Можете ли да разберете ,когато един мъж обича една жена?

  • 20 192
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
А така! Значи държи се грубо, не му пука дали ти е тежко или те наранява, зарязва те редовно да си пие бирата по мъжки, не се занимава с децата ви, живее за работата и риболова си, ти за него си даденост, децата ви са изцяло твоя отговорност, но пък те обича... и на теб ти стига?
Аз не видях нищо за носене на ръце, става дума за отношение.
не не не, не става дума за крайности, просто намекнах нещо
споровете - спорове, темата си е супер

# 61
  • Мнения: X
Ако го обичаш и искаш да правиш нещо за него, за да се чувства щастлив, тогава трябва да го направиш не по твоя начин, а по такъв, по който обекта на чувствата ти може да приеме да бъде обичан.
няма 'трябва' в тая работа
това първо

второ - ще го направиш по начина, който е общия за тебе и за него, ....................., да правиш нещо по чуждия начин се нарича 'принуда'
т.е. двамата си намират пресечната точка

трето - обектът на чувствата не е в правото си да се 'разпорежда' как да бъде 'обичан'
обичащият е в правото си да изразява 'обичането' си по 'своя си начин'. Нали именно заради това сме го харесали този, другия... И заради начина , по който изразява любовта си.
разбира се, че харесваш някой заради качествата му, + че трябва и той да те обича. но първото е качествата му, а това дали той те обича и на трето място Как аджеба показва това, че те обича - това са допълнения
иначе ще ми кажеш, че ако някой те обича и ти го показва по всякакъв начин - те кара да го обичаш - ами не е така, факт неоспорим. Тези неща са по-нататък по веригата

с останалата част от постинга ти съм абсолютно съгласна

# 62
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Всъщност и двете говорите за едно и също нещо Simple Smile
ей таз писана реч... нюанси и тълкувания, друго си е да чуеш тона и видиш лицето Wink

# 63
  • Мнения: 2 448
Ами аз говоря само за себе си. И разбира се, че ако някой ми показва любовта си по неразбираем за мен начин и прави неща , които знае, че ме нараняват или че не мога да ги приема като поведение, или пък си мисли че със мили думи само или каквото и да е нещо, което само той счита за достатъчно, а за мен не е, и аз трябва да я приема тази любов, защото видите ли било любов. Ами не ме грее и наистина ми е все едно дали този човек ме обича или не.
За мен има огромна разлика от това обич - възхищение, и обичам, защото искам да го направя щастлив. В това последното включвам и такъв развой, при който осъзнавам, че този човек ще е по щастлив без мен и да му дам свобода също е този начин, неговия, а не моя, защото е нормално да има този елемент на егоизъм и да ми се иска аз да съм човека, който ще го ощастливи, но да осъзнавам, че за него другото е по добре.
Но това с арогантно държание и разни игрички, а в същото време да твърди, че ме обича, такъв човек изобщо не ме интересува, независимо от чувствата му.
И няма никаква принуда, ако обичаш, това да ощастливиш дори по не свойски за теб начин е нещо, което любовта те кара да правиш, а не обекта на чувствата ти.

# 64
  • Мнения: 2 388
Мога. По очите му.

# 65
Здравейтее! Знаете ли,че вие жените не залужавате да ви обичат истински? Когато разберете че един мъж много ви обича и би дал всичко за вас,вие се бъзползвате от тази "слабост" и проваляте всичко.И Защо много обичаната жена не иска да бъде толкова обичана? Това плаши ли ви или ви отблъсква по неознаваема от вас причина ? Simple Smile 

# 66
  • Мнения: 2 448
Здравейтее! Знаете ли,че вие жените не залужавате да ви обичат истински? Когато разберете че един мъж много ви обича и би дал всичко за вас,вие се бъзползвате от тази "слабост" и проваляте всичко.И Защо много обичаната жена не иска да бъде толкова обичана? Това плаши ли ви или ви отблъсква по неознаваема от вас причина ? Simple Smile 

Глупости!

# 67
  • Мнения: 125
Здравейтее! Знаете ли,че вие жените не залужавате да ви обичат истински? Когато разберете че един мъж много ви обича и би дал всичко за вас,вие се бъзползвате от тази "слабост" и проваляте всичко.И Защо много обичаната жена не иска да бъде толкова обичана? Това плаши ли ви или ви отблъсква по неознаваема от вас причина ? Simple Smile 

Глупости!
Да огромни глупости, явно писани от тинейджърски мозък.

Общи условия

Активация на акаунт