напъна след празниците и да го свършвам, че много време стана го влача
Тази пролет на Petjah много ми харесва Heart Eyes браво

# 39
  • Мнения: 439
dianjeli3,големи красоти си показала,разкошно е това,което ти предстои да започнеш,и на мен много ми харесва,а за купчинката не се притеснявай...има кой да помага Grinning
Здравче,страхотни са,много свежи...вземи покажи ръстомера,пък може да ни хрумне някоя идея за дефекта и ефекта Hug
ted_,браво и на теб!
vessito75,прелестна е балерината Peace
marulche,благодаря че я "хакна" супер се получава!
Писето,красиво е,дано ти дойде музата скоро!
Juturna,страхотно става,и аз се вбесявам на собствената си ниска и бавна производителност Tired Crazy
doci,не мога да видя снимката,а искам Rolling Eyes
petjah,прекрасна ти е нацъфтялата пролет и бързо напредваш!
magi_sveta,какво шиеш,я покажи какво трябва да се получи,че много ме заинтригува плииз Simple Smile
miangelova,радвам се,че го показа...страхотно става Peace
Eeeeeeeee poepie,разписа се най-после...липсваше да знаеш.Много си напреднала браво и става превъзходно!
Тъкмо щях да питам къде се губи Прасчо и гледам,че се разписа Hug
Зори,не мога да намеря думи подходящи...отново ни заля с красота...зимата направо грее,торбенцето е разкошно и с тази рамка е истинско бижу!
venipuh,тя и твоята ангелинка почти е готова,поздравления!

# 40
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Да, момичета решила съм да се напъна след празниците и да го свършвам, че много време стана го влача
Тази пролет на Petjah много ми харесва Heart Eyes браво

Сърдечно ти препоръчвам да си изкараш контура сега на местата, които вече са се оформили, защото после ще ти се завие свят от контур. Виждам, че в бистрото го има доволно. Иначе напредваш наистина добре.

Зори, страхотни са рамкираните гобленчета, либимият ми етап от шиенето е рамкирането, тогава вече приемам труда си за завършен.

Вени, ти си го преполовила, ама изкарай и ти контура, че да не ти е зор после.

Прасчо, за тази табличка говора, поне аз http://www.dimensions-crafts.com/pdfs/threadconversion.pdf

Петя, пролетта е страхотна, наистина е много ефирна картина, все повече и повече започвам да я харесвам.

Хипатия, аз нямам блог, та за това ти го пратих файла на теб, но ако нямаш време да го качиш някъде, може някоя друга добра душа да го направи. Става дума за инструкции за Дименшънс, които съм направила в един Word файл, с идеята да е от помощ на начинаещите в шиенето на Дименшънс. Описала съм всичко, сортиране на конци, започване, различни бодове, но аз нямам техническата възможност да го кача на някое угодно за целта място, за да се възползват от него и други момичета  Blush

# 41
  • Мнения: 439
Хипатия, аз нямам блог, та за това ти го пратих файла на теб, но ако нямаш време да го качиш някъде, може някоя друга добра душа да го направи. Става дума за инструкции за Дименшънс, които съм направила в един Word файл, с идеята да е от помощ на начинаещите в шиенето на Дименшънс. Описала съм всичко, сортиране на конци, започване, различни бодове, но аз нямам техническата възможност да го кача на някое угодно за целта място, за да се възползват от него и други момичета  Blush
аз предлагам файлът да бъде качен някъде,където и да е,а когато се намери време да се оформя в блог и да се допълва и доизкусурява

# 42
  • София
  • Мнения: 618
Привет на всички  bouquet
 страхотни красоти, страхотни Дименшъни Wink На мен малко ми остана да си свърша испанката и ще я покажа рамкирана Party И понеже много изкушавате с тези гоблени,съм решила да се пробвам на търговете в ибея Mr. Green Mr. Green А пък после ще разчитам на вас да помагате при шиенето Embarassed

# 43
  • Мнения: 434
Sissak, нали Париж ти е готова комплектовка. Как я докара тази схема в pdf? Сигурно въпросът ми звучи  тъпо, ама и аз искам от снимков формат да мога да преобразувам в pdf Rolling Eyes Toва действие ми изглежда възможно колкото създаването на перпетум мобиле, ама понякога допускам че чудесата може и да са възможни  Simple Smile

Имах я и в ПМ.Това е пренабора.Ако държите,ще ви пусна и скан на моята,но тя е цветна и сметнах,че ще е по-удобно да пусна тази.
Днес съм проста.Е...ти поста,никакъв изказ нямам - ще ме прощавате

# 44
  • Мнения: 59
Здравейте! smile3525
Вени ето я и моята ангелинка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292481&pid=11644328
Аз по съвет на Марулчето шия и тук таме контур, че после ще гледам като теле  Crazy ще я свършим и ще подхванем мечоците. Аз имам и друга фикс идея - фара  Flutter
Dianjeli  smile3501
За Здравчето нямам думи тя е винаги на шест  coolcool
Весито страхотна балерина  newsm74
Чудя се къде се губи другото Веси newsm78
Марулчето тя се знае  omm
Писе   Hands Clap орисвам те да ти дойде музата  babydust7
Juturna ще стане много красиво.
Доци конете са много хубави, до къде ги докара?
Петя красотааааааааааа  #Crazy
Маги  Hands Clap
Miangelova като го покажеш това одеалце и се размечтавам за   ylinfant
Poepie невероятно е това бистро  Whistling
Зори ти също си знаеш от ръцете ти излизат все красоти и тортите  newsm20
Кетри Hug обичам та да знаиш  Heart Eyes
Бела  Hug
 Hug за всички и хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт