Почнахме с голям ръмеж, МАЙ дойде, а с него и същинския бебевалеж! Тема 39

  • 19 046
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Честито на родилите мами, да съм и им здрави бебенцата и много да им се радват. Бързо възстановяване   bouquet. Много късмет на Сисика. Аз днес за първи път бях на запис на тоновете лекарката ми каза че са добре (каквото и да означава това). Другата седмица съм на лекар и тогава ще питам за подробности. Аз вече се чувствам като подвижно слонче макар, че гледам да се движа доста, вече много взе да ми натежава. Чакам с нетърпение вече срещата с малкия Влади. Успех на всички който скоро им предстои раждане. Мериес, Елфичка при вас май не остана. Хубава вечер момичета. Hug

# 271
  • Мнения: 626
zaiobaio  страшни мацки са малките  Hug Hug Само хубави мигове да имат оттук на там !

# 272
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Зайче много са сладки малките куклета да са ти живи и здрави и много да те радват честно казано като те гледам теб на снимките на теб приличат да не се разсърди татито  Stop

# 273
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Зайо пу-пу много са хубавки малките бебки.

# 274
  • София
  • Мнения: 2 430
Зайо ,страхотни сладурани са.Ох,как само ми се иска да гушкам и аз бебок.Много са сладки Heart Eyes,сигурно роднините ще се бъркат коя е Сияна и коя е Дария Laughing

# 275
  • Мнения: 2 172
Здравейте мили ,майчета   Grinning

Честити бебчета на Мария-Киара,Ваня 1975 и Айла  smile3525 Пожелавам им много здраве,щастие и късмет newsm51

Аз днес си взех последните изследвания,хемоглобинът ми нещо е 118,незнам фатално ли е,ама... хич не обичам пържоли и яйца и все ги пропускам  Crazy То с таратор,пържени картофи и дюнери няма как да си набавя необходимото желязо,ама днес си взех лапад от пазара и направих една манджичка с ориз ,пък дано ми се пооправи хемоглобина  Laughing

Сиска ,дано всичко да е наред  Peace
Плами ,ами да, не остана никакво време на мен и Мирайес ..пък ще видим кой ще изпревари  Wink (Мирайесчето предполагам,аз съм за 9-ти май)
ЕсиВесела - и мен много ме притеснява прическата,защото така си ошмулих дългата руса коса преди няколко месеца,че ми иде да се застрелям  #Cussing out И сега съм с една такава на кичури , средно къса,рошава и никаква и като си представя как се будя сутрин,като караконджул  Crazy Вследствие на което ходя с вдигната на кок коса,ама в болницата докато раждам няма как да съм така и направо незнам.... не ми се мисли,как ще се срамя   Embarassed Предният път бях на две готини къдрави руси опашки,а сега съм  Sick Може накрая пак да вържа две малки миши опашици,че поне да ми е удобно докато се валям и гърча в предродилна  ooooh!
Зайо Байо много са хубави тези принцеси...какви са са само изписани  и чаровни  Flutter
Мирайес какво стана?Купи ли си джапанки?Хайде отивай да взимаш пък може и да се роди по-скоро отколкото предполагаш   Mr. Green Те както ти казват,че няма признаци за скорошно раждане,всеки един момент може да стане.Мен предния път ме гледаха и клатеха глава,като че ли няма никога да родя,а се роди след няколко часа,така че бебето може изключително бързо да слезе и да излезе  bowuu

# 276
  • Мнения: 4
Браво на Slavaa за линка  Grinning Много са готини, особено най-малките

# 277
  • Мнения: 6
Здравейте, и аз да се включа най - сетне. Всеки път почвам да чета темата и докато ви прочета... вие толкова много пишете, браво на вас. Аз да се оплача, нещо съм настинала, май има някакъв вирус, от къде съм го лепнала не знам, но страшна хрема и гърлото. Утре съм на преглед при докторката и ще видим какво ще каже за бебо, вече ми се иска да се ражда мъника, ама а де - когато тогава. Laughing
Честито на всички мами, бързо възстановяване и здрави бебенца.   bouquet  Ей като се замисля, голяма радост е това, вече съм нетърпелива да си имаме мъничко човече вкъщи.
Успех и на всички мами които скоро са на преглед.
Аз гледам че почти всички бебенца които са на снимките имат такива ръкавички, чудя се аз ли трябва да закупя такива, те за след изписването ли са? Съжалявам ако въпросът е глупавичък, но не съм се снабдила с такива, та се зачудих...!
Лека вечер на всички  и повече усмивки.

# 278
  • Мнения: 128
vpd, ръкавичките са против издраскване на личицето, обикновено вървят към комплекта за изписване, а такива комплекти има на вариращи цени. (Аз например си купих за около 20лв. /в родния ми град бебешките аксесоари са средно 2 пъти по - евтини, отколкото тук, в София/.)

# 279
  • Мнения: 626
vpd  повечето бебенца имат нокти и си дерат личицето , за това е хубаво да купиш ръкавички . В магазините ги има и отделно аз съм взела няколко чифта за болницата по 0.50 лв бройката .

# 280
  • Мнения: 6
Благодаря за отговорите, ще взема да си закупя няколко за всеки случай да имам.
Пууу то тази вечер имало мач, сега го гледаме с мъжо ми, и се замислих как след месец и нещо като има така мач, няма да може вече спокойно с часове да си лежим пред телевизора, а ще има хранене и гушкане на бебо ... ох пак се размечтах. Пу да му се невиди че бавно минават тези дни.
Успех на всички, и ще видим утре колко бебенца ще се родят на Гергьовден. Който неиска Гогу да стиска здраво  Grinning   bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 86
slavaa  мерси за разсмиването,браво! Joy Joy Joy
Зайо , Росита е права  зайчетата много приличат  на теб!пу-пу Grinning
Ей, момичета аз съм  се зачела в  темата Смешно ли е раждането, ама 72 стр. са  доста,  ще родя преди  да я изчета. CrazyЩе  повторя линка на Дендри/чакаме те да правиш  нова тема Mr. Green/. Joy, ама  е много весела.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0

# 282
  • София
  • Мнения: 6 096
Честити бебчета на Ваня1975, Мария-Киара и ако съм пропуснала още някой!!   bouquet Да са здрави и да радват мама и татко!!!  Simple Smile
зайо, много са готини малките!  Simple Smile
Понеже днес ние пазарувахме дрешки Simple Smile, и аз да питам - какви чорапки сте взели вие? Аз гледах някакви за от 6 месеца нагоре. И всъщност нужни ли са? А шапка искат ли при изписването?

# 283
  • София
  • Мнения: 7
Честито на Мария-Киара и Ваня 1975, много радост да ви носят малките съкровища!
vpd, аз точно се оправям от този вирус, държа ме една седмица - болки в гърлото и силна хрема, не се притеснявай за бебчо, нищо не може да му стане, защото този вирус е без температура, поне аз и мъжът ми не вдигнахме. Не съм пила лекарства а само чай от лайка, фреш от лимони и портокали и бонбони за смучене - прополки.
Зайо, много нежни и изписани са малките кукли!
Аз днес пак бях на преглед, моята акушерка нещо се е притеснила, че бебето стои високо, но нали имам още 12 дена до термин, все си мисля, че дотогава ще слезе надолу  newsm78

# 284
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

Понеже днес ние пазарувахме дрешки Simple Smile, и аз да питам - какви чорапки сте взели вие? Аз гледах някакви за от 6 месеца нагоре. И всъщност нужни ли са? А шапка искат ли при изписването?

Моя приятелка имат завод за чорапи и от там ми дава за 0+.Пък и аз съм купувала от най-малките.Чорапогащниците,които купувам също са от най-малките 0-3 месеца или около 55 см.Нали мислех момата да я изписвам с рокля,ама се промениха плановете и ще е дънки и в зависимост от времето отдолу ще е или с чорапи или чорапогащник.Шапка в интерес на истината нямам.Божидара я изписахме с лента на главата.Ръкавици също нямам и не мисля да купувам.
Със скоростта на светлината нагласих моя и на бебето багаж за болницата Mr. GreenДано на 7 лекаря ми да ме успокои,че инъче ми рискува живота-сеньора не може да ме търпи  и каза,че мисли за убийство Mr. GreenА той принципно е много спокоен представете си аз как му действам  Crazy

Зайо,девойките са прекрасни!

Общи условия

Активация на акаунт