Ако сте имали спонтанен аборт, в коя седмица загубихте бебчето?

  • 123 276
  • 430
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 069
Иди и при друг АГ, Мария, стискаме палци!  Hug  
Не се стресирай излишно, ако е аборт, след един цикъл ще можете да опитате пак с бебеправене.  Hug

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 19:13 от Trakia-BG

# 406
  • Мнения: 103
благодаря на всички за бързите отговори и окуражаването пожелавам успех и похвала с две черти Simple Smile

# 407
  • Мнения: 136
Здравейте,момичета.Писах и в др.тема,но само едно момиче ми отговори.Имам редовен цикъл -30 дни,но този месец ми закъсня с 7 дни.Направих два теста на 5 ден закъснение и двата бяха с много бледа втора черта.Вчера сутринта имах кафяво зацапване след което последва кървене като при нормален цикъл.Направих кръвен тест,който е с референтна стойност 22.7.Според вас какво се случва?Последната ми м. беше на 13.01

# 408
  • Мнения: 1 557
Здравейте, момичета и аз като вас имах аборт в 12 г.с., но плода отговаряше на 9 г.с. Много трудно го приехме. И до днес се опитваме, но все не
става. Почвам да се отчайвам. Пиете ли някакви успокоителни ? (Малко странно звучи, но...)

# 409
  • София
  • Мнения: 877
Нормално е да чувстваш тъга, депресия. Това все пак е загуба, но бременността ти е била много ранна. Не мисля, че е редно да пиеш успокоителни. Отчайваш се и от това, че не става.

# 410
  • Мнения: 1 557
Знам, че е така. Но все пак бе първа бременост, след толкова време опит и сега пак сме на О.

# 411
  • Мнения: 1 069
Мила, в никакъв случай не се отдавай на лошо настроение и мрачни мисли...

Заповядай в нашата група - ние разбираме твоята болка, защото сме я преживели...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=904852.msg32604395#new

Тук ще намериш разтуха и полезни съвети за ново забременяване.
 Hug

# 412
  • Мнения: 1 557
Мила, в никакъв случай не се отдавай на лошо настроение и мрачни мисли...

Заповядай в нашата група - ние разбираме твоята болка, защото сме я преживели...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=904852.msg32604395#new

Тук ще намериш разтуха и полезни съвети за ново забременяване.
 Hug

Благодаря ти  Hug

# 413
  • русе
  • Мнения: 90
 и аз писах в друга тема 8-9 г.с Cry

# 414
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Момичета вчера беше моя спонтанен аборт с голям кръвоизлив .Изчистиха ме веднага.
Искам да попитам - грам не ми кърви  днес .Това нормално ли е ?

# 415
  • Мнения: 5 037
Момичета вчера беше моя спонтанен аборт с голям кръвоизлив .Изчистиха ме веднага.
Искам да попитам - грам не ми кърви  днес .Това нормално ли е ?
ю
Съжалявам за случилото ти се Hug.Нормално е да не кървиш,щом са те изчистили добре(не казваш коя седмица си била).Аз така се бях шашнала след втория си спонтанен.Не кървях изобщо и дори звънях да питам една приятелка,която е акушерка.Тя ми каза,че щом не кървя,значи са ме изчистили добре и няма място за притеснение.
Дано се възстановиш(не само физически,но и психически) бързо и скоро имаш успешна бременност Praynig

# 416
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Момичета вчера беше моя спонтанен аборт с голям кръвоизлив .Изчистиха ме веднага.
Искам да попитам - грам не ми кърви  днес .Това нормално ли е ?
ю
Съжалявам за случилото ти се Hug.Нормално е да не кървиш,щом са те изчистили добре(не казваш коя седмица си била).Аз така се бях шашнала след втория си спонтанен.Не кървях изобщо и дори звънях да питам една приятелка,която е акушерка.Тя ми каза,че щом не кървя,значи са ме изчистили добре и няма място за притеснение.
Дано се възстановиш(не само физически,но и психически) бързо и скоро имаш успешна бременност Praynig
Трябваше да е 7г.с. но видях на снимката да пише 5г.с..
Само да питам пак , извинявам се , но нормално ли е като ходя  по нужда , особено голяма да е много болезнено ?

# 417
  • Мнения: 5 037
Не мога да кажа.Аз и след двата аборта в малките седмици(9г.с.) съм нямала проблеми.Питай АГ,което те е следил или е направил манипулацията.

# 418
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Имам задържан съсирек в матката .Някой в подобна ситуация да се е намирал ?

# 419
  • София
  • Мнения: 5 477
Имам задържан съсирек в матката .Някой в подобна ситуация да се е намирал ?
Aз съм имала,но тогава бях още бременна.Изкървях много силно,отлепи се плодното сакче на над 50 % и когато кръвта спря, образувах доста голям тромб.Изтичаше под формата на тъмна кръв,резорбира се за около две седмици.Но след аборт не знам как стоят нещата когато това се случи.

Общи условия

Активация на акаунт