Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Леле, тумбалачета много сте бързи, не мога да смогна да ви изчета.  smile3534Пък и то едни щастливи събития напоследък.... newsm06 newsm05 newsm63Браво, мами все така да ни заливате с живи и здрави бебоци smile3501 newsm44 smile3501Преброих ги вече  ЦЕЛИ СЕДЕМ СЛАДКИ ШУШУЛКИ smile3501  love001 newsm44
Мадленче, темичките ти стават все по-пищтни и по-сладурски с тези бебчовци на първа страница Two Hearts  bouquet Виждам, че вече си имаме и първата снимчица качена Hug  bouquet Heart Eyes Хайде чакаме софийските мами да разказват как е минала срещичката, а и снимки да не забравите да качите. Да ви видим какви сладуранки сте в 9 месец  love001
Честити бебчовци на Дидочка, Кремче, Пепе и Ева     newsm18!   sling
Кремче,Росита и Зрънчо, добре дошли у дома с най-прекрасните съкровища!   
Катринка дали роди вече имаме ли новини от нея. Дано всичко е минало ок newsm17!:fingerscrossed:
Ох, Рали вече е в Майчин Дом. Бебз ти избра ли при кого ще раждаш? Плами, май ще е при Дяволов и тя.
   Аз да взема да се отчета. Вчера бях на ЖК и за първи път от осем месеца не са ме гледали на видозон newsm45 нали Сиске така се пише  smile3534 Не можах да си видя бебе Максимилян или  както му казва дядо му ИМПЕРАТОРА  smile3532. Та само ме мериха, леле срам момичета качи съм цели 23 кг. СРАМ. Още миналият път ми доха направление за хоспитализаци и всички необходими изследвания, но все още нямам тази както казвате вие обменна карта. Какво ли представлява? newsm78 После ходих до Майчин Дом да се разправям с обърканият ми болничен, явно ще има да си чаааакам парички ама нъцки.  Та видях се там с Дяволов, попитах го кога да мина на преглед при него, информирах го, че вече си имам предписание от нефролог за секцио, казвам му 22 Май ми е термина, а той ааааа има време ела да се видим след празниците и то чак на 11Май лелееееееее Абе, мами това не е ли много късно??? newsm12 smile3506 Нали секциото се прави 10 дни по-рано от термина, а и 5 дни се влиза по-рано в болница от дадената дата за изследвания, а Дяволов на преглед чак на 11 ме праща newsm78 #Crazy newsm78 SickПък и бебо до тогава ли няма да го виждам  smile3518
 
 

# 31
  • София
  • Мнения: 6 074
Пу първа завърнала се от срещата  Grinning Много разтоварващо ми действат тези мероприятия  Hug
Деси Горанова, не съм сигурна как трябва да изглежда обменната карта, но мойта лекарка по ЖК ми даде заедно с направлението и картона, който ми е водила, и каза, че е това.

# 32
  • Мнения: 28
Мами да знаете само каква я свърших последната седмица - изписаха ми желязо понеже ми е нисък хемоглобина и лекарката без да иска ми объркала рецептата и ми писа 2 по 1 Ferofolgama и пия си го аз 2 по 1 ама едни адски киселини ми се появиха от него. Реших да питам маика ми която е лекар но не гинеколог какво да правя защото направо не мога да дишам и тогава разбрах 4е трябва да го пия по едно на ден. И сега не знам ве4е трябва да съм станала Желязната лейди направо Simple Smile  - дано само да не съм навредила нещо на бебка. На вси4кото отгоре майка ми ми казва 4е ми била казала още като ми ги купила лекарствата, 4е е по едно,  ама аз не знам някъде съм бляла и после си 4ета рецептата  Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 11
  Еххх, момичета така добре ми се отрази срещата, след това си направих една хубавааа разходка.... и сега съм готова за още една среща lalalala 
  Platina,мила нямаше ли кои да те смени с тези майстори Hug чакаме се утре в цум, нали?!
Desislava Goranova обменната карта е един лист с  резултатите от всички изследвания, правени през бременноста Peace

# 34
  • Мнения: 849
CrazyDeina, не се притеснявай за Феро фолгамата и си я пий, както ти е казала лекарката. Аз до неотдавна взимах 3 пъти по 1. В началото, когато взимах само по едно на ден, доктора ми каза, че нищо не правя, все пак съм бременна и то с близнаци и трябва да взимам по-голяма доза. После обаче се оказа, че съм се посправила с хемоглобина и пак го намалих на 1 на ден, а от седмица-две въобще не съм пила. Като родя в понеделник сигурно ще ме изследват и ако се налага пак ще го започна.
А за киселините - на мен не ми правеше, но винаги го взимах след хранене. в никакъв случай на гладно.

Деси, обменната карта е един (или два, не помня) лист, попълван двустранно, на който се преписва повечето информация от картона ти - ръст, кръвно, колко кг си забременяла, колко си сега, какви показатели има бебо от последните прегледи, какви изследвания си имала последно (резултати), ако има особености на бременността (гемини, резус фактор и т.н), дали е първа бременност, имала ли си аборти преди това, дали е ин витро и т.н. А иначе малко странно изглежда да те оставят без наблюдение толкова време newsm78. Аз след 30-32 г.с. всяка седмица ходих на прегледи, задължително ми мериха тонове и т.н....  

# 35
  • Мнения: 172
Момичета, май малко ми поизтекоха водите и ще отида да пораждам!Стискайте палци да е по-бързичко от миналия път!

# 36
  • София
  • Мнения: 11
geribg успех, миличка да се похвалиш скоро с малка, сладка принцеса  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug

# 37
  • Мнения: 849
Момичета, май малко ми поизтекоха водите и ще отида да пораждам!Стискайте палци да е по-бързичко от миналия път!

Гери, как само си го казала!  Laughing Радвам се, че си толкова спокойна въпреки дългото първо раждане. Силно стиснати палци, миличка и скоро да ни зарадваш с хубави новини!!!  Heart Eyes Hug

# 38
  • Мнения: 2 172
geribg Успех!!!Дано всичко мине като по вода!  newsm10 smile3525

# 39
  • Мнения: 87
geribg- успех мила, стискаме палци, всичко да мине по вода! Praynig Ще чакаме хубави новини!
Честито на Ева за малкия бебок! Да им е жив и здрав и много да ги радва!  bouquet
Момичета, няма ли още новини от катринка?
Варненски май-чета - интересна ли беше лекцията на 9 месеца днес?

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 18:01 от kazablanka_v

# 40
  • Мнения: 488
Честито ни бебенце още едно! Бързо възстановяване на новата мама и да се връщат  по скоро у дома!!!

Гери как го казваш, все едно на кафе ще идеш. Успех и дано всикчо мине много леко!

Аз съм в болницата вече, както е споменала Деси. За сега всичко е наред, даже тоновете на бебека са мн. добри 140 удара, което е добре много.
На ултразвуковия преглед казаха, че плода е добре над 3 кг ще е и няма лошо да се роди още сега, но само някой да иска да ме оперира /шегувка/.
Утре се надявам да се вдия с доктор Дяволов и да ми каже какво е решил.
Ще пиша пак ако разбера нещо.
Целувки и успех на всички!   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 6 074
А! geribg, успех, мила! И скоро да ни се похвалиш!!  Peace
Не е моя работа, ама понеже питате за катринка - има си вече момченце, писа на Мадлена Simple Smile, но нека тя да каже по-подробно.

# 42
  • Мнения: 28
Гери леко раждане и стиснати палци от мен! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 43
  • Мнения: 166
geribg,сигурна съм,че всичко ще е ОК!!! Щом така ни го поднасяш....спокойно.. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

ЧЕСТИТА РОЖБА НА КАТРИНКА!!!!
Да е жив и здрав малкия юнак!!!

# 44
  • Мнения: 1
герибг пожелавам ти леко и безпроблемно раждане   Hug

катринка честита ти мъжка рожба   smile3525

Общи условия

Активация на акаунт