Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 31 578
  • 457
  •   1
Отговори
# 405
  • BG
  • Мнения: 2 217
  Мишанка - страхотен резултат! smile3501
Аз мисля да задържа килограмите с разделно хранене, но може би приключилите с този режим имат по-добри идеи.  Thinking

# 406
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз искам да питам сутрин пиете ли кафе?
и какво,обикновено или Вита голд?

# 407
  • Свищов
  • Мнения: 875
Аз казах това за домата. Както, че динята и пъпешът са зеленчуци.

Хвърлете тоя кантар и вземете сантиметър. Мерете се през 3 дни на едно и също място по едно и също време. Кантарът в рамките на 1 ден може да ми покаже 2 кг разлика, особено, ако е горещо и съм се наляла с вода.

Сещам се аз, че ти го каза, но не съм те виждала от едно известно време ...  Hug Извинявай - не исках да те обидя!  Peace

Е, с какво да ме обидиш? Спокойно Grinning Бях болничка.
Мишанка, направи третата диета после. Сега се мъча уж да качвам и не мога. Около 1 кг и малко отгоре качих и то с много зор от страна на майка ми и много тъпкане. Гледам да се храня в общи линии разделно иначе. Лятото хубаво месо със салата ми е супер.

# 408
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз искам да питам сутрин пиете ли кафе?
и какво,обикновено или Вита голд?

Аз пия обикновено кафе  Peace

# 409
  • BG
  • Мнения: 2 217
 ooooh! Изведнъж обезумях от глад и хапнах лютеница  Embarassed Става все по-трудно ...

# 410
  • Мнения: 13
здравей те и от мен byeДнеска ми е плодов ден.Цял ден съм на диня/макар,че разбрах,че е зеленчук/
Аз казах това за домата. Както, че динята и пъпешът са зеленчуци.

.Искам да попитам може ли да се дъвче дъвка"Орбит"например?

# 411
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз днес нямам никакъв апетит, на едно мляко съм и то изядено на два пъти.  ooooh!

# 412
  • BG
  • Мнения: 2 217
здравей те и от мен byeДнеска ми е плодов ден.Цял ден съм на диня/макар,че разбрах,че е зеленчук/
Аз казах това за домата. Както, че динята и пъпешът са зеленчуци.

.Искам да попитам може ли да се дъвче дъвка"Орбит"например?

Може, разбира се!  Peace

Аз днес нямам никакъв апетит, на едно мляко съм и то изядено на два пъти.  ooooh!

Благородно ти завиждам ... Аз пък днес съм с ужасен апетит  ooooh!

# 413
# 414
  • Мнения: 13
Stephyами,ако пиеш повече течности,когато ти се хапва.Да "излъжеш"апетита? newsm78

# 415
  • Мнения: 13
Днеска най накрая си купихме кантар за 2 седмици и 2 дена съм отслабнала с 2кг.и половина.Потеглям motorбавно,но славно. Peace

# 416
  • Мнения: 1 838
Добро утро,днес съм -1кг.,но е от лунуването вчера и едва ли ще го задържа...хубаво е обаче че кантара показа 58кг,някакси се обнадеждих.Днес си продължавам по режима,на белтъци и зеленчук,макар че още не съм мислила какви ще са,момичета давайте идеи какво ядете и как я карате в къщи,семейството яде едни неща,аз все отделно...

# 417
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро Страхотни момичета!   bouquet

Jenia79, опитвам се да залъжа глада с вода, но не винаги ми се получава! Може да сваляш бавно, но пък ще бъде трайно!  Wink

Сутринта се премерих и съм 62,8кг. Имайки предвид, че снощи хапнах малко повече картофи от написаното, резултатът в килограмите е направо супер! Много ме притеснява усещането за глад  Confused

mamamishi , когато имам белтъчен ден съз зеленчук хапвам пил. пържола с краставица или с чушка, риба с краставица или чушка и си ги приготвям на скара, защото ми е по-вкусно. Иначе ям с мъжът ми, но това, което съм си приготвила. Има случаи когато ядем поотделно. Честито минусче!  Peace

Да почерпя с кафе



# 418
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен Grinning!Аз като се гледам за една седмица вече имам резултат, на от ханша нагоре Sick! Целта ми е да отслабна в краката - те са ми голям проблем #Cussing out!
Stephy колко са разрешените картофи на ден? Аз мисля днес да съм на картофи на фурна и череши!
Имам и още едно въпросче - при втората диета продължават ли да се топят килца?
Пожелавам Ви хубав ден и без чувство за глад!

# 419
  • BG
  • Мнения: 2 217
mamaili, за мен втората диета е по-гладна от първата. Определено се отслабва!  Peace
Ти ядеш абсолютно същото като мен днес - и аз съм на череши и картофи на фурна с чушка.  Wink Картофите трябва да са около 200г. Аз, обаче, вчера вечерта хапнах  300г  Embarassed - бях УЖАСНО гладна  Confused

Общи условия

Активация на акаунт