Влизане с обувки...

  • 38 173
  • 841
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 10 379
Чорапите също не са много чиста среда, има достатъчно невидими бацили от пот, допир с обувката, евентуално предходно събуване! Naughty
Ай стига писахте глупости! Естествено, че всеки нормален човек обработва чорапите си и чехлите си за гости най-малко с фунгицид.  Crossing Arms

# 811
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
 Joy

А след гостето може да мине по чорапи сред зеленчуците на домакините, та съвсем да им се отблагодари! Laughing

# 812
  • Мнения: 2 388
Потта не е опасна!  Stop Напратив - ако в организма ни НЯМА терморегулация, бързо ще пукясаме.  Mr. Green А ако ИМА кучешка тения и не го разберем овреме - пак ще си пукясаме.  Mr. Green

Изводът е, че все ще пукясаме.

# 813
  • Мнения: 562
Потта не е опасна!  Stop Напратив - ако в организма ни НЯМА терморегулация, бързо ще пукясаме.  Mr. Green А ако ИМА кучешка тения и не го разберем овреме - пак ще си пукясаме.  Mr. Green

Изводът е, че все ще пукясаме.

И това е вярно!  Mr. Green

Освен ако не вярваме в задгробния живот като в едно ново, по-добро начало ...  Rolling Eyes

# 814
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Я сега да видим, как ще се влиза в това ново начало- с обувки или по терлици? Laughing

# 815
  • Мнения: 1 749
Потта не е опасна!  Stop Напратив - ако в организма ни НЯМА терморегулация, бързо ще пукясаме.  Mr. Green А ако ИМА кучешка тения и не го разберем овреме - пак ще си пукясаме.  Mr. Green

Изводът е, че все ще пукясаме.
Остава ни само избора от какво. Sunglasses

# 816
  • Мнения: 2 388
То ако можеше да си избираме. Sunglasses

# 817
  • Мнения: 562
Я сега да видим, как ще се влиза в това ново начало- с обувки или по терлици? Laughing

Мен ако питаш Раят (а аз непременно ще отида там  Mr. Green bowuu Laughing) е едно свято и чисто място, където няма мръсотия (душевна или не) и където всики са абсолютно боси и пърхат с крилца! Така че не вярвам изобщо да видя някой с обувки!  bowuu
Какво щастие за мен!  Mr. Green

# 818
  • Мнения: 2 388
Спокойна съм тогава. Аз и без това имам билет за Ада, така че, ще си приготвя обувките на ток.

# 819
  • София
  • Мнения: 10 379
Сега направете паралел с исляма и защо аджеба вярващите влизат в джамиите боси и съвсем ще изтрещите. Поне се забавляваме, де, и не се караме за някакви чехли или плюнки.

# 820
  • Мнения: 562
Сега направете паралел с исляма и защо аджеба вярващите влизат в джамиите боси и съвсем ще изтрещите. Поне се забавляваме, де, и не се караме за някакви чехли или плюнки.

Ооо, аз за исляма отдавна съм се сетила, ама не ми се казваше. Пазех си "тайната" за мен.  Mr. Green  Вдъхваше ми вяра, че съм права и че няма защо да убеждавам някого в правотата си, защото както в джамията (свята) се влиза бос, така и моят дом за мен си е свято, уединено и топло място, в което държа да се чувствам комфортно. Само домът ми си е лично мой свят, в който няма защо да се съобразявам с останалия свят.  Mr. Green

# 821
  • Мнения: 1 749
Спокойна съм тогава. Аз и без това имам билет за Ада, така че, ще си приготвя обувките на ток.
На висок ток,нали?Там се съмнявам да имат паркети,които да издраскаш(ей,нали се шегуваме,да не вземе някой да се обиди).

# 822
  • Мнения: 34
Ако не вярваш, поне имай уважение към хората, които следват все пак някоя религия.  Shocked Що за арогантност...

# 823
  • Мнения: 562
Ако не вярваш, поне имай уважение към хората, които следват все пак някоя религия.  Shocked Що за арогантност...

Това към мен или към Палавата??? Защото аз може и да се усмихвам, но наистина си представям Рая така - чист и свободен.  Heart Eyes

# 824
Не е важно как влизат в джамия. В храмовете влизат живи хора. Мъртвите ги погребват с обувки, следователно с обувки влизат в онзи свят Wink

Общи условия

Активация на акаунт