Пее,скача в градската градина Чирпанската ни весела дружина!8

  • 21 527
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 286
Момичета много ви благодаря за поздравите и подкрепата,много значат за мен Hug
В една фирма за разделно събиране на боклука се убочавам в момента,в един офис,много е приятно,но още не съм се срещнала с шефа от София и се надявам това да стане скоро и да ми пуснат договор за да се успокоя напълно,иначе съм много щастлива,несъм работила това до сега но ми е интересно имам хъс за работа и ще се справя Blush

# 286
  • софия
  • Мнения: 757
Добро утро!
На нас за съжаление ни се проваля морето за др.седмица.
Т.е. има си много хубава причина да се отложи, онова хубаво нещо ще стане на 99%. Свързано е с израстването на мтжи ми в професионален план. Joy
Но пък с Ицко ще си бъдем от 29.6. на Търново за една седмица и там ще ходим на басейн на Арбанаси.
Како, как мина банкета? Някоя снимка?
Днес го дават хубаво времето. Сега Пешко като стае, ще пробвам да го навия на Рибарица да отидем, като подарък за рождения ми ден. Ама много често като си правя сметките без кръчмаря и всичко се проваля.. smile3511

# 287
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Ееее,jinjer_78,пак си много лаконична!!!Но няма да те торрмозим да разказваш повече,нека всичко се нареди и ще чакаме подробно да разкажеш за работата с какво се занимаваш!! GrinningМного се радвам за теб,че си намери нещо,което да ти харесва,пожелавам ти работата да е удоволствие за теб и да си паснете с колектива!!!А за готвенето-не знам от къде я вземаш тази енергия,може би защото още не си се изморила  Mr. Green,ще видиш после как е-няма да ти стига времето за нищо и все по-често ще поглеждаш към готовата храна и рестораните!!!ЕЕЕ,поне при мен е така!!
О,Ани,била си на банкет,разбрахме!!!Много хубаво,дано си се забявлявала!!Тук наште военни нищо не предприемат като организация,накрая ще взема аз да ги ораганизирам!!!Още не се познвам с половината колеги на Митко,срам!!!
iniici,дано се осъществи "онова хубаво нещо",стискам палци!!!За морето-то си е за съжаление,ама нали пак ще ходите с карта,все ще дойде и това време,ако ли пък не,басейна е алтернативен вариант!!
Ние днес сме женско царство,Митко замина наряд и тази вечер сме без него!!Сега се каня да разходя Инка по магазините,тя като мъжете много,много не обича,но ще бъда настоятелна,ще обещая някоя глезотийка след шопинга и така Mr. GreenСнощи бяхме на кръчма,семейно да хапнем,и както цяла седмица се ограничавах в яденето снощи всичко се провали,че и 1 биричка пийнах,ама нищо днес ще наваксам!!!
Пожелавам на всички усмихнат ден,изпълнен с емоции!!!

# 288
  • Мнения: 286
Здравейте,
Танче,не съм лаконична,това е работата в един офис(да го наречем)трябва да претеглям на електронен кантар свързан с комп количествата които изкупува фирмата и да водя отчети за всичко на скрад,прието ,изнесено и такива разни неща свързани с разделният боклук Peace
Да си купиш нещо хубаво и после да се похвалиш Peace

iniici ,много се радвам за вас,нищо за морето,пак ще отидете живи и здрави,а и на басейн си е супер Peace
Kiki_andr ,надявам се скоро и ти да ни поднесеш добра новина че са те удобрили от някое интервю,стискам ти много палци Praynig Hug  bouquet
Ани,не се крий давай снимките от банкета Naughty
Gwen ,много се радвам че и ти писа,скоро не беше и ми е мъчно за теб Hug
Как сте,кога ще ходите на море или някоя екскурзийка в чужбина сте замислили newsm78

Ulia,вие как сте днес,да не сте на плаж Thinkingние замисляме за утре Flutter

# 289
  • Мнения: 1 898
Здравейте и от мен!
Днес сме в Чирпан. Млкият току що заспа след като цял ден щъка като побеснял из двора още от ранни зори. Имаме вече нет и тук, така че ще се включвам и ще следа темата и през почивните дни, когато сме на гости.
За вечерта замисляме да излезем някъде на по бира с приятели, но все още нямаме конкретна уговорка.

# 290
  • Мнения: 286
Заповядайте пуснах нова тема Winkhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407065.msg11628691#msg11628691
Ако имате предложения за име кажете,че не измислих нещо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт