Можете ли да разберете ,когато един мъж обича една жена?

  • 20 164
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Винаги проличава,кога един мъж обича една жена. Grinning

# 16
  • Мнения: 494
Очите му говорят !

# 17
  • Мнения: 107

Обичаните жени наистина си личат. Виж нямам обаче дарбата да гадая дали са обичани от собствените си мъже Laughing


Права си.

До авторката на темата: От опит знам, че има гнило Laughing Вече ми е обица Laughing

# 18
  • Мнения: 17 407
 Мога- медиум съм, и в хорокопа ми го пише.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 097
Не е важното да си личи, важно е жената да се чувства по този начин - обичана  Peace
Аз съм една от щастливките, може и нескромно да е, но факт  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 7 723
"Доброто" държание на мъжа често е провокирано от собствената му гузна съвест  Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 397

  Поговорката е : "Жена носи мъжа си на образа си, а той нея-на ризата си"
 
newsm26 Не я бях чувала, но е много вярна.

# 22
  • Мнения: 1 497
Сторед мен личи най - вече по - погледа на един мъж дали обича една жена  Peace

# 23
  • Мнения: 133
Има един мъж, дето се опелтечва като говори с мен  Blush трепери и си разсипва разни неща!!! А иначе е доста самоуверен и нафукан!  Joy
...пък е късно да е флюбен - от векове се познаваме!

# 24
  • Мнения: 2 448

...пък е късно да е флюбен - от векове се познаваме!

Недей лежа на таз кълка ти.   Laughing

# 25
  • Мнения: 2 803
Много хубава тема.  bouquet Винаги си личи кога един мъж обича от истински чувства, кога е от лицемерие, гузна съвест или за пред хората. Усещаш го, някак интуитивно.

# 26
  • Мнения: 398
Сторед мен личи най - вече по - погледа на един мъж дали обича една жена  Peace
По погледа личи първите години.След 15-20 год брак се гледат (гледаме) по различен начин,по скоро като приятели.Няма ги онез мигове на трепет,но любовта си личи.В семейства където любовта е съхранена родители и деца са като приятели.Там където мама се чуди как да изкръшка и тати с кой да отиде да се повесели без другия да знае и децата правят така.Не се чувстват задължени да казват кога и с кого излизат,по късно същите не уважават и съпрузите си.
Моите момчета от сравнително малки готвят или помагат когато татко им е в кухнята,пускат пералнята и простират дрехите когато аз съм много заета.Задължително е като тръгват и се връщат на/от училище да ги прегърне и целуне този от нас който е на вратата.Така правим и ние,съответно за тях това не е нещо странно.Като съм ядосана за нещо мъжа ми често казва "Ела да те гушна и ще ти мине",а малкия вика "Стисни ме силно да ми се размачкат кокалите,че ми е нервно".

# 27
  • Мнения: 212
Според мен ,ако някой е прекалено демонстративен в чувствата си , то определено има нещо гнило, по скоро постоянството в жестовете показва голямата любов. Казват ,че любовта на мъжа, се изписва на лицето на жена му , тя е винаги лъчезарна и изглежда добре и респективно обратното за намусените жени, те просто не се чувстват обичани. Пишете какво мислите Simple Smile
ето отговора.
Не е важно да се набива в очите на някой,а малките,но значими жестове да я издават любовта.
И определено,когато една жена се чувства обичана всички го разбират!

# 28
  • Мнения: 1 559
И определено,когато една жена се чувства обичана всички го разбират![/b][/i]

Абсолютно вярно... Peace

# 29
Не знам ,като цяло си мисля ,че българския мъж е привързан към семейството си , но разбира мъжествеността си погрешно, като не трябва да помага вкъщи , не трябва да повдига самочувствието на жена си, не трябва да прави мили жестове просто ей така, и оттам тръгва неразбирането, той всъщност обича и е привързан, но не е имал примера от своя баща и така колелото се завърта. Може би и нашите майки са виновни ,защото са били много търпеливи и не са отстоявали правото си да бъде уважавана и обичана. Вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт