Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 31 549
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 824
А къде ходиш на тренировки, elll?
В Атлетик, който на Коперник http://www.athletic-bg.com/

# 16
  • София
  • Мнения: 11 711
Хайде да не Ви загубя,макар да не съм на диета.
Да си призная ли,че ми писна вечно да вися на кантара.Започва да ми е все едно дали съм 50 или 52 кг.
Истината е,че когато кача килцата влизам в темата за малко стимул.Но диети не ми се пазят повече,нямам воля май.Всичко ми е в талията и ханша,а в лицето съм изпита.И след диета лицето ми става още по-зле.

За LPG процедурите и при нас има козметично студио,което май ги предлага.Бях питала и за цените,но не ги помня беше преди около 2-3 месеца.Но си бяха скъпички де.Който се интересува мога да разбера.Дано само не бъркам...

СтаМ как мина РД?

# 17
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ali&Meli, според мен има едно положение, при което организма ни не позволява да отслабнем прекалено - понипри мен е така.
Преди години държах килограми между 48 и 50кг. След време под 54кг много трудно свалях и после бързо ги качвах. Престанах да се тормозя, защото и на тези килограми изглеждах добре.
Сега обаче положението е  Sick Гледам снимките си от преди и не мога да повярвам в какво се превърнах  Rolling Eyes Дълго време нямах воля, но сега се стегнах и се надявам да успея да влезна във форма  Praynig

elll, извинявай но съм много разсеяна ...  Confused От колко килограма тръгваш и колко ти е целта? Ако не е неудобно да попитам, разбира се.

Пия сутрешно кафе и започвам трети диетуващ ден - не съм се измервала още ...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 824
elll, извинявай но съм много разсеяна ...  Confused От колко килограма тръгваш и колко ти е целта? Ако не е неудобно да попитам, разбира се.
Разбира се, че не е неудобно Simple Smile
Известно време преди да почна диетата съм се мерила и бях около 78. След първия ден диетуване бях 75, а след първата диета - 73 (според мен килограм на седмица е нормално, но пък оттогава , вече 6 дни с втората диета нищо не съм свалила). Целта ми е 60. 169см или 168 и съм висока и съм на 35год. Последната седмица спортувам Simple Smile Иначе от година насам не съм се занимавала с никакъв спорт. Преди това ходех на каланетика и плуване. И никога не съм била на диета. Сигурно съм си стресирала организма яко с този глад   Thinking

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
 smile3501 Аз съм 167см и съм на 34год. Днес се премерих и съм свалила едно кило, но за разлика от теб - не спортувам. Замислих се ... ти като спортуваш не правиш ли мускули? Т.е ти може да сваляш мазнини, а да трупаш мускули и затова да не мърда кантара.  Thinking
Ако не си спазвала диета, със сигурност организмът ти е изненадан от отношението ти към него  Laughing, но пък ти сега го "приучаваш" към по-здравословен режим, което в никакъв случай няма да му повлияе зле.
Като момиче съм правила толков амног диети и сега като се замисля какво съм си причинявала  ooooh! Най-вече, защото не съм знаела коя диета да предпочета спрямо здравословното си състояние и последващ ефект върху организма.  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 3 824
Stephy, благодаря за окуражението  Hug . И аз си мислех това за мускулите, ама не ми се вярва чак толкова мускули да съм направила Simple Smile Иначе продължавам с диетата, както казах ще заменя всички въглехидрати с белтъчни храни, ще увелича калориите и няма да пия чай, заради захарта. Пък да видим така ще има ли ефект  Laughing
Откъде си взимате линийките?

# 21
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ами кликни на самата линия и тя ще те изпрати към сайта  Peace
Уф  ooooh!, ние пък спешно трябва да ходим до Варна за събота и неделя. Ще събера целия си инат да не се поддавам на изкушения, но ми е едно притеснено  Crossing Arms

elll, като се подкрепяме и ми е някак по-леко ...

Сега осъзнах, че не съм отговорила за фитнеса - моите поздравления!   bouquet Малко ми е далеч, за съжаление  Confused, но на Атлетик са добри залите иначе ...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 824
Вече имам линийка  Party
Наистина  е най-трудно с пътуванията и по време на почивните дни. С ходенето и каненето на гости също.
Стискам палци да не се поддадеш Simple Smile

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Честита линийка - много е хубава!  Peace
Абсолютно си права - тогава ми е най-трудно  Confused Благодаря - ще се опитам да удържа фронта!   bouquet

# 24
  • Мнения: 62
Добреее, аз се прехвърлям при вас Simple Smile
Много обичам кисело мляко, току що си купих 5 и мисля,че няма да имам проблем с режима.
надявам се и резултати да има, по традиция ще се претегля към края, че иначе се демотивирам  Hug

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добреее, аз се прехвърлям при вас Simple Smile
Много обичам кисело мляко, току що си купих 5 и мисля,че няма да имам проблем с режима.
надявам се и резултати да има, по традиция ще се претегля към края, че иначе се демотивирам  Hug

Ykk, само прочети в началото на темата ограничението за количеството на кисело мляко погълнато през деня.  Peace

Успех!   bouquet

# 26
  • Мнения: 239
Здравейте отново мили момичета,по ред причини не съм влизала при вас,но това не означава ,че съм зарязала започнатата кауза.С всеки изминал ден се убеждавам,че това е моята диета или начин на хранене.Сега да се отчета за постигнатото от мен,от което колкото и нескромно да звучи съм изключително доволна.Аз и преди писах ,че стартирах с 67.800 кг.Сега тежа 57 кг като това е в резултат от изпълнението на първата и втората диета.Днес точно приключвам с втората и утре започвам третата.Между първата и втората си направих и малка почивка с великденските празници,но за мое голямо учудване въпреки ,че си хапвах доста добре килограмите не се вдигнаха..Мисля,че резултатите са трайни и точно това най-много му харесвам на този начин на хранене.Продължавам напред от утре като си бях поставила крайна цел 50 кг,но като гледам как изглеждам сега ми се струва,че около 54-55кг ще бъда добре.
Толкова засега от мене и очаквам вашите включвания:)

# 27
  • Мнения: 62

Ykk, само прочети в началото на темата ограничението за количеството на кисело мляко погълнато през деня.  Peace

Успех!   bouquet

да, то така или иначе тук киселите млека, които поне малко наподобяват българските са в бурканчета по 150 грама Tired така че на всяко ядене мисля да хапвам по едно, общо за деня няма да надвишавам 750 гр... Иначе благодаря за подкрепата и се надявам скоро всички да сме доволни от кантара Hug  bouquet

Ellina, само да те попитам, тъй като и аз стартирам горе-долу от същите килограми: този страхотен резултат е от еднократното изпълнение на двете части ли? т.е. за около месец си свалила 10 килограма? спортуваш ли или това е само от диетката?
поздравявам те, това е страхотно и много мотивиращо  bouquet

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте отново мили момичета,по ред причини не съм влизала при вас,но това не означава ,че съм зарязала започнатата кауза.С всеки изминал ден се убеждавам,че това е моята диета или начин на хранене.Сега да се отчета за постигнатото от мен,от което колкото и нескромно да звучи съм изключително доволна.Аз и преди писах ,че стартирах с 67.800 кг.Сега тежа 57 кг като това е в резултат от изпълнението на първата и втората диета.Днес точно приключвам с втората и утре започвам третата.Между първата и втората си направих и малка почивка с великденските празници,но за мое голямо учудване въпреки ,че си хапвах доста добре килограмите не се вдигнаха..Мисля,че резултатите са трайни и точно това най-много му харесвам на този начин на хранене.Продължавам напред от утре като си бях поставила крайна цел 50 кг,но като гледам как изглеждам сега ми се струва,че около 54-55кг ще бъда добре.
Толкова засега от мене и очаквам вашите включвания:)

 smile3501   newsm81 Ето това се нарича стимул! Благодаря!

# 29
  • Мнения: 239
Здравей Ykk,по време на първата диета не спортувах,но когато започнах втората вече не се чувствах така гладна и започнах всеки ден да карам велоергомерър около 1 час дневно и играя гимнастиката на Синди 4 пъти седмично.

Общи условия

Активация на акаунт