Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 82

  • 42 617
  • 367
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 965
Румя, има една програма Posteriza с нея уголемяваш картинки-разчертава ги на колкото листа А4 искаш и си ги принтираш нормално,
Който иска, може да си я свали  ОТ ТУК Избира се опцията: with installer(exe) . Програмата е безплатна, няма вирус и страхотно елементарна, удобна и ПОЛЕЗНА за нас. На печелившите - ЧЕСТИТО!!!

А аз се чудя що си тооолко привързана към мен и глЮпостите ми...  Joy Joy Joy
  superuu  мно`у ясно!

# 31
  • Мнения: 79
Шемет , благодаря.Аз преписвах оттук:

Момичета имам въпрос: Искам да направя торта с ягоди и киви отгоре.Естествено ще я намажа със сметана - та въпроса ми е ако не ги желирам отгоре ще покафенеят ли плодовете?Бях чела някъде но не помня кои плодове покафеняват.

# 32
  • Мнения: 202
Момичета,един бърз въпрос и се връщам да чета назад.Ще правя къпкейксчета и ще ги украсявам отгоре.Въпросът ми е трябва ли да мажа пак с маслен крем повърхността,където ще слагам чаршафчето???Адашке / Искра/ , видях само твоята торта и няма как да не кажа,че е много нежна и оригинална.Страхотно изпълнение,искам и аз така ......

# 33
  • Мнения: 79
Iskrone , да не стане грешка - това от предния ми пост е тортата от която гледах.Де да можех да я направя толкова добре Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 2 113
Ванче, не ми е ясно как вчера, след като прочетох твоя пост, в който нямаше снимка, после си публикувам мнението до Тандури (искаме торта за Калин, искаме торта за Калин Simple Smile) и днес виждам, че ти коментират плетките...връщам се и без редакции, без нищо съмнително, твоят пост вече има снимка и то огромна....Както и да е, чудни неща стават в света, вероятно и в този на нета е така...Simple Smile Та, за тортата - плетките са чудесни, тортата е премерена като старание и послание:))), дано получателката изрази одобрение, то че ще я хареса, ще я хареса, но дали ще си каже Mr. Green
Много благодаря за поредното откритие, нищо чудно съвсем скоро да се позова на него, но я да уточним - кое сребърно - това от Торнадо или на Кадемлия брокатеното?

# 35
  • Мнения: 1 173
Ванче тази торта със зъбите направо ми скри шапката  Laughing Виолетка блу ми взе коментара от"клавиатурата"  Laughing Дано ви се разминат такива визити занапред. Плетките и тях си ги докарала ...ама едно кактусче да беше сложила ( миниатюрно  Laughing- шегувам се...).
Иглика много хубави калинки , че и какъв червен цвят  Shocked - с каква боя го докара ?
Руми спайдъра е много хубав . И мрежата оплетена от "половинката "  Wink  Аз като се ядосвам понякога за нещо , моя все " ми дай да ти го направя , да видиш как ще стане  ooooh!" засега не го пускам много да помага , че като го знам какъв е , виж наистина направил тортата от първия път...
Червените на Уилтън и аз не ги харесвам ( пробвала съм и трите цвята) . Вчера си купих една на друга фирма , ако и тя не стане - ще съм изпробвала всички боички които се продават в щатите  Joy
Карчита страшно оригинална торта . Направо е била за предизвикателството което беше на тема Приказки. Поздравявам те и да то е живо и здраво детенцето   bouquet
Искре освен да пробваш...покрий едно кексче без да е замазано , ако не ти хареса , замажи леко с маслен крем...Тези които правят къпкейковете са Буболинка и май Гушанка беше правила...да питаш на ЛС?
Аталанта 280$ -от къде го взе на тази цена ?

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 15:22 от raya_рая

# 36
  • Мнения: 202
Искре,ами така става като не чета назад....Но намерих и твоята торта,тя не отстъпва,за знаеш...
Ванче,един въпрос КОЙ ИЗЯДЕ ЗЪБИТЕ.... Mr. Green
Рая,пак мерси,взела си ме под крило и това е....  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 618
Аз да кажа какво ми се случи. Реших да направя РМ2 две дози, но вместо да ми глътне захар за две дози ми глътна само 450гр. Thinking Случвало ли се е на някой. Иначе стана страхотно, сега отлежава в хладилника Wink

# 38
  • Мнения: 2 708
За къпкейковете да вметна - Милена прави много често. Ето тук има поне 14 вида - с рецепти и обяснения
http://mka900.blogspot.com/search/label/%D0%BA%D1%8A%D0%BF%D0%BA … %81%2F%20cupcakes

# 39
Нямам време да изчета всичките теми и затова направо се вмествам от тук за съвет.Много моля за идея за абитуренска тортичка ,ако някой  даде ще съм задължена. Аз имам нещо като книга и от едната страна да напиша - випуск2009 но за от другата страна незнам какво би могло да е подходящо newsm78    Предварително благодаря!

# 40
  • Мнения: 202
Krishe,как не видях по-рано,че си писала...Аз забърках едни от темата за мъфини и нищо не излезе.Кремът от маслото и захарта ми се пресича щом добавя прясното мляко-така е рецептата....Пробвах 2 пъти с пудра и кристална захар и двата пъти се пресече...Не знам какво да правя, фурната ми стои включена и ме избива на рев...Ако някой,който чете в момента е правил такива, да казва моля.... newsm45
За живеещите в Испания ето един сайт,извинявам се ако някой го е пускал вече,за покупка на разни неща....
http://www.mundodelareposteria.es/shop/moreinfo.cfm?Product_ID=1 … =15&Glicerina

# 41
  • София
  • Мнения: 178
Iskrone - за мъфините пробвай моята рецепта. Пускала съм я някъде във форума - виж на моите публикации. Може да ти се пресича, ако добавяш много студено мляко, от което маслото просто да стяга на малки бучици. Иначе отгоре не мажа с маслен крем преди да покрия с мм. Просто разточи чаршафа по-дебелко.

# 42
  • Мнения: 184
Здравейте отново!
destiny,Rumya,Van4e,
Да,това е ``грозното пате`` LaughingАбсолютен шедиовър!Сигорна съм,че и да искате не можете да постигнете този ефект! Laughing Laughing Laughing Laughing LaughingОт вътре направих набързо смес като за скалички-нали знаете-бисквитки,маргарин,какао...знаете.Като стегна в хладилника за 10-тина минути го извадих и га увих в марципан Варна,но се скъса!!!Бях го правила 1 седмица по-рано и го държах в хладилника.Бях забравила,че трячва да го разточа и размеся с пудра захар.Направих го с ОЛИО!И се скъса.Та това мисля,че е грешката.Не знам!А главата я прикрепих с 2 клечки за зъби,защото беше малка и се получи иначе с шиш. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 271
Ванче, благодаря, че постна  линка тук.АЗ да го дам и нещо съм объркала-трябваше да е най-отдолу на поста ми, ама не бли....

По късно ще ви пусна едно игрище....

Искроне, благодаря за линка, гледам пообновили са го малко.Взеха пример от КлубКосината  Peace

# 44
  • Мнения: 202
Буболинке,господ да те поживи  bouquetОтивам пак да се мъча...А сега всички оставяйте си работата и почвайте да ми стискате палци... Mr. Green Ще докладвам после...

Общи условия

Активация на акаунт