Ден след ден ЮНЧЕТА се появяват, тясно им е вече и не се стърпяват!Тема №64

  • 12 000
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Geraldine, пия малка загорка лайт Mr. Green,и откакто един лекар в болницата обясняваше колко е хранителна и как помага за растежа на бебето(съдържала витамини Б),не се притеснявам през ден,два да си пийна биричка.
Сега да не ме вземете за върла алкохоличка newsm62

За козметиката,взела съм шампоанче за тяло на Нивея,масло на Хип,кремче на Бочко,и няколко вида сапунчета да пробвам кое ще ми хареса.Иначе ми се натрапват миризми,затова съм избрала различни продукти.

# 16
  • Мнения: 13
хахахах Рая това заглавие много ме кефи Joy аз си пия и аз Магнерича. Имам консултация на 28 май което ще рече че доки не мисли да раждам до тогава.
Инс какво ли прави , пък и Гамби??? Вчера ги нямаше на лекцията. А пйк май освен Фантазия не съм засичала някоя друга от варненските мами тук newsm78

# 17
  • Мнения: 27
Mariq tsvet,от Варна съм да. Но в момента съм в Русе,защото тук ще раждам.И понеже всички се чудят що така,да обясня:
Тук живеят родителите ми,които намериха една страхотна лекарка,която ми пое цялото лечение по време на бременността БЕЗПЛАТНО,иначе ми струваше по 1000лв дна месец.
Благодарение на нея стигнах до тук-поклон!
Та сега ще раждам при нея,и затова съм се командировала при наще.После по най бързия начин се връщам във Варна при мъжлето,че вече тук доста ми писна.

# 18
  • Мнения: 31
привет и от мен, момичета!
ЧЕСТИТО НА ДВЕТЕ РОДИЛИ МАЦКИ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВИЕ И БЕБЧЕТАТА!!! Петя, ти направо си герой след всичките мъки по тази бременност, възхищавам ти се!
Стискам палци и на Миленка, дано всичко мине бързо и безпроблемно!  Praynig
аз хем вече не издържам и ми се иска бебчо да се ражда, хем и ме е страх от раждането, абе боли, сърби, няма угодия! имам чувството, че корема ми ще се откъсне и ще го изгубя някъде както си вървя- толкова е пораснал и натежал, а няколко човека ми казаха, че се бил смъкнал и скоро съм щяла да родя, но гледам да не се връзвам на такива приказки! все пак другата седмица съм на жк и ще помоля докторката да ми даде документите, че да съм подготвена, като гледам как се разраждахте!!!
някой може ли да ми каже като изтекат водите дали може да се изкъпем и приготвим на спокойствие и тогава да тръгнем за болницата или трябва да се лежи и някой веднага да ни закара?!?!?! мен най- много това ме притеснява, че както скитам по цял ден из града ако ми се случи някъде по улиците да ми изтекат води какво ще правя  Confused  иначе всичко приготвих за бебчо, изпрах, изгладих, детската блести и сияе, само кошарката остана, че чакам една на Кенгуру, а тези от магазина нещо се бавят, ама съм решила ако родя по- рано да пратя таткото да купи някаква от магазина до нас, след като не е тази дето съм си харесала все едно коя ще е!
много  Hug  Hug  Hug на всички и УСПЕХ на Миленчето още веднъж!

# 19
  • Мнения: 13
аз козметика още не съм купувала никаква. Пламен каза че ще купи като се роди малката. А в магазена от който купувахме камизолките  казаха че било хубаво козметиката да бъде от една марка, за да може ако стане нещо изриване да се знае от какво е

# 20
  • Мнения: 69
Мдааа - и аз съм луничасала - бузи и нос  , но Пламката много ме харесва така...   Kissing Heart
Козметика -  Бочко за сега , после , ако не му понесе , съм решила Бюбхен...
Количка ...  http://family-bg.com/prX_3549.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935  , като й изпрах малкото свалящи се части... се получи много красиво наводнение с пяна ...  smile3521  Добре, че нямах свидетели и замацах всичко  Whistling
Бира -  пийвам по чашка и аз..   cheers на бираджийките   Казват , че и за кърма била много полезна, но в малки количества , разбира се  newsm78

# 21
  • Germany
  • Мнения: 8 011
Стиснати палци и от мен за Мил! Дано скоро имаме новини.
Аз от днес спрях магнезия и цял след обяд си имам болки. Утре съм на преглед и ще видим какво е положението.
Чакам с нетърпение да завали, че едвам дишам..

# 22
  • Мнения: 4
Райче, ами утре ще звъня на ПЕДИТО да го попитам за кво иде реч Wink Иначе много искам да я изкарвам,голяма жега е. Мисля,че няма да има проблем с изкарването Wink

Епилирайте,ама ще ви избръснат коремчето преди секциото Simple Smile Нали мен ме подготвяха за секцио,ама така и не ме отрязаха  newsm03

# 23
  • Мнения: 69
michelle_varna   , линийката на адашката - 9 дена ,  ooooh!  как звучи  Hug 

# 24
  • Мнения: 27
Мишел,ако си доволна от педиатъра ще се възползвам и аз да се запиша при него.За сега имам едно предложение,но пак ще видя.

вярно е че бирата е полезна за кърмачки.А да не говорим за бозата.Всеки път когато пия боза,започва да ми тече коластра,сериозно! Даже предната седмица пе прибирах от болницата и по пътя си взех закуска с бозичка,лелеее какво стана колям млекодобив! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 835
Минди, много ми хареса количката ти. Да те попитам колко тежи, каква и е ширината че на мен всички колички ми се струват тесни, а и още нещо в летният вариант има ли сенник? От къде я купихте и каква е цената?

# 26
  • Мнения: 4
Айрина, при всеки е строго индивидуално. Някой имат време да се изкъпят и дори да направят закуска на любимия Simple Smile Моите води като изтекоха контракциите започнаха незабавно през 2-3  минути, добре,че бях в патологията и ме свалиха направо в родилно отделение,че ако си бях в нас сигурно нямаше да изтрая до болницата  newsm53
Въпреки магнезия,който ми вливаха за задържане и гинипрала,които пиех контракциите ми бяха през 10 минути... и ми изтекоха водите по някое време и изведнъж на 2-3 минути. Едва изтърпях прегледите преди раждането, като легнеш на това магаре е много гадно. Карат те да напъваш,но не можеееее,трябва да стискаш и когато ти кажат да напъваш тогава да го направиш Simple Smile Аз се молих на докито да напъвам и той ми вика: "Айде бе МИхаелаааа, айде напъни толкова като искаш да те видя ся какво ще направиш:)" аххахахахаха Беше много яко изживяване за мен-честно! Simple Smile Да не кажа,че една от акушерките ядеше краставица до мен и аз й викам "ИДи горе в стаята ми,има кисело мляко и си направи таратор!:)" иии направо умряха от смях Simple Smile През цялото ми раждане течеше ВИП Брадър и всички коментираха,така,че и аз бях в течение на шоуто Simple Smile
Слушайте акушерките,те ви казват точно кога да напъвате и напъвайте все 1 ходите по голяма нужда. Взимате дълбоко въздух и напъъъъъъвате  newsm08  После и вие ще разказвате като мен с емоция Simple Smile

# 27
  • Мнения: 136
Geraldine, какъв ти сън, днес изобщо не ме свърта на едно място. Адски ми е некомфортно в кожата ми, не мога и 5 мин. да се застоя седнала или легнала. Обикалям апартамента като някоя от специализираните заведения  Whistling

И аз чакам новини от mil_kuzmanova, много време мина, въпреки че не ми се вярва и веднага след раждането да пише смс-и. предполагам, че в момента форумът ще е последната й грижа  Peace

# 28
  • Мнения: 4
Райче,аз честно да ти кажа съм записала Моника при моето джи пи-той прави и детски консултации. Иначе на мъжа ми вуйчото е Педиатър-Пулмолог, братовчед му също е Педиатър и жената на братовчед му и тя е Педиатър Simple Smile Мислим да ходим при тях като имаме по-спешна нужда от нещо. Иначе засега при моето джи пи ще ходим за каквото трябва.Той знае там реда на нещата ,а и аз съм доволна-всичко ми обеснява Simple Smile

# 29
  • Мнения: 35
Ех Мишелче, страшна си в разказите си Joy
и аз си пожелавам такова раждане и после с усмивка да разказвам как е било Hug

Общи условия

Активация на акаунт