Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 31 595
  • 457
  •   1
Отговори
# 390
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ей как ме развеселихте днес - всеки пише по нещо (малко сме като тримата от НЛО - всеки си пише каквото го вълнува)!  Joy

mamaili, в тази тема научих, че домата е с характеристиките на плод и ако не съм в грешка е по-добре да се избягва комбинирането му с белтъчна храна за да има по-добър резултат. Peace Моля да ме поправят  lideto70 или Kaлa, ако греша. И мен много ме радва тази диета!  Peace

Klemy, какво означава "оциклопих" - звучи много смешно?  Laughing

mamamishi, има период на задържане на килограми и после изведнъж започва свалянето. Поне при мен мисля, че така стана  ...

Аз да ви се оплача - стана ми малко лошо (кръвно) и хапнах 3 малки марципана  Embarassed

# 391
  • Мнения: 1 855
Аз пък и без да ми е лошо съм на път да хапна сладко,че ми става лошо на душата,като наркоман съм ooooh!Ще изям една ябълка и дано кризата да мине Praynig

# 392
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз пък и без да ми е лошо съм на път да хапна сладко,че ми става лошо на душата,като наркоман съм ooooh!Ще изям една ябълка и дано кризата да мине Praynig

Стискам палци да мине кризата!  Peace
Почти не съм прегрешавала със сладкиши откато съм на този режим. Преди всеки ден ядях поне малко сладко, а за последните месец и половина да съм яла общо 5 пъти нещо сладко ...
Сега се чувствам виновна, че хапнах марципана  Embarassed  Confused

# 393
  • Мнения: 29

 Е по4на се,днес сам на таратор само незнам след последното хранене как 6те издържа ooooh!Давайте кураж моми4ета 4е имам 1 месец и някой друг ден да вляза във форма  Shocked

# 394
  • Мнения: 29
Teddy 80 виждам 4е и ти като мен си на студения остров .  LaughingКъсмет  bouquet

# 395
  • Мнения: 1 855
И аз като теб имам месец и една седмица,но до морето и ми се иска да се повталя за плажа...но всъщност не е толкова заради морето,колкото за да се харесвам и да имам самочуствие,знаейки че изглеждам добре.Много е хубаво като ти хареса някоя дреха да не се чудиш дали ще има голям размер,а да я прабваш и да ти стои добре най-вече.Когато имаш излишни килограми,постоянно се чудиш какви дрехи да носиш,така че да ги прикриеш...това си е голямо бреме Rolling EyesИ не е честно,че някои жени си ядат каквото си искат и то по много и си остават слаби,а други-като мен-винаги се ограничават с храненето и постигат всичко с много лишения,да не кажа глад Crossing Arms

# 396
  • Мнения: 62
аз, честно казано, не познавам жени, които да ядат каквото си искат и да остават слаби. Освен тези, които са кльощави по рождение и са лишени от разни женски форми. Но на тях никога не съм искала да приличам. Всичките ми познати, които изглеждат страхотно, са на някакъв доживотен режим и тренировката им не е по-малко от 2 часа на ден.. тъпо, ама факт.. пуснеш ли се веднъж от хорото, трябва пак от самото начало да почнеш Crossing Arms

# 397
  • Мнения: 29
Ох,4удесно те разбирам Mamamishi.Не си взимам нови дрехи за6тото не мога да понеса,4е са по големия номер, а  и все си ме4тая скоро да съм както преди.Ама голям зор Mr. Green аз в живота си не съм била на диета. Когато се е налагало съм се ограни4авала и така си влизах във форма,да ама сега не  LaughingАма 6те се преборим няма да се даваме  Hug

# 398
# 399
  • Мнения: 1 855
Аз пък познавам такива жени,моята приятелка е точно от тези дето ядат всичко и по много и изобщо не й личи,поддържа едни и същи килограми и има страхотно тяло,въпреки че поглъща промишлени количества храна и бира LaughingДаже като гледам набляга на сладки и тестени неща,безалкохолни...явно натурата й е такава и така ще си остане.А аз се лишавам от какво ли не и тази сутрин гледам,че съм си на същите килограми,няма измъкване,все 59кг. си стоя ooooh!,скоро ще метна кантара през терасата май hahahaи ще си реша проблема.

# 400
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро Страхотни момичета!   bouquet

Как сте днес? Аз вчера видях, че съм напълняла и съм станала 63.3кг (т.е 800г  Sad) Надявам се, да се дължи на меренето в различни моменти на деня .... Confused

Да почерпя с едно кафе за Добро утро!



Аз имам вече 2ма колеги от женски пол, които се хранят без ограничения и са невероятно слаби. Наистина не е честно  Crossing Arms

Ykk, "пуснеш ли се веднъж от хорото, трябва пак от самото начало да почнеш" - ето това ме убива! Понякога толкова много ми се иска да си хапна нещо калорично и мазно, а като знам че не мога и  Sick Аз съм от пълнеещите бързо и трудно отслабващите  ooooh!

mamamishi, идеята с кантара звучи добре - дали да не я приложа и аз?!  Thinking

# 401
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, Страхотни!  Hug

Покрай изпитите на големият ми син, мисля само за това. Не пазя никаква диета в момента. Лошото е, че редувам дни на безапетитие /от притеснение/ с дни на безразборно дъвчене.... ooooh! Crazy  Гледам поне количеството да не е като за великан... newsm78 /това човече ми е от любимите /.

Кала, Лиде  Heart Eyes Hug

Браво на стриктните! Ще ми се да обещая от другата седмица, че съм с вас...но не смея. Нека да мине и изпита по математика и ще реша. Трябва!!!
Иначе спорта не съм спряла. Grinning

Хубав и успешен ден от мен!  bouquet

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 11:23 от Stam

# 402
  • Свищов
  • Мнения: 885
Аз казах това за домата. Както, че динята и пъпешът са зеленчуци.

Хвърлете тоя кантар и вземете сантиметър. Мерете се през 3 дни на едно и също място по едно и също време. Кантарът в рамките на 1 ден може да ми покаже 2 кг разлика, особено, ако е горещо и съм се наляла с вода.

# 403
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз казах това за домата. Както, че динята и пъпешът са зеленчуци.

Хвърлете тоя кантар и вземете сантиметър. Мерете се през 3 дни на едно и също място по едно и също време. Кантарът в рамките на 1 ден може да ми покаже 2 кг разлика, особено, ако е горещо и съм се наляла с вода.

Сещам се аз, че ти го каза, но не съм те виждала от едно известно време ...  Hug Извинявай - не исках да те обидя!  Peace

# 404
  • Мнения: 355
Здравейте момичета! Аз също съм от бързопълнеещите и бавноспадащите  Confused Отгоре на всичко мъжа ми яде в промишлени количества и си стои слаб - обмяната му е като на пчеличка. До него съм като слон-балон.  Grinning Аз засега удържам фронта. Досега съм свалила 4.5 кг. и съм много доволна. Сега започвам втората седмица на втората диета. Самочувствието ми е до небесата, въпреки, че дори не съм се върнала на старите си 58 кг. Сега съм 60.5. Само ми се иска да посвикна с вида си, защото като се познавам, има опасност да се главозамая и да се отпусна Crazy. Особено вечер ми е по-трудно - мъжа ми си пийва биричка и хапва Линд, а аз да опитам това и после онова.... и вече една седмица не мърдам от килограмите. Хубавото е, че през деня съм ОК - дано компенсирам!
Момичета, искам да попитам след втората диета как се задържат килограмите - имате ли опит?

Общи условия

Активация на акаунт