Пее,скача в градската градина Чирпанската ни весела дружина!8

  • 21 537
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 465

АИР не мога да си те представя да работиш в тази сфера Simple Smile
Танче и аз въздишах по снимките ти ,страхотна зеленина.Къде се намира това място? newsm78



Не си единствената  Mr. Green...ама няма нищо по-различно - пак съм си маникюра, даже сега съм с оранжев лак  Wink.. пак съм с грима, пак съм с обици и пръстени, пак съм си модерна по своему  Laughing,  а зеленият цвят много ми отива.. за шапката да не говорим, много ми приличат по принцип всякакви, а унифоремената ми предава още по-зелен цвят на очите  Wink..а работата ми конкретно е като всяка такава в офис..., само че е до 16.45ч  Wink. И другото, от което съм страшно доволна, че съм в мъжки колектив, много лесно се работи с мъже.....

Рибарица е в Северна България  Wink Wink, на 12 км от Тетевен, в Балкана

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 17:35 от AIR

# 241
  • Мнения: 286
AIR,ти не си мисли че не сме ги видели ние твоите снимки,гледаме си ги ама не сме писали doh
Радко голям сладур и като го видя все за баща му се сещам-е прилича си детето на него сега Blushиначе работата ти си е супер особено за млада жена с дете какво по хубаво от това работно време,има шанс и на мен да ми се усмихне щастието за работа на такова работно време но ще се похвля като стане,че аз вси си фантазирам предварително и то пък не става,сега ще чакам Wink

Доре,гледай да не ти хареса в Софето че да започнеш да мрънкаш на Милчо да се преселвате Naughty Hug hahaha
Голяма жега и тука беше днес ама аз неизлизах докато не стана време да взема децата,а после голяма игра му дръпнаха те
Да ви се похваля на нашият център на селото до площада има голяма хубава църква която още не е изцяло завършена,но мисълта ми е друга стартира днес един проект за детска площадка там която всички чакаме с огромно нетърпение защото има много млади майки и деца и такива на път и всякакви така че ще е готино,като я направят ще ви се похваля със снимки Flutter

Ето ви снимки от тържетвото на децата за 1-ви юни да видите Winkhttp://danijoro.multiply.com/photos/album/34/34

# 242
  • Мнения: 58

Доре,гледай да не ти хареса в Софето че да започнеш да мрънкаш на Милчо да се преселвате Naughty Hug hahaha
Няма Диде много за кратко съм тук ,времето за нищо не ни стига, малкия спи в момента и си пия кафето на компа ,че после пак на вън.На Петьо му хареса определено, от сутрин до вечер е долу,дори за ядене не се сеща.
Днес на зоологическа щяхме да ходим ,но се промени плана, но нищо друг път.Движението ме натоварва тук, може би защото не съм свикнала иначе си е хубаво ...Снощи бях на гости на Калинка/една приятелка/от 3г е тук и вече не иска и да помисли за нашия град, те са в Горна баня-там много спокойно ми се видя...
В неделя освещаваме  къщата , скоро ще съм в нов дом.Чао от мен,че малкия вика.

# 243
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 465

Доре,гледай да не ти хареса в Софето че да започнеш да мрънкаш на Милчо да се преселвате Naughty Hug hahaha
.Снощи бях на гости на Калинка/една приятелка/от 3г е тук и вече не иска и да помисли за нашия град, те са в Горна баня-там много спокойно ми се видя...


Коя Калинка? За офицер ли е женена, да не се казва случайно Митко? Ако да - предай й специални поздрави от мен!  Hug

# 244
  • Розовата долина
  • Мнения: 187

Доре,гледай да не ти хареса в Софето че да започнеш да мрънкаш на Милчо да се преселвате Naughty Hug hahaha
.Снощи бях на гости на Калинка/една приятелка/от 3г е тук и вече не иска и да помисли за нашия град, те са в Горна баня-там много спокойно ми се видя...


Коя Калинка? За офицер ли е женена, да не се казва случайно Митко? Ако да - предай й специални поздрави от мен!  Hug
Ха и аз се сещам за тази Калинка,ама сигурно не е тя,той Митко май в Свобода служеше!!
Инна,сменихме 2 апартамента.Единия беше добре,реновиран,ее не беше супер лукс,ама аз и не съм очаквала 5 звезден хотел,де.А другият си беше мизерия,ама нали се наложи да сменим стаята,пак бяхме доволни,че намериха къде да се преместим.А кумувете бях в двойка,там беше най-добре,всичко си беше чисто ново!!!Сега чакам вече морето,ама има още мноооого до тогава!!
Илина пък снощи цяла нощ ми е повръщала,ама днес я заведох на градина и очаквах да ми се обадят,но тя била добре,дано се наспим тая нощ,че снощи будувах!!! Sad
Утре се прибираме към Чирпан,но не знам дали ще дойда на среща,че не сме си идвали близо 2 месеца,и едната вече ще сме при моите родители,едната-при свекитата,и то няма време.....
Една приятелка ме кани на сватба в София на 20ти,другата седмица,ама най-вероятно няма да ходим,а така ми се искаше,че си купих една рокля,която е точно за тоя повод и още не съм я обличала,че е бюстие на горе и не става за работа.
Ами това е от мен!!!

# 245
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 465

Доре,гледай да не ти хареса в Софето че да започнеш да мрънкаш на Милчо да се преселвате Naughty Hug hahaha
.Снощи бях на гости на Калинка/една приятелка/от 3г е тук и вече не иска и да помисли за нашия град, те са в Горна баня-там много спокойно ми се видя...


Коя Калинка? За офицер ли е женена, да не се казва случайно Митко? Ако да - предай й специални поздрави от мен!  Hug
Ха и аз се сещам за тази Калинка,ама сигурно не е тя,той Митко май в Свобода служеше!!

AA, назад си с клюките  Mr. Green. От няколко години са в София и даже са си купили апартамент, че и втори май  Wink

# 246
  • Мнения: 286
Аз мисля че е същата Калинка за която се сещате и аз я познавам и мъжът и по физиономия(едно време му бях хвърлила мерака Winkама много скромен нещо го раздаваше )пък аз си падах по по бандюгите Blush от Дорето занм и за че са в София Peace
Танче,защо пък да не е бюстието за работа(освен ако е доста официално де) Hug

# 247
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте!
Мами, продаваме на Ицко леглото...то е от велинградската мебел, само с една решетка,70/140, с матрак на ТЕД. Цената е 100 лв.
Аз го пуснах в продавалника, там може да си види по- добре.
Ако никоя майка не прояви интерес в софия, може да го докараме до Чирпан на 23.06.
Приятен ден!

# 248
  • Мнения: 286
Добър вечер момичета,
аз днес бях много напрегната и неми се пишеше Crossing Arms
но сега съм по-добре и реших да се разпиша
да ви кажа снощи имахме голямо премеждие с един огромен плъх
легнахме си с Жоро и чувам че нещо шумоли и като светнах лампата що да видя един плъх пълзи по леглото на Аси отгоре Shocked лошо ми стана изкрейзах викам веднага Жоро стана и като го подплаши оня змей се хвърли в леглото при детето и като се започна една гонка,Жоро се опитва да го хване с ръце онзи се изплъдва и обикаля из леглото като луд,че след малко се прехвърли и при Криси направо ви казвам филм на ужасите гледах а децата спинкат ако се бяха събудили не ми се мисли #Crazyи накрая Жоро го хвана и го запрати през терасата чак във стълбите на съседната къща го презими,биши много ужасно ви казвам smile3511

Е лека вечер и дано нямате такива случки Hug

# 249
  • Мнения: 172
Добър вечер момичета..
.........
УЖАС-Чак ме побиха тръпки...

# 250
  • Мнения: 286
Ехо,не беше ли за тази седмица кръчмата дето се органицираше на Чирпанските съфорумки newsm78 или сте изморени от купона снощи или аз не съм в час Thinking
Ние големият плъх изхвърлихме ама и малко се показа днес та сме заложили капан #2gunfire Twisted Evil
Наближава времето на сборните групи и на моите изобщо не им се ходи на детска Naughty
Иначе при нас е едно и също,сега ще си полегна че после до късно довечера ще съм на страж Wink

# 251
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 465
Джинджер, тя сестра ми ебше подхвърлила идеята за среща, пък тя не отиде на Чирпан, та може въобще да не е имало. Ще чакаме Таня да каже, че и тя беше споменала, че може да отиде тая седмица  Wink.
Дано хванете звяра..
То хубаво, че ще има сборни групи в градината...при нас яслата ще е затворена август, трябва всеки да се спасява поединично... да не ви казвам колегите ми как възприеха идеята, че най-новата ще почива целия август Twisted Evil. А те децата ти не са ли още на ясла? newsm78

# 252
  • Мнения: 286
AIR ,ние живеем в едно село на 4 км от Благоевград и тук детската градина е от 2,5 г до предучилищна в една група и затова са си на детска ,но също месец и половина тука няма да работи градината и ако искам на сборна ще трябва да ги водя в града на ясла в най-близкия до нас квартал където е центъра на ОДЗ-то всъщност

# 253
  • Мнения: 286
Ехо,никакви ви няма пак и мамите с бебчетата се скрихте и с по-големите,от както стана топло на никой не му се седи пред компа,ама като наминавате пускайте по някое ново фото да не ви забравяме и разбира се по малко разказ и коментар Hug
Доре какво стана с освета,влизай тука да разказваш за новата къща,хубаво ли ти  е отделно,как сте Naughty
При нас всичко е на ред,правим си планове в събота или неделя да отидем на плаж с минерална вода да им е топличко на децата,та по този повод си търсих бански днес,но ненамерих по нашите магазинчета наоколо да ми става но утре ще ми донесът от Илиенци да видим Thinkingа иначе си взех чехли и чанта за лятото-цикламени,и други неща искам да си купя но за сега толкова Flutter

# 254
  • Мнения: 58
Здравейте мами, завърнах се от София, осветихме вчера къщата и днес бях вече на работа.Не сме се преместили още ,другата седмица ,защото съм чувала ,че на новолуние е хубаво да се влезе в нов дом.
Колко е малък света , за същата Калинка се сещате ,наистина втори е апартамента в който живеят, сега е на море на Гърция ,но като се върне ,ще пратя поздравите.
Другата седмица продължавам  отпуската, днес инцидентно реших.Отиваме на море.

Общи условия

Активация на акаунт