Пее,скача в градската градина Чирпанската ни весела дружина!8

  • 21 538
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 172
Наде ще попитам, за това лекарство и ще ти пиша на скайпа като ми кажат, а ако нямаш възможност да си го вземеш, пиши някаква банкова сметка ,който може и реши да ти помогнем да събереш парите.Човек до човек опира.Има добри хора ,ще ти помогнат,мисля че и тук пишещите също ще се отзовем,знаем ,че си без работа и си в затруднение, на всеки може да се случи.
Благодаря Доре, но мисля,че идеята да давам сметка не е добра. Знам,че кризата е за всички.Все пак имам родители...а пък и заможна сестричка...Ще се справя...дори и сама,както съм го правила винаги. Ако не мога просто няма да го сложа на 3 ами на колкото месеца имам възможност.Най-малкото от което имам нужда в момента е да бъда съжалявана.
Майка е питала в аптеката на Марешки,но не са го имали в наличнист и не са и казали цена.
Пожелавам на всички приятна вечер...аз ще се опитам да не мисля за нищо от това, което ми се сллучва в момента

# 271
  • Мнения: 58
Не исках да прозвучи така, че те съжаляваме.Извини ме.

# 272
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Kiki_andr,надявам се нещата при теб да се оправят,стискам палци!!!Свекърва ми работи в аптеката на болницата и по-принцип може да взема лекарста уж на по ниски цени,свързах се с нея и утре ще пита за твоето лекарство на каква цена ще могат да и го дадат,но най-вероятно цената ще е горе-долу като твоята,защото ми каза,че преди го е поръчвала на 12.40 SadНо все пак утре пак ще пиша,какво е станало!!
Доре,весело изкраване на морето,няма значение къде си,важното е да си изкарате добре и да се забавлявате!!Сега като вече сте комшийки с Мая,насърчавай я да пише по-често!!С нея направо се забравихме!!
Ulia,ама наистина си същата,каквато беше в ученическите години,много хубави снимки,като гледам и на мен ми се иска да отида някъде и да избягам от напрежението,макар и за малко!!!
iniici ,и на теб стискам палци,само после да споделиш,че ни заинтригува!! WinkИ да оздравяваш бързо,че Синеморец те зове!!!
AIR ,как си мила?Върви ли шофирането?Аз тази седмица направих първия си преход Казанлък-Чирпан и обратно,и вчера до Стара Загора!!!Абе доста ме е шубе,като си с инструктор е лесно има кой да реагира,а сегаааа.....Ама ще свиквам!!!
jinjer_78,големи премеждия,голямо чудо!!!Вие сте му изкарали акъла на животното и само избягало Laughing
Не знам дали имаше среща,аз си бях на Чирпан,но с никой не съм се чувала,бях на разходка в градината в събота,но с никой не се видях,за съжаление!!!
Напоследък съм много сънлива,само гледам да легна и веднага отнасям,може би се дължи на факта,че нмого се изморявам.Опитвам се да нося няколко дини под една мищница,но хич не е лесно!!!Тази седмица съм и на обучение в кредитния ни отдел,всяка вечер си нося и за четене,но така и не стигам до там,записките ми си стоят в чантата Sad
Вече много ми се ходи на море,или поне на басейн,тук има Аквапарк,но направили билета 15лв и едва ли ще отидем,то за тези пари до морето ще идем!!!

Ами това е от мен!!Лека и спокойна вечер!!!

# 273
  • Мнения: 172
Благодаря ви момичета[/color].


Вярвам в себе си и крача уверено по пътя на живота!!!
Поне още мога се правя на силна..но до кога ли??

# 274
  • Мнения: 286
Леле като прочетох Kiki_andr ,това нещо много страшно ми се струва,но мила имай вяра и кураж Hug Praynigнемога да ти помогна за лекарствот,не те съжалявам само подкрепям морално Hug
Танче,браво на тебе стана си ти шофьорка и това си е newsm10 да ти кажа и аз меналата седмица кандидатствах за тази програма за кредитни експерти във вашата банка,но явно не ме искат,пък и друго имам в предвид,дано вече започна че да ви се похваля най-после и да се успокоя от страна работа Praynig
На мен също ми се струва че в Чирпан жегата е ужасна и по-различна от Благоевград,тука си е друго Naughty
Желая ви лека и спокойна нощ  bouquet

# 275
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
jinjer_78,аз няма да ставам кредитен експерт и по-добре,просто минаваме през едно задължително обучение!!А за стажантските програми не се отчайвай,че не те искат,има време,може пък и да ти се обадят!!!Нека нещата се наредят по най-добрия за теб начин!!! Peace

Лек ден!!!

# 276
  • Мнения: 1 898
m_tania, inka2005,
Благодаря ви! Всички сме си същите като от едно време, нищо, че вече не сме деца, а имаме деца. Е, имаме повече отговорности и по-малко свободно време, но няма как и е за хубаво Wink

m_tania, ще ти пиша пак на лични.

inka2005, цялото ми семейство е влюбено в Казанлък.  Hug
През почивните дни ходихме до Трявна, но спряхме за малко в едно заведение е Казанлък- едната му половина е кафене, а в другата са разположени много детски играчки и люлки. Сигурно го знаеш. Моят син толкова се захласна в игрите там, че се наложи едва ли не на сила да го изведем, за да си тръгнем. От тогава вече цяла седмица говори за хеликоптерчето и мотора, че искал пак там. Обясняваме му, че са в друг град, където не живеем. А той отговаря: " Ами тогава искам там да живеем!"  Mr. Green

Kiki_andr, започнах да следя постовете ти покрай темата за намирането на работа. Няма нужда да се правиш, ти си силна! Не го казвам само от куртоазия или просто за да напиша нещо. Наистина се възхищавам на това, че въпреки, че животът ти е поднесъл доста трудности, не е успял и не успява да те сломи, на вярата и надеждата, на ентусиазмът ти и усилията, които полагаш за да постигнеш всичко. Не те познавам лично, но постовете ти оставят впечатление за един много добър човек. Hug

Хубав ден на всички!

# 277
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте,момичета!
Не съм писала от много време,но за сметка на това ви чета редовно.

Кики,
дано по-бързо се оправиш. Ужасно ми е неприятна думата болница,пък престоят там е нещо кошмарно. Дано попаднеш на добра болница,с добри специалисти!

# 278
  • Мнения: 172
Кики,
дано по-бързо се оправиш. Ужасно ми е неприятна думата болница,пък престоят там е нещо кошмарно. Дано попаднеш на добра болница,с добри специалисти!
Не знам на някой да му е приятно да стои в болница,най малко пък на мен,че са ме приемали стотици пъти.Но ме дразни  мнението на околните,че трябва да съм свикнала и че трябва да зная че така ще бъде,защото съм болна...Е,не мога да свикна с това и никога няма да свикна.Ако някой може-моля.
Kiki_andr, ........Няма нужда да се правиш, ти си силна! Не го казвам само от куртоазия или просто за да напиша нещо. Наистина се възхищавам на това, че въпреки, че животът ти е поднесъл доста трудности, не е успял и не успява да те сломи, на вярата и надеждата, на ентусиазмът ти и усилията, които полагаш за да постигнеш всичко.
Права си,но само в частта че животът ми е поднесъл много трудности-какво съм видяла в този живот-какви несгоди...само аз си зная.Вече не съм силна,вече не вярвам,че ще ми се случи нещо хубаво.Не съм свикнала да се оплаквам/по скоро си слагам маската и се правя,че съм силна/,а от няколко дни само това лъха от постовете ми,извинявам се за което.
Ето защо ще ви кажа-нищо ми няма...не съм по различна отколкото на срещата-не съм и по болна.......просто до сега не съм споделяла....просто до сега съм се правила на силна...но всяко нещо си има предел,всеки човек си има капацитет на трудности,които може да поеме. Иска ми се да вярвам,че колелото ще се завърти и най накрая ще има щастие и за мен,но замисляйки се пък над това зная,че няма как да стане.Никога няма да се излекувам,а това е в основата на всичко...Спирам да пиша по този въпрос-не искам да развалям тази така хубава тема. newsm08Нека пишем само хубави неща.
Тъй като съм го предложила може би трябва да бъда и първа,а?Пропускам правото..нека някой да ме замести...аз обещавам,че няма да пропусна.
За всички,които ще ме изпреварят с хубавите неща:  newsm51

# 279
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Kiki_andr,не искам да задълбава в темата,но ти обещах и затова пиша,свекърва ми може да вземе твоето лекарство за 11.76,надявах се да е по-евтино,ноооо....Ако все пак решиш нещо,пиши!!




inka2005, цялото ми семейство е влюбено в Казанлък.  Hug
През почивните дни ходихме до Трявна, но спряхме за малко в едно заведение е Казанлък- едната му половина е кафене, а в другата са разположени много детски играчки и люлки. Сигурно го знаеш. Моят син толкова се захласна в игрите там, че се наложи едва ли не на сила да го изведем, за да си тръгнем. От тогава вече цяла седмица говори за хеликоптерчето и мотора, че искал пак там. Обясняваме му, че са в друг град, където не живеем. А той отговаря: " Ами тогава искам там да живеем!"  Mr. Green


Разбира се,че знам заведението,Инка като беше малка всеки ден бяхме там,сега по-рядко ходим,но наистина е много приятно!!Радвам се,че ви харесва нашият град,аз в началото като дойдох да живея тук и 2 год стоях без работа,буквално мразех града,но с времето нещата се подредиха и сега наистина ми е добре тук,липсва ми само някой близък човек,понеже нямам никой тук до мен,приятели да,но не и най-близките ми роднини!!Научих се да разчитам само и единствено на мен и на Митко,няма кой да помага!!!!Ама не се оплаквам ,де Wink
Мисля какво хубаво да споделя с вас,не се сещам за някоя конкретна новина,но се радвам,че имам добро семейство,че мъжът до мен ме уважава и обича,че си имам съкровище,за което съм мечтала много време,какво по-хубаво от това!!! Grinning

Хайде лека и спокойна вечер!!!И много усмивки!!!

# 280
  • Мнения: 286
Момичета здравейте,
аз бях на работа днес,за втори почти ден Blush
много съм щастлива,въпреки че като подпиша договор ще съм по-спокойна,
работата ми харесва,колегите ми допадат,работното време също,
надникнах днес от там и ви прочетох малко,но да не ставам нахална още отначалото не писах Wink
чувствам се много добре,
като се прибрах направих спагети,крем карамел и банички,
сега съм уморена и ми се спи ,
ще се изсуша косата,ще простря една пералня и лягам Peace
Лека нощ на всички  bouquet

# 281
  • Мнения: 58
Браво Диде поздравления за работата, но няма ли да споделиш повече.Имала си време и в кухнята да се разпишеш.
Ние лека полека пренасяме багажа в къщата.Мислех ,че нямам много ,а то...Но сигурно след морето ще продължим.
От работа нямам време да седна да се  порадвам за предстоящата почивка.
Ставам , че млякото ще подквасвам и да лягам ,че и тази вечер ,не можаш да легна навреме.
Лека нощ!

# 282
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета здравейте,
аз бях на работа днес,за втори почти ден Blush
много съм щастлива,въпреки че като подпиша договор ще съм по-спокойна,
работата ми харесва,колегите ми допадат,работното време също,
надникнах днес от там и ви прочетох малко,но да не ставам нахална още отначалото не писах Wink
чувствам се много добре,
като се прибрах направих спагети,крем карамел и банички,
сега съм уморена и ми се спи ,
ще се изсуша косата,ще простря една пералня и лягам Peace
Лека нощ на всички  bouquet


Това е ентусиазъм и вдъхновение от новата работа!   bouquet
Много е важно да харесваш това,което работиш. Цяло мъчение е обратният вариант.
И аз чакам да разкажеш повече...кога,къде,как...  Hug

# 283
  • софия
  • Мнения: 757
jinjer_78 браво на теб!

Аз първите дни след работ бях като парцал, не можех да си организирам времето въобще. За готвене и дума да не става, а иначе съм добра кулинарка, за разлика от кака... hahaha
Но пък евала на мъжа ми...никога не ми е направил забележка, че няма сготвено или не е оправено както трябва.
А работата ми е мечта, но не мисля, че са свързани двете понятия.

# 284
  • Мнения: 172
jinjer_78 РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ...Това е вече нещо,което зарежда положително. smile3525.Аз и днес ходих на интервю,но за резултат е рано...поне докото не съм чула"съжаляваме,но вие не сте..." има надежда.Някой не се ли върна вече от морето та да разкаже как е там?
Приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт