''Парфюмни размисли и страсти'' 11

  • 23 501
  • 348
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
хоп,и аз да се наредя Mr. Green
Тесс- поздравления за сетен път  smile3525 smile3501 newsm51

# 16
  • Мнения: 4 166
Благодаря ти Ре Hug, Аннабелка какво да ти кажа - нямам точен спомен, но си беше ок от към трайност Simple Smile

Аз да ви кажа за Инсоленс - имах спомен, че ми мирише на липа и някак не помнех виолетките, които така му приписват. Взех го, започнахме да се опознаваме и да - има виолетки определено, но не само - много цветя, особен е, всички много го харесаха (гадже, приятелки и приятели Grinning) казаха - много е различен от повечето парфюми, забелязва се, откроява се.  Peace

# 17
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Здравейте  bouquetОтносно моята Кашарелска старст=ето това е http://www.fragrantica.com/perfume/Cacharel/Gloria-246.html аромат който те обсебва напълно=страстен,елегантен и уютен Hug Hug
Други,които харесвам са Ноа ,Идън=зеления и зелен прозрачен  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 166
haksev, ти си от феновете на Глория Simple Smile, и на мен ми беше харесал и съм го тествала на кожа, с добри впечатления съм останала,  но споменът ми не е много ярък, ти как го усещаш на теб  Въпреки че се води Ориенталско дървесен, нямах усещане за дървесина  Peace

# 19
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Тесс това е парфюм,който не те смазва от ориенталщина =мале как го обясних.В никакъв случай не е досаден и не крещи =ето аз съм тук, но си има присъствие.Дървесната нотка е елегантна=по=скоро мирише на елегантно сандалово дърво с меки цветя,това е дълбок парфюм=трудно се забравя  bouquetИ пак да кажа за химията на кожата=подарих този парфюм на приятелка и след като го помирисах върху нея не можах да го позная Hug

# 20
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен.
Браво Тес!  newsm51
Да ви попитам какво ще кажете за това парфюмче?


Много е хубав, един от любимите ми. По-лек е от червения, който не ми харесва. Лек, ежедневен, стилен парфюм.

# 21
  • Мнения: 13 624
На мене ми казаха, че Ръш 2 не го произвеждали повече. Вярно ли е?

# 22
  • Мнения: 4 166
haksev  благодаря ти   bouquet, ще трябва да си го припомня, аз сега отивам до пощата и ще ви пиша за Амор Амор Еликсир Пешън, трябва да е дошла и Венеция на Лаура Биаджоти -пак от размяна smile3508 Peace

Жаки не знам, дори не бях чувала Simple Smile

тествах пак и Пур Ел - много, много ми харесва и е наистина траен Heart Eyes Heart Eyes, даже много се колебаех дали новата ни тема да не е за Пако Рабан, но нищо, следващия път Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 656
Браво на Тес, отново прекрасно оформление и чудесен избор на бренд   bouquet
Нямам засега нищо кашарелско в колекцията си, но смятам в най-скоро време този сериозен пропуск да бъде попълнен, вероятно с един червен Амор Амор... също и лилавия Тентейшън е много пленителен. Преди време имах Ноа, но ми дойде прекалено сладък и ме задушаваше... замина при мама, тя се справи чудесно с него  Simple Smile

Тес, ще чакам твоите отзиви от Еликсир Пешън, че и аз му се чудех... а за Венецията те поздравявам, супер класа се излъчва от този парфюм.

# 24
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
заради тази тема - излязох и си купих Глория
невероятен аромат - пръснах веднъж, а цялата стая ухае  Crazy

# 25
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Тес с тази Венеция си ударила десетката от тотото .Този парфюм вече го няма никъде=или много трудно се намира,иначе е много хубав вечерен аромат=сластен и омагьосващ Hug Hug

# 26
  • Мнения: 4 166
Атти благодаря ти Simple Smile    bouquet, току що си взех Амор Амор Еликсир Пешън и Венецията newsm44, Еликсир Пешън не мога да го сравня с оригиналът, не го познавам, но съм много приятно изненадана - сладък и богат, сякаш с някакъв лек намек за бедеми (въпреки, че в състава ги няма), сякаш усещам и лека резливост, може би идва от портокалът - но цитруси не усещам никак - богати сладостни цветя, хубав е определено Grinning Crazy, Венецията си Венеция - започва малко остро, на преден план сякаш излизат едни дървесни, дори мъжки ноти и после изведнъж, много бързо уляга и се разтапят сладки, ароматни вишни......чуден е   bouquet 

Рапунцел браво на теб - с голямо удоволствие да се пръскаш и наслаждаваш Simple Smile  bouquet

# 27
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
ще трябва да го тествам този Амор, жалко че не можеш да го сравниш с класическия

# 28
  • Мнения: 4 166
Тези дни ще правя парфюмен тур Grinning и ще гледам да го тестна класическия, но имам толкова много, че не знам как ще смогна ooooh! -флакончето на Еликсир Пешън е толкова мъничко и прибрано - даже реших, че съм се объркала и чакам 30 мл., но не -   Laughing 50 си е, а изглежда такъв миньон

нещо много се чудя дали да не разменя О де Мервей, харесвам го и то много, но съм на коренно противоположна вълна Crazy, май.....май това му се пише

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 16:00 от Tess d`Urberville

# 29
  • Мнения: 3 804
Момичета искам да  ви попитам какво ви е мнението за flower на Кензо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт