Пее,скача в градската градина Чирпанската ни весела дружина!8

  • 21 536
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 465
сега е на море на Гърция ,но като се върне ,ще пратя поздравите.

И сигурно на Родос Wink, ?
Там чирпанската група е много силна  Simple Smile

# 256
  • софия
  • Мнения: 757
Dora Petkova, къде отивате на море?
И ние др. вторник пътуваме за Синеморец, запазила съм един хотел, само по снимки Mr. Green, пък да видим как ще е.

Аз съм с бронхит и пия АБ. Кога го хванах, не разбрах...започнах събота през нощта много да кашлям и... Rolling Eyes

Стискайте ми палци за нощо лично, не мога да кажа какво е. Како, ако стане, ще има... Wine Glass

# 257
  • Мнения: 172
Някои си плануват море/благородно ви завиждам/,а други....постъпване в болница. newsm45

# 258
  • Мнения: 1 898
Kiki_andr, съжалявам да прочета последните ти постове.
Дано всичко лошо остане бързо зад гърба ти. Не се тревожи сега за нова работа. Изобщо не мисли за това даже, здравето е най-важното.
Кураж и сили ти желая и бързо възтановяване!

iniici , в Синеморец има едно заведение по улицата, която води към плажа с малки сламени беседки и дървени скамейки.На пръв поглед е невзрачно, но приготвят много вкусни миди и скариди на тиган. Резово е близо и си заслужава да се види-точно на границата с Турция се влива реката и гледката е невероятна. Там също има едно кръчме с прекрасна кухня. Може да си направите разходка с лодка по р. Резовска. Малкият ще остане много впечатлен. Гарантирам! А за плажуване горещо препоръчвам Силистар, който също е наблизо .
Хубава почивка ви желая!

# 259
  • софия
  • Мнения: 757
Kiki_andr, съжалявам. Но за каквото и да е, ти желая кураж! Hug

# 260
  • Мнения: 286
Добро утро
Kiki_andr,ние сме с теб мила Hugбързо оздравяване ти желая Praynigи да се измъкваш от болницата колкото можеш по-скоро Hug
iniici ,стискам ти палци за личното нещо дано ти се сбъдне Praynig
Доре на тебе едно страхотно море ти пожелавам и много хубави снимки да ни покажеш после newsm10

AIR ,Танче вие как сте newsm78
Смърфиетка да не се преселила на Варна покрай жегите в Чирпан Thinking
А останалите мами къде се изгубихте  Thinkingпо градинки и кафенца ли Hug

# 261
  • Мнения: 1 898
Добро утро и от мен!
Малко снимки от слънчева Гърция, ако имате време за разглеждане, макар и с повече от месец закъснение.
http://www.facebook.com/album.php?aid=1699&id=1849217491&l=49767dd8d6

# 262
  • Мнения: 800
Добро утро и от мен.
Не не сме по градинки и кафенета , за съжаление сме на работа Sad
Ulia  чак сега се сетих коя си,като гледах снимките. Wink
Kiki-andr ,бързо оздравяване ти желая.
Искам да попитам нещо само - тази Калинка за която говорихте има ли по -голям брат ?/Тончо се казва/

# 263
  • Мнения: 1 898
Ulia  чак сега се сетих коя си,като гледах снимките. Wink
Kiki-andr ,бързо оздравяване ти желая.
Искам да попитам нещо само - тази Калинка за която говорихте има ли по -голям брат ?/Тончо се казва/
m_tania, познаваме ли се? Много ще се радвам, ако е така и  успея да се сетя коя си.
А ако е същата Калинка, и аз я познавам. Бяхме съученички.

П.П. Сигурно и горят ушите на милата.  Embarassed

# 264
  • Мнения: 286
Да има брат и точно Тончо се казна Калинкиният брат Wink
m_tania ,лека работа Peace

# 265
  • Мнения: 58
ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ СЪМ НА РАБОТА, НО МАЛКО ДА ОТДЪХНА И НАДНИКНАХ.
НА ЧЕРНОМОРЕЦ ЩЕ ХОДИМ, НЕ СМЕ ХОДИЛИ, МАЛКО СЪМ ПРИТЕСНЕНА ,ЧЕ СЪМ ЧУВАЛА ,ЧЕ ПЛАЖА Е МРЪСЕН ТАМ.НИЕ ЩЕ СМЕ НА БУНГАЛА,БЛИЗО ДО ПЛАЖА,НО ЩЕ ВИДИМ.
НАДЕ ДАНО ПО БЪРЗО ИЗЛЕЗЕШ ОТ ТЕЗИ БОЛНИЦИ.СПОКОЙНО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, ЗНАЕШ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ.ЧАКАМ ДА СИ ДОЙДЕШ В ЧИРПАН ДА СЕ ВИДИМ.НЕ СЪМ ЗАБРАВИЛА ЗА ТОВА КОЕТО ТИ ОБЕЩАХ, КАКВОТО ЗАВИСИ ОТ МЕН ЩЕ ГО НАПРАВЯ.
А ЗА КАЛИНКА -ТЯ Е СЪЩАТА ЗА КОЯТО СЕ СЕЩАТЕ ,НА РОДОС Е, КАТО СЕ ПРИБЕРЕ ЩЕ И КАЖА ДА ВЗЕМЕ ДА СЕ ВКЛЮЧИ В ГРУПАТА.
ДИДЕ ВИЕ ДАНО СИ ДОЙДЕТЕ КОГАТО СМЕ СИ ТУК,ЧЕ РАКИЙКАТА СЕ ИЗСТУДЯВА ВЕЧЕ И ДЕЦАТА ДА ПОТИЧАТ НА ДВОРА./ХВАНАХТЕ ЛИ ЗВЯРА/

# 266
  • Мнения: 286
Звяра не сме го хванали,той изчезна сам Rolling Eyes
На Черноморец не сме ходили така че немога да ти дам коментар Доре,но не се притеснявай нали сте с коли,може да отидете навсякъде Peace

# 267
  • Мнения: 172
В Чирпан най- вероятно ще си дойда само за сватбата на Руми,където най вероятно ще се видим,Доре.В тия жеги Чирпан е мястото,където най-малко искам да бъда.А в болницата ще съм другата седмица-от сряда до неделя.Казаха ми,че ще е добре да си слагам едно лекарство на 3 месеца/ако мога да си го позволя де,че не минава по здравна каса/.Сега е момента да попитам ако някой има познат аптекар да ми предложи цена на имуновенин.Тук най-ниската цена,която открих е 11.77.Това е едната ампула,а на мен ще ми трябват 60 за едното прелване/т.е. на 3 месеца/.Но...живота продължава и най-малкото нещо в момента  което ще правя е да се отчайвам.

# 268
  • Мнения: 800
Хе хе хехе  ама наистина е малка България.
С Калинка си падаме малко рода Wink.Израстнахме заедно.Ulia доколкото си спомням учихме в Левски ,но ти беше в друг клас.Не си се променила от ученическите години  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 58
А в болницата ще съм другата седмица-от сряда до неделя.Казаха ми,че ще е добре да си слагам едно лекарство на 3 месеца/ако мога да си го позволя де,че не минава по здравна каса/.Сега е момента да попитам ако някой има познат аптекар да ми предложи цена на имуновенин.Тук най-ниската цена,която открих е 11.77.Това е едната ампула,а на мен ще ми трябват 60 за едното прелване/т.е. на 3 месеца/.Но...живота продължава и най-малкото нещо в момента  което ще правя е да се отчайвам.
Наде ще попитам, за това лекарство и ще ти пиша на скайпа като ми кажат, а ако нямаш възможност да си го вземеш, пиши някаква банкова сметка ,който може и реши да ти помогнем да събереш парите.Човек до човек опира.Има добри хора ,ще ти помогнат,мисля че и тук пишещите също ще се отзовем,знаем ,че си без работа и си в затруднение, на всеки може да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт