Не бебевалеж, а порой, имаме си Майчета безброй! N41

  • 13 797
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 343
ЧЕТИТО БЕБЧЕ НА malachika!!! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЕВОЙКАТА!!!   bouquet

Това се казва изненада!
Добре, че моята мома не излезе младеж, че както напазарувах предварително, щеше да си ходи в розово поне до 6-тия месец  Mr. Green.

Дано Макси наддаде по-бързо и скоро да се гушкат с мама!  Hug

Arksi  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile


И аз съм още 2  в 1 но май няма да е задълго от вчера ми пада тапата и  сигурно изведнъж ще почнат яките контракции  newsm78

плами аз дрешките съм ги сложила в обикновена найлонова торбичка и шишетата ще бъдат така те са с капачета и мисля че няма да има проблем Simple Smile

Честито на родилите мами и бързо възтановяване и дай боже всички да родим като елфичка    Praynig    newsm51

# 62
  • Мнения: 857
Честито на родилите мами,бързо възтановяване и здрави и послушни бебета!!!
Аркси айде бе, от кога те чакам в Токуда  Hug Аз до утре съм тук и се надявам да се засечем още днес. Желая да мине леко!

# 63
  • Мнения: 30
Искре  fingerscrossed fingerscrossed дано се получи като при Елфичка.

Момичета нещо съм изпуснала Blush Защо Макси е в друга болница?

Tanib и аз мислех като теб преди да родя, но вчера се замислих и да ти кажа по спокойно ми беше преди да родя Whistling но няма как да го върна вътре Joy

Glum ти последно къде реши да раждаш? В онази частната или в Шейново? Да са ви живи и здрави рождениците  bouquet Да ви слушкат и да помагат много на мама Hug

Честито на сдобилите се със рожби днес  bouquet
Честито и на първият ни татко който се осмели да пристъпи в нашия форум  bouquet

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
[омичета нещо съм изпуснала Blush Защо Макси е в друга болница?



Защото е с ниско тегло.Дано бързо придаде и да се успокои Деска Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 5 247
Честито и от мен на Малачика Да сте живи и здрави и само радости да преживявате

Миличка Аркси! Ето, че дойде и твоят миг, вашият миг с бебчо! От сърце ви пожелавам успех и щастлива среща!
Чакаме хубави новини от вас! Най-сърдечни поздрави!

# 66
  • Мнения: 367
Аркси с теб сме ако можеш да стискаш с изпаднала тапа до 12 ти супер , ако не късмет , леко и безболезнено раждане  Hug Hug Hug

Ние си понапазарихме малко за бебо  baby_neutral





Каква ни е шарена къщата  Grinning
Само легло си нямаме още ама ще почака да порастне бебо малко . За сега сма с кояница за бебе на стойка като на Сиска  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 16
Честити рожбички на Елфичка и Малачика! Много любов и здраве! Simple Smile

Стискам силно палци за Макси и Деси. Всичко да мине бързо и скоро да са заедно!

Дидчока и при мен дясната пуска по-малко...от лявата мога да изцедя над 100 мл ако не съм кърмила 4-5 часа, а от дясната към 50.
Но странното е, че като суче си се задоволява и от двете еднакво. Определено обаче му е по-трудно от дясно и прави това, което казваш - мрънка, върти се...е аз хващам главата, стискам зъби и не го оставям докато не засуче хубаво пак.

# 68
  • София
  • Мнения: 94
На мен започна да ми пада тапата, моля Ви стиснете едни палци и за мен да родя по естесвен път.

Айде супер, стискаме силно палци Peace

# 69
  • Мнения: 626
Днес май не ви се пише много , аз умирам от скука вече . Мъжото не ще да ме води на разходка , че е изморен и иска да почива  Weary , а на мен ми се излизаааааа  smile3511
Изпрах , изчистих , сготвих не знам вече какви забавления да си измислям  Crazy

# 70
  • София
  • Мнения: 2 430
Slavaa  Hugтук съм,само дето съм на друга вълна в момента(леко яхнала метлата)
Имаш ли новини от taniab,защото днес докато чаках КАТ видях мъжа й и детенцето до Окръжна болница и реших,че вече е родила.
Опа виждам,че днес е писала към 10.00ч Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 86
Здрвейте,моми!
Аркси и  Мимчето   стискаме палци, дойде вашият дългоочакван миг! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedНека  всички  си пожелаем такова раждане ,  като на  Елфичка! Praynig Hug
 ЧЕСТИТ рожден ден на малките  рожденници на мамите!Да ги слушат много, да имат  най-хубавото и  щастливо детство! bdbaloni hbday  bouquet
Честити бебенца  на  Елфичка и  Малачика! Да папкат и 5лушкат  много  , безпроблемно  кърмене,и  да ви  носят  големи  радости!

# 72
  • Мнения: 488
Здравйте и днес!

Деси стиснати палци от мен всичко да се нареди както трябва.  Praynig

Честито на всички нови майчета! Да са здрави малките муцунки, а на мамите бързо възстановяване!  Hug

Аз искам да ви почерпя виртуално, че моя мъж се е родил на днешната дата.   party023

С бебка Рая сме добре. Яде си добре, спинка си и днес чакам педиатърката да дойде да ни види.
Забави се с идването, но причините са сериозни. Съжалявам за Деската, че така се е разочаровала още от първия път от педиатърката на детето.

Десиве моя съвет е, ако не ти е по вкуса още сега я смени, защото педиатъра е много важна част от живота на детето и от вашия живот. Повярвай ми казвам го от личен опит.

Сега отивам при Рая, че гледка , а не спи и при първа възможност пак ще пиша.
Успех на всички, на които им предстои раждане.  newsm51

# 73
  • София
  • Мнения: 2
Честито на Елфичка и Малачика! Да са им живи и здрави!

Аркси, давай, с теб сме! Обади се при първа възможност! Ще те мислим постоянно!

Мимчето - стискаме палци!
Благодаря за поздравленията на всички, прекарахме прекрасно, каката беше истинско слънчице.

Идар, към частната вървя засега. Но на 13 съм на консултация и смятам да ги интервюирам по няколко точки. Все още флиртувам с късния си термин - даже чехли не съм си купила  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 781
Plami, аз за бебока не съм носила дрешки, тъй като си го повиваха и обличаха в такива от болницата. Донесоха ми само за изписването. Относно шишетата и помпата - аз ползвах от първия ден защото бебка не поиска да засуче, бях си взела една електрическа каничка, с която загрявах вода и ги обливах. Като изцедях кърмата в шишето го носех в детска кухня, пресипвах в тяхно шише и ми го стерилизираха.

Общи условия

Активация на акаунт